חבלי ארץ מדהימים – טיול ג׳יפים בגיאורגיה שישאיר לך טעם של עוד !

טיול ג'יפים בגאורגיה מאסטר טריפ

  • טיול ג'יפים גאורגיה 2016
    מסע ג'יפים לג'יפאים מיומנים -חבל התושתי | 9-16 ביולי 2020
  • טיול ג'יפים בגאורגיה | 15 ביולי 2017 - הנחה למהירי החלטה

הצטרפו אל אחד מטיולי ג׳יפים הבאים כבר עכשיו:

יש למלא את כל השדות:

השם שלך

האימייל שלך

טלפון / נייד

טיול ג'יפים גאורגיה 2016
מסע ג'יפים בחבל תושתי
טיול ג'יפים בגרוזיה
טיול ג'יפים בגאורגיה

גאורגיה שבעבר כונתה גרוזיה היא ארץ יפיפייה, היא שוכנת בין אסיה לאירופה, לחופה המזרחי של הים השחור. לגאורגיה  גבולות עם רוסיה מצפונה, עם אזרבייג'ן במזרחה, עם ארמניה וטורקיה בדרומה, ועם הים השחור במערבה גאורגיה מונה קצת יותר מחמישה מיליון תושבים ומשתרעת על שטח של 69,000 קמ"ר.

גאורגיה שימשה בעברה כאתר נופש לאליטות הסובייטיות בעיקר בשל נופיה המרהיבים. גם כיום היא מושכת אליה תיירים רבים מידי שנה, בשל השילוב של נופים עוצרי נשימה והכנסת האורחים החמה והלבבית.

זוהי ארץ הררית, שנופיה מגוונים מאוד ביחס לשטחה, היא מהפנטת בדרך בה שלובים ישן וחדש בהרמוניה מושלמת. קיימים בה יערות עד שבשטחיהם חיים תושבי קבע בכפרים בהם נדמה שהזמן עצר מלכת, ותרבות עתיקה בת למעלה מ -3000 שנה, פסגות הרים גבוהות ומושלגות וטבע פראי ומנגד גאורגיה מציעה למטיילים בה ערים ססגוניות ושוקקות חיים.

למה דווקא לבחור בטיול ג'יפים בגאורגיה?

על מנת להגיע אל המקומות והנופים המרהיבים והנידחים ביותר שיש למדינה מסקרנת כמו גיאורגיה להציע, לא מספיק להתאבזר במפה ובספר טיולים מפורט. באמצעות טיול ג'יפים בגאורגיה תוכלו להיחשף לקסם שקיים במדינה זו.
גולת הכותרת של טיול ג'יפים בגאורגיה היא אזור הקווקז הנמוך והגבוה שהגישה אליו היא רק באמצעות ג'יפים!
המסע שלנו מתחיל בטביליסי שהיא עיר הבירה של גאורגיה ומהווה את המרכז הפיננסי תעשייתי, החברתי והתרבותי שלה. בטביליסי מתגוררים מיליון וחצי תושבים, את העיר חוצה נהר ששמו מטקווארי בפי הגיאורגים.
האוכלוסייה המקומית אוהבת את התיירים מישראל, וזה אחד מהיעדים שצוות "מאסטר טריפ" אוהב להגיע אליו בכל פעם מחדש ולהתקבל בחמימות ובאהבה. ייתכן וזה נובע מהעובדה שגם הגיאורגים הם עם נרדף שחווה תקופות קשות בהיסטוריה שלו והגיאורגים מנסים בכל כוחם להתנתק מרוסיה.
כיום טביליסי נמצאת בתקופת פריחה והתפתחות ומהווה מוקד בילוי לתיירים רבים מכל העולם.

טיול ג'יפים בגאורגיה הוא חוויה קסומה

המשלבת נסיעה בנוף עוצר נשימה.  את המסע שלנו נתחיל בנסיעה בנוף אורבני שבמהרה יתחלף בנופים מרהיבים של כפרים ואגמים הנמצאים בעמקים שנוצרו עקב התפרצויות געשיות נחווה את יופי של הטבע ויגלו לעינינו מראות ציוריים של עדרי בקר וצאן ונשלב גם הפסקות בתצפיות נוף מרהיבות.
נמשיך לאחד האתרים המיוחדים ביותר בגאורגיה ובעולם לעבר עיר המערות – וארדזיה, שמהווה סמל תרבותי של העם הגאורגי. נעלה ברגל לעיר עתיקה זו שנחצבה כולה בסלע בתוך מצוק אדיר בגובה של 13 מפלסים שרובם לא נחשפו לציבור ובתוכה יש כ – 6,000 חדרים. נטייל בין חדרי המגורים, המקומות ונכיר את הסיפור המיוחד של המקום וגם את הסיפור על המלכה תמרה.

נמשיך בטיול הג'יפים שלנו בגאורגיה ונרד מהקווקז הנמוך אל עבר העמק הפורה במדינה אשר מגשר בין הקווקז הנמוך להרי הקווקז הגבוה ניסע בגובה של 2,120 מטר בדרך המשלבת נוף הררי רווי במטעים וכרמים.
מדינה כמו גיאורגיה מציעה למטייליה שווקים ססגוניים ומרהיבים, ביניהם גם השוק הססגוני של זוגדידי, וכמובן אי אפשר לבקר בגאורגיה מבלי להתרשם מהעוצמה של סכר האנגורי.

אחרי ביקור בסכר נמשיך לעבר המחוז הצפוני של חבל הסוונטי שנחשב לאחד מהאזורים היפים ביותר בגיאורגיה.  והוא מהווה חלק מהאזור הידוע בשם הקווקז הגבוה.
הסוונטי מחולק על- ידי רכס הרים תחתון מ- 300 מטר גובה ועד הרכס העליון 5,300 מטר גובהו. עובדה זו גורמת לדרך לשנות את נופיה המרהיבים וכאן מתחילה להתבלט יופייה של המדינה.  לתושבי חבל הסוונטי ישנה שפה משלהם – "סבנורי" וגם דת עצמאית, אשר משלבת בין הנצרות לסמלים פאגניים, אותם המקומיים הוותיקים משמרים מאד.
משם נשים פעמינו עם הג'יפים המפנקים בהם אנו נוהגים בנהיגה עצמית, אל עבר אחת העיירות המרתקות במסע שלנו – מסטייה שנקראת גם "עיר המגדלים".

מסטייה היא בירת סוונטי, ומהווה בסיס לטיולים באזור. העיירה מסטייה שוכנת בגובה של 1,400 מטר, ובמהלך השנים שימשה כמרכז תרבותי חשוב באזור. האדריכלות במסטייה מרתקת ומהווה עירוב של בנייה מסורתית כאשר המאפיין הבולט בה הינו מגדלי האבן הטיפוסיים שצמודים לרבים מהבתים.
גולת הכותרת של טיול הג'יפים
ממסטייה נצא בדרכנו לעבר קרחון העד – צ'אלדי. ההגעה אל הקרחון היא רגלית ובהמשכה מתגלה מסלול קסום שמטפס דרך יערות ופלגי מים עד שנגיע למרגלותיו של  הקרחון המרשים. לאחר חזרתנו מהקרחון נמשיך בנסיעת שבילים קלה אל גולת הכותרת של טיול הג'יפים בגיאורגיה – הכפר הציורי והגבוה באירופה – אושגולי. זהו כפר אשר מנותק במשך 7 חודשים בשנה מהעולם.
בכפר מתגוררות סה"כ כ- 70 משפחות ונמצאים בו מבנים מרשימים אשר הוכרזו כאתרי מורשת עולמית.
בכפר "נטעם" את אורח החיים הכל- כך ייחודי למקומיים, נחווה ארוחת ערב ביתית אותנטית ונלון באפשרות היחידה שקיימת באזור – לינה כפרית ייחודית בבתי התושבים שערוכים לקבל תיירים מכל העולם ועושים זאת באהבה גדולה. לאחר שהייה בכפר בו הזמן עצר  מלכת, נתוודע לדרך החיים של המקומיים הכפריים שמאמינים שאושר לא נמדד בעושר .

לאחר שהמצלמות עמוסות בקסם הגאורגי והג'יפים מוכנים לתנועה נמשיך במסענו במגמת ירידה לעבר לנטחי שנמצאת 760 מטר מעל פני הים. מרבית מתושבי המקום מתפרנסים מחטיבת עצים וחקלאות. ובמקום קיים מעיין נובע של מים מינרליים – מתנת טבע מזוקקת שהתושבים שותים ממנו בקביעות.

את הבוקר של היום השביעי נפתח במערת פרומתיאוס שהיא מערת נטיפים גדולת מימדים ומרשימה. לעת ערב  נחזור חזרה לטביליסי ונחגוג במופע פולקלור חוויתי אותנטי.

בבוקר נשכים וניפרד מהג'יפים המרווחים והנוחים שליוו אותנו נאמנה במהלך המסע ונצא לטייל בטביליסי בצורה מרוכזת . נסייר באתרים מרכזיים בעיר נצפה בפסלה של אמא גאורגיה ונשמע את הסיפור אודותיו, וכמובן נשלב סיור בבית כנסת שפותח את שעריו לתיירים הישראליים באהבה ובהתרגשות רבה.

מה מיוחד בטיול ג'יפים בגאורגיה עם צוות "מאסטר טריפ"?

הדגש שלנו בטיולי הג'יפים שאנו מובילים בגאורגיה (ובמגוון יעדים נוספים בעולם) הוא שהמטיילים ירגישו את הטיול כחוויה משמעותית, וייזכרו בה גם הרבה אחרי החזרה לארץ. לשם כך, הצוות של "מאסטר טריפ" עובר הדרכות והכשרות, ואת המסעות מלווים ומורים,  מדריכים מנוסים אשר מכירים את המדינה ואת המסלולים השונים בה בצורה המעמיקה ביותר.

במסגרת טיולי הג'יפים המאורגנים של מאסטר טריפ לגיאורגיה תיהנו משילוב מנצח של נהיגת שטח עצמית והיכרות מעמיקה עם מקומות מרהיבים במדינה מרשימה זו, אשר הגישה אליהם אפשרית רק באמצעות רכבי שטח והיכרות מעולה עם האזור.

כאן ב"מאסטר טריפ" אנו מאמינים כי טיול ג'יפים מתוכנן ומוצלח בחו"ל אינו סתם "עוד טיול", כי אם חוויה בלתי נשכחת, מסוג החוויות שנהנה להיזכר בהן גם בעוד עשרות שנים מהיום – חוויה לכל החיים!

לכן אנחנו מקפידים על כל הפרטים הגדולים והקטנים כאחד, אשר יהפכו את מסע הג'יפים שלכם בגיאורגיה למושלם ובלתי נשכח – רכבי שטח מתוחזקים ואיכותיים המתאימים למסלולים בהם נטייל, בכדי שהמטיילים שלנו יוכלו להתרכז בנופים ובחוויה.
צוות "מאסטר טריפ" מטפל  ומשקיע מחשבה במטיילים שלנו! בתי מלון, מזון, העברות, כניסות לאתרים, דלק בג'יפים וכו' וכמובן מעל הכל  – מדריכים מקצועיים אשר מכירים את המסלולים הללו ויידעו לקחת אתכם בצורה בטוחה ומקצועית לכל המקומות היפים והמרגשים ביותר ולהשאיר אצלכם חוויה עמוקה וטעם ל"פעם הבאה" עם "מאסטר טריפ"  .

מסלולי הטיול בגיאורגיה נבחרו ותוכננו בקפידה, והם מתאימים לנהיגה עצמית של משתתפי הטיול, מבוגרים כצעירים, נהגי שטח מנוסים יותר וגם נהגים ללא ניסיון בנהיגת שטח.
את המסעות מובילים מדריכי ג'יפים בכירים להובלת רכבי שטח, בעלי מיומנות וידע רב.

החוויה הבלתי נשכחת של טיול ג'יפים בגאורגיה עם צוות "מאסטר טריפ" כוללת שילוב מנצח בין חוויית שטח בלתי נשכחת לבין הצצה מרתקת לכפרים ולתרבויות המקומיות ומפגש עם האוכלוסייה המקומית החמה והלבבית .

צוות "מאסטר טריפ" מזמין אותך להצטרף לטיול ג'יפים שהינו חוויית שטח מטריפה בגאורגיה.

צרו עימנו קשר עכשיו ונתאם את הטיול הבא שלנו ביחד!

אנחנו מזמינים אותך ל "טעימה קטנה" מהאנרגיה שמלווה את האנשים שמצטרפים לטיולים ולמסעות שלנו בארץ ובעולם.

צפייה מהנה

נשמח להתכבד בלייק שלך: