מגיע לך "כמעט" מזל – טוב….

אם היית מספיק זריז/ה אז זכית  ב –
הנחה לטיול ג'יפים בגאורגיה יולי 2017

זו ההזדמנות שלך לטייל את החלום בגאורגיה במסע ג'יפים מדהים בנהיגה עצמית
ועוד לקבל  הנחה של 139$

מה צריך לעשות ?
להחליט שמגיע לך לטייל את החלום בגאורגיה !

כל הפרטים מצורפים כאן וצוות מאסטר טריפ מחכה לשיחתך ב- 0778-110-880

מטיילים את החלום – טיול ג'יפים אל נפלאות הקווקז הנעלם – גאורגיה

 טבע, נופים קסומים וחוויה מדהימה –  טיול ג'יפים הכולל הדרכה בנהיגת שטח
(אין צורך בניסיון בנהיגת שטח)

תאריך הטיול:15-22 ביולי 2017

מיקום: גיאורגיה – קווקז

כן, אני רוצה לטייל את החלום בגאורגיה !

מלאו פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם או צור עמנו קשר ב – 0778-110-880

יש למלא את כל השדות:

השם שלך

האימייל שלך

טלפון / נייד

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בגאורגיה – מסע ג'יפים בנהיגה עצמית החופשה המושלמת שלך בקיץ

15 ביולי – 22 ביולי 2017 אין ספק שגולת הכותרת של טיול בגאורגיה היא טיול ג'יפים. כשבארץ מזג האויר השרבי והחמסין "יעטפו" כל פינה נצא לטיול ג'יפים חוויתי מלא בנופים מרהיבים, נטייל במסלול עם נופים מטריפים ו"נטעם" את האזורים הכפריים שיגרמו לך להתאהב בגאורגיה. בעזרת ג'יפים מרווחים ונוחים נסייר בין כפרים נידחים בהם נגלה שהזמן עצר מלכת, והתקשורת היא לא באמצעות הניידים אלא באמצעות הלב שפועם בחוזקה לנוכח הנופים המרהיבים . ניפגש עם המקומיים שבהם איכרים מעבדים את אדמתם כמו בימי העלייה השנייה, ונתכבד בהכנסת אורחים מהנדיבות שתפגשו, נסייר בשווקים ססגוניים שהרוכלים בהם מאירי פנים , נטעם מהקולינריה הטיפוסית הגאורגית – מאפים, גבינות , דגים ויינות שמופקים בצורה עצמית. בטיול הג'יפים נטייל בין  גבעות גדולות וירוקות אשר נדמה לעתים כאילו אין להם "סוף", בצידי הדרך נראה את הרועים שיוצאים עם עדרי כבשים, יורדים מן ההרים ומוסיפים נופך של גן עדן לנופים והמרחבים. נהנה מהחברותא המשובחת של קבוצת מטיילים איכותית שבחרה לטייל את החלום במשותף בטיול ג'יפים בגאורגיה, הצוות של מאסטר טריפ ידאג שתהיו מלווים בהדרכה מקצועית ללא פשרות, עם הקפדה גדולה על הבטיחות שלכם לאורך כל ימי הטיול.

tosti-georgia-jeep-trip

צוות מאסטר טריפ משקיע במטיילים ויגרום לך להרגיש שזה ה- טיול !  טיול ג'יפים בגאורגיה  עם צוות מאסטר טריפ יגרום לחושים שלך לחוות רגעי אושר צרופים. לאורך הטיול נבקר במגוון אתרים, נשלב הליכה רגלית וסיורים באתרים היסטוריים ונכיר הכרות מעמיקה את התרבות המרשימה של העם הגאורגי, ובכל הזדמנות נתרגש מהמפגש עם המקומיים שהכנסת אורחים עבורם היא זכות גדולה.

img_7952

במהלך הטיול ג'יפים נטייל בפינות חמד, עמקים מוריקים, יערות ואגמים ונתפעם מהשילוב הבלתי משביע את העין והלב של הכפרים העתיקים בהם שלובים יחדיו חדש וישן בהרמוניה – במסע הג'יפים של מאסטר טריפ תחשפו ליצירת הטבע המופלאה – גאורגיה.
צוות מאסטר טריפ יהפוך את המסע ג'יפים שלך איתנו למסע מלא חוויות ואנרגיה. הצטרפו עוד היום "למסע בזמן אל נפלאות הקווקז הנעלם"

ההרשמה בעיצומה לפרטים נוספים – 0778-110-880

בלחיצה כאן תוכל לקרוא  יומן מסע מגאורגיה חוויות של מטיילים שהשתתפו במסע ג'יפים עמנו בגאורגיה .

jeep-in-georgia-svaneti

מה יש לענבל לספר לך על טיול הג'יפים בגאורגיה עם מאסטר טריפ :

אין מנוס רק מלציין דבר אחד קטנטן אבל מאד מאד משמעותי. כל המסע הזה לא היה קורה ומרגיש כך אלמלא התכנון שלו היה מוקפד, ההתייחסות והגישה היו כה נעימים. ניכר שהושקעה מחשבה של הצוות בכל פרט. לחלוטין תמורה מעל ומעבר למצופה. היחס האישי, הנגיעות הקטנות – הם שעושים את ההבדל הגדול ובענק! וזה המקום להודות מעומק הלב לחברת מאסטר טריפ על שהגשימה לי עוד חלום !!

מאסטר טריפ בגאורגיה

נשמח להתכבד בלייק שלך: