טיול גאוגרפי מדברי בנהיגה עצמית למרוקו  – "קסם הסהרה"
יציאה ב – 27 בפברואר , חזרה ב – 5 במרץ 2020
מסע חוויתי בנהיגה עצמית בג'יפים  – הרי האטלס ומדבר סהרה

תאריך הטיול:

יציאה : 27 בפברואר 2020
חזרה: 5 במרץ 2020

מיקום: מרוקו

כן אני רוצה לטייל את החלום במרוקו 

לפרטים התקשרו עכשיו – 0778-110-880 

או מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם 

  יש למלא את כל השדות:

  השם שלך

  האימייל שלך

  טלפון / נייד

  מרוקו ארץ מהפנטת ומסעירת חושים ! מסע ג'יפאי מטריף חושים ומלא אדרנלין בהרי האטלס ומדבר סהרה ומכל השפע והטוב הזה "נטעם" במסע ג'יפאי מדהים מסע אל "קסם הסהרה" יציאה ב- 27 בפברואר 2019, חזרה ב – 5 במרץ 2020.
  צוות מאסטר טריפ בנה מסלול ג'יפאי מדהים בחלק המדברי של מרוקו בו תנהגו בג'יפים מרווחים ונוחים ותגמעו את הנופים המהפנטים של הרי האטלס ועוצמתו ומרחביו של מדבר סהרה. המסלול נבנה על סמך הידע הרב והמקצועי של צוות מאסטר טריפ שמתמחה במגוון טיולי ג'יפים גאוגרפיים חווייתיים.
  המסלול הותאם למטיילים ג'יפאים מתוך מחשבה עליכם וכיצד ניתן להגדיל את עוצמת החוויה הג'יפאית. במהלך המסע נשלב הגעה לאתרים ייחודיים שהביקור בהם מהווה חוויה בפני עצמה. זהו מסע ג'יפאי הכולל נהיגה ממושכת, והכרות עם יושבי המדבר ואורח חייהם השבטי.
  במהלך הטיול נבקר בכפרים ציוריים המצויים בעמקיו העמוקים של רכס האטלס, נטפס בנהיגה למעברי הרים מושלגים (בעונות), נחצה נחלים רחבי ידיים, נדרים לעבר מדבר סהרה למסלולי שטח מדבריים ונאות מדבר קסומות המצויות בעומק המדבר ונהנה מצבעוניותה ועושרו של החלק המדברי המדהים של מרוקו.

  תכינו את המצלמות עם ים של כרטיסי זיכרון, כי יהיה לכם הרבה מה לתעד לא רק בנשמה אלא גם במצלמה. צוות מאסטר – טריפ מזמין אותך להצטרף ולטייל את החלום במרוקו ברמה שטרם הכרתם. נחווה יחד ימים גדושים בהם לא נפסיק להתרגש מהנופים, מהמקומיים, מהכנסת האורחים הנדיבה וכל זאת עם דגש על חוויה ג'יפאית מרתקת בה נדהר על מרחבי הדיונות ונרגיש שהלב פועם בעוצמה מהתרגשות.
  הצוות שלנו מחכה עם חיוך לקבל את שיחתך ב – 0778-110-880 ולשלוח לך את המפרט המלא של "מסע קסם הסהרה".

  טיול ג'יפים במרוקו בסהרה מאסטר טריפ

  טוארג במסע ג'יפים מאסטר טריפ

  הייחוד של מאסטר טריפ הינו לגבש קבוצות מטיילים איכותית המורכבת מאוהבי טבע ואדם, וביחד לצאת למסע בו תחוו חוויה מרתקת ומדהימה של מסע מוקפד עם השקעה והקפדה על הדברים הקטנים והגדולים וכמובן דגש על חווית מטייל ברמה שטרם הכרתם. נצפה בזריחות ושקיעות מהיפות בעולם. בחלק המדברי נחצה את הרי האטלס ומדבר סהרה ונאפשר לך לחוות חוויה גאוגרפית, אנושית, תיירותית עמוקה והכרות עם אורח החיים של יושבי המדבר. עם הג'יפים המרווחים שנבדקו בקפידה בטרם קיבלתם אותם , נטייל בין נופיה הפראיים של הסהרה נפגוש את "מלכי המדבר" הטוארגים המכונים גם – "האנשים הכחולים", ובכל יום מחדש נרצה שהזמן יעצור כדי לנשום את הרגעים המופלאים שמזדמן המסע אל "קסמה של הסהרה".

  כל מה שנותר לך זה לשריין את מקומך במסע ולהכין מלא מקום במצלמה ולהתחיל את הספירה לאחור לקראת היציאה למסע.
  הצוות שלנו מחכה עם חיוך לקבל את שיחתך ב – 0778-110-880 ולשלוח לך את המפרט המלא של "מסע קסם הסהרה".

  טיול ג'יפאי במרוקו

  20170129_111543-2Master Trip 1000

  במאסטר טריפ ישנה הקפדה מרובה על החלק הבטיחותי, ולכן את המסעות שלנו מובילים מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים בנהיגת שטח ולא רק מדריכים מומחים ליעד, המדריכים שלנו מובילים אותך בשטח באופן בטיחותי ומקצועי שעושה הכל כדי שתרגישו שאתם בידיים מקצועיות.

  המשימה שלנו היא שהמסע לקסם הסהרה יהיה עבורך ה – טיול !!
  הצוות שלנו מחכה עם חיוך לקבל את שיחתך ב – 0778-110-880 ולשלוח לך את המפרט המלא של "מסע קסם הסהרה".

  טיול ג'יפים בסהרה

  לקריאת יומן מסע ממרוקו לחצו כאן 

  מסע מרגש – שמרגיש כמו חלום מסיפורי אלף לילה ולילה 🙂

  מה יש למטיילים שטיילנו עמנו במסעות לספר לך ?

  ליאור הרפז

  חדוה

  מאיר גיבר

  נשמח להתכבד בלייק שלך: