מסע עומק משולב גאוגרפי למרוקו "קסמה של הסהרה"
יציאה ב – 23 בפברואר, חזרה ב – 7 במרץ 2019
מסע חוויתי המשלב סיורים בערי המלוכה ונהיגה עצמית בג'יפים בסהרה

תאריך הטיול:

יציאה : 23 בפברואר 2019
חזרה: 7 במרץ 2019

מיקום: מרוקו

כן אני רוצה לטייל את החלום במרוקו 

לפרטים התקשרו עכשיו – 0778-110-880 

או מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם 

יש למלא את כל השדות:

השם שלך

האימייל שלך

טלפון / נייד

מרוקו ארץ מהפנטת ומסעירת חושים ! כפרים מבודדים, עיירות וערים עתיקות שבהן הזמן עצר מלכת, לצד ערים מתקדמות שבהן שלובים יחדיו בהרמוניה – ישן וחדש.
ומכל השפע והטוב הזה "נטעם" במסע מדהים מסע אל "קסמה של הסהרה" יציאה ב- 23 בפברואר 2019, חזרה 7 במרץ 2019.
צוות מאסטר טריפ בנה מסלול מדהים המשלב מחד את נופיו המהפנטים של הרי האטלס המרתקים ומדבר סהרה העוצמתי, אל מול עם טיולי עומק במגוון ערי המלוכה הססגוניות. המטיילים שלנו לאורך המסע נוהגים בג'יפים מפנקים ומרווחים בנהיגה עצמית, וחוצים את הרי האטלס העוצמתיים . תכינו את המצלמות עם ים של זיכרון  כי יהיה לכם הרבה מה לצלם בערי  המלוכה הצבעוניות , שעוטפות את המטיילים בשפע של ריחות וצבעים.  צוות מאסטר – טריפ מזמין אותך להצטרף ולטייל את החלום במרוקו ברמה שטרם הכרתם ממלכת המאגרב היפיפייה מחכה לך . נחווה יחד ימים גדושים בהם לא נפסיק להתרגש מהנופים, מהמקומיים, מהכנסת האורחים הנדיבה וכל זאת בשילוב עם חוויה ג'יפאית מרתקת בה נדהר על מרחבי הדיונות ונרגיש שהלב פועם בעוצמה מהתרגשות.
הצוות שלנו מחכה עם חיוך לקבל את שיחתך ב – 0778-110-880 ולשלוח לך את המפרט המלא של "מסע קסם הסהרה".

טוארג במסע ג'יפים מאסטר טריפ

הייחוד של מאסטר טריפ הינו לגבש קבוצות מטיילים איכותית המורכבת מאוהבי טבע ואדם, וביחד לצאת למסע בו תחוו חוויה מרתקת ומדהימה של מסע מוקפד עם השקעה והקפדה על הדברים הקטנים והגדולים וכמובן דגש על חווית מטייל ברמה שטרם הכרתם. נצפה בזריחות ושקיעות מהיפות בעולם. בחלק המדברי נחצה את הרי האטלס ומדבר סהרה ונאפשר לך לחוות חוויה גאוגרפית, אנושית, תיירותית עמוקה והכרות עם אורח החיים של יושבי המדבר. עם הג'יפים המרווחים שנבדקו בקפידה בטרם קיבלתם אותם , נטייל בין נופיה הפראיים של הסהרה נפגוש את "מלכי המדבר" הטוארגים המכונים גם – "האנשים הכחולים", נראה מגוון גדול של רוכלים ושפע של כלי בית, שטיחים וביגוד אותנטי, נופתע מנאות מדבר ירוקים ומרהיבים, נטייל בין קסבות עתיקות, נסייר בין כפרים שהזמן בהם עצר מלכת ובכל יום מחדש נרצה שהזמן יעצור כדי לנשום את הרגעים המופלאים שמזדמן המסע אל "קסמה של הסהרה".

מרוקו – ארץ בה הזמן אינו משחק תפקיד, ארץ של ניגודים בין נוף מדברי להרים מושלגים, כל מה שנותר לך זה לשריין את מקומך במסע ולהכין מלא מקום במצלמה ולהתחיל את הספירה לאחור לקראת היציאה למסע.
הצוות שלנו מחכה עם חיוך לקבל את שיחתך ב – 0778-110-880 ולשלוח לך את המפרט המלא של "מסע קסם הסהרה".20170129_111543-2Master Trip 1000

מסע קסם הסהרה מאסטר טריפערמות תבלינים בשוק במרוקו

במאסטר טריפ ישנה הקפדה מרובה על החלק הבטיחותי, ולכן את המסעות שלנו מובילים מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים בנהיגת שטח ולא רק מדריכים מומחים ליעד, המדריכים שלנו מובילים אותך בשטח באופן בטיחותי ומקצועי שעושה הכל כדי שתרגישו שאתם בידיים מקצועיות.
המשימה שלנו היא שהמסע לקסם הסהרה יהיה עבורך ה – טיול !!
הצוות שלנו מחכה עם חיוך לקבל את שיחתך ב – 0778-110-880 ולשלוח לך את המפרט המלא של "מסע קסם הסהרה".

מאסטר טריפ במרוקו

לקריאת יומן מסע ממרוקו לחצו כאן 

מסע מרגש – שמרגיש כמו חלום מסיפורי אלף לילה ולילה :-)

מה יש למטיילים שטיילנו עמנו במסעות לספר לך ?
פרידמן צביקה המלצה

מאיר גיבר

נשמח להתכבד בלייק שלך: