טיול צלמים לפירנאים בספרד | אוקטובר 2019

 מסע ג'יפים צילומי בנהיגה עצמית אל מחוזות הפירנאים הקסומים והפראיים.

אוקטובר 2019

תאריך הטיול: אוקטובר 19

מיקום: חבל הפירנאים

כן, אני רוצה לטייל את החלום בטיול צילומי בפירנאים !

מלאו פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם

יש למלא את כל השדות:

השם שלך

האימייל שלך

טלפון / נייד

"לעצור את הרגע" ולהנציח אותו עמוק בהארד דיסק של הלב, בין נופים מטריפי חושים נצא יחד לטיול צילומי נעצור בנקודות תצפית ייחודית , נתמקד ברגעים, באנשים , בכפרים ובטבע העוצמתי.   .

צלם זקוק לזמן ולמצוא את ה”רגע המדוייק” ולתעד – המטרה שלנו בטיול הצילומי היא לאפשר לכם לחוות חוויה עוצמתית שבה תוכלו להנציח המאורע שיצור את התמונה שתגרום לכם להחסיר פעימה !

צוות מאסטר אשר מוביל בהובלת טיולי ג'יפים גאוגרפיים יחד עם צלם מקצועי ומיומן יאפשרו לכם חווית חיים בקטלוניה ובפירנאים (בצד הספרדי) .

המסלולים שלנו נבנו עם מחשבה לאפשר לך לתפוס את הפריים המטריף שחיכית לו ! הטיולים שלנו בפירנאים הספרדים כוללים לינה בבתי אירוח כפריים, טעימה מהקולינריה הטיפוסית של המקומיים וביקור באתרים ומקומות ייחודיים. וכל זאת בשילוב נופים עוצרי נשימה.

רבים שמעו על נופיה המרהיבים, הכפרים העתיקים שהמסורת נשתמרה בהם,האוכל הטעים הפשוט. אולם בטיול הזה נגיע לפינות קסם שטרם נחשפו לקהל המטיילים הרחב.

חבל הארץ הזה נתברך בנופים ההרריים נפלאים ובמקומיים שחיים חיי פשוט מלאים באושר פנימי ושמחת חיים.  למטיילים באזור נראה כי הזמן בו עצר מלכת.
זה מסוג הטיולים שגורמים לך לשכוח את השגרה, הטיול הצילומי בהדרכתנו "יעלים" לשבוע את המתח והלחץ היומיומיים. כאן "השליט" הוא –  הטבע המציע למטיילים מרחבי עד ונופים מרהיבים המשתלבים עם מסלול קסום, המאפשר לצלמים לטייל במשך שעות וימים ולקוות שהלוואי והמסע הזה יימשך עוד ועוד.

נשמח להתכבד בלייק שלך: