טיול צלמים לפירנאים בספרד | אוקטובר 2019

 מסע ג'יפים צילומי בנהיגה עצמית אל מסתורי חבל קטלוניה הקסומים.

תאריך הטיול: 24-30 באוקטובר 2019

מיקום: ספרד קטלוניה

מחיר : 2,279 יורו לאדם בקבוצה של 8 צלמים
במידה וכמות המשתתפים תגדל, ירד המחיר בהתאם ע"פ הפרוט בהמשך.

כן, אני רוצה לטייל את החלום בטיול צילומי בפירנאים !

מלאו פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם

  יש למלא את כל השדות:

  השם שלך

  האימייל שלך

  טלפון / נייד

  מדוע כדאי לטוס עם מאסטר טריפ Master Trip לספרד ?

  1. טיסות סדירות לברצלונה באמצעות אל על.
  2. רכבי שטח מפנקים – תיהנו הדלק עלינו 😉
  3. ריענון יסודות הצילום ומדריך צילום צמוד.
  4. ריענון נהיגת שטח + ומדריך שטח צמוד – כי הבטיחות היא נר לרגלנו !
  5. מדריך הטיול הינו מומחה ליעד ובנוסף גם מדריך מוסמך ע"י מכון וינגייט לנהיגת ג'יפים.
  6. מפני שאצלנו אין אותיות קטנות ותוספות מפתיעות לחגים וחודשי קיץ.
  7. מפני שהמסע שלנו הוא ל- 7 ימים, המחיר פר יום אינו גבוה ועם תמורה נפלאה.
  8. מפני שאצלנו המטיילים שלנו במרכז, יעידו על כך המטיילים הרבים שחזרו איתנו ממסעות ומגיעים איתנו שוב ושוב לכל יעד שאליו אנחנו נוסעים.
  9. מפני שאצלנו הקבוצות איכותיות והמרקם האנושי נפלא.
  10. תוכנית טיול הצילום שלנו מקיפה, מעמיקה ומגישה את "הטוב בכל העולמות" השטח הצילומי בספרד.
  11. צוות מקצועי ומסור של Master Trip שכל תפקידו להעניק שירות וחוויה ברמה גבוהה.
  12. כל טיול עם Master Trip הוא "האחד והכי מיוחד" – מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מאמינים שעושים באהבה או שלא עושים בכלל !

  להרשמה למסע יש ליצור קשר לטלפון : 0778-110-880

  girona-2342015_960_720

  IMG_6982Master Trip 1000

  IMG_7612Master Trip 1000

  "לעצור את הרגע" ולהנציח אותו עמוק בהארד דיסק של הלב, בין נופים מטריפי חושים נצא יחד לטיול צילומי נעצור בנקודות תצפית ייחודית , נתמקד ברגעים, באנשים , בכפרים ובטבע העוצמתי.   .

  צלם זקוק לזמן ולמצוא את ה”רגע המדוייק” ולתעד – המטרה שלנו בטיול הצילומי היא לאפשר לכם לחוות חוויה עוצמתית שבה תוכלו להנציח המאורע שיצור את התמונה שתגרום לכם להחסיר פעימה !

  צוות מאסטר אשר מוביל בהובלת טיולי ג'יפים גאוגרפיים יחד עם צלם מקצועי ומיומן יאפשרו לכם חווית חיים בקטלוניה ובפירנאים (בצד הספרדי) .

  המסלולים שלנו נבנו עם מחשבה לאפשר לך לתפוס את הפריים המטריף שחיכית לו ! הטיולים שלנו בפירנאים הספרדים כוללים לינה בבתי אירוח כפריים, טעימה מהקולינריה הטיפוסית של המקומיים וביקור באתרים ומקומות ייחודיים. וכל זאת בשילוב נופים עוצרי נשימה.

  רבים שמעו על נופיה המרהיבים, הכפרים העתיקים שהמסורת נשתמרה בהם,האוכל הטעים הפשוט. אולם בטיול הזה נגיע לפינות קסם שטרם נחשפו לקהל המטיילים הרחב.

  חבל הארץ הזה נתברך בנופים ההרריים נפלאים ובמקומיים שחיים חיי פשוט מלאים באושר פנימי ושמחת חיים.  למטיילים באזור נראה כי הזמן בו עצר מלכת.
  זה מסוג הטיולים שגורמים לך לשכוח את השגרה, הטיול הצילומי בהדרכתנו "יעלים" לשבוע את המתח והלחץ היומיומיים. כאן "השליט" הוא –  הטבע המציע למטיילים מרחבי עד ונופים מרהיבים המשתלבים עם מסלול קסום, המאפשר לצלמים לטייל במשך שעות וימים ולקוות שהלוואי והמסע הזה יימשך עוד ועוד.

  הטבע המרהיב בחבל ארץ זה סובב אותנו כל הזמן, האתגר הוא ללכוד אותו -לתמונה אחת ששווה אלף מילים !
  בטיול צילום זה נלמד את הכלים והטכניקות החיוניים לצילום תמונות המשקפות את הטבע ויופיו של הנוף לפרטי פרטים. נעסוק בהיבטי הצילום השונים טכניקות בסיסיות ומתקדמות עבור צילומי אווירה, טבע, נוף, על סוגיו השונים קומפוזיציות מתקדמות ונלמד כיצד לפתח "עין של צלם" באמצעות למידה כיצד לראות את התמונה עוד לפני הצילום כעולם עשיר בצבעים, טקסטורות, עומק ורגש ולהביא את המצלמה כמה שניתן לתמונה הנחשקת, כל זאת נבצע בחבל ארץ מהיפים והמרגשים שבספרד, קטלוניה והרי הפירינאים. טיול הצילום יאפשר לנו ליהנות משני עולמות :
  עולם הצילום הקסום : קורס מלא הכולל משימות צילום, ביקורות כיתה, בחינה ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות במצלמות שלנו וכיצד אנו יכולים לרתום אותם לטובת איכות היצירה שאותה נצלם, משולב צילומי חוץ ושיעורי כיתה מסודרים לבחינת העבודות שלנו וכיצד לשפר אותם.
  הטבע המרהיב באמצעות נהיגה עצמית ברכבי שטח נוחים ומרווחים: טיול ג'יפים מודרך בחבל קטלוניה והרי הפירינאים, בנופים מהיפים באירופה, ביקור בכפרים ציוריים, בעלי חיים אופייניים, תרבות ודרך חיים מרתקת ולטעום את הטעמים הנפלאים והאותנטיים של המטבח המקומי הכל כך משובח.

  ספרד – פנינת תיירות מהמבוקשות בעולם בכלל ובאירופה בפרט. בספרד יש כל מה שתייר מחפש, אולם בחבל ארץ אחד קטלוניה שמו, המגוון והעושר התרבותי הינם העוצמתיים ביותר. לתושביו תרבות ושפה משלהם – ה"קטלונית". בירתה מוכרת בכל העולם – "ברצלונה" המדהימה כמובן. הטבע בקטלוניה טהור, בתולי ומגוון, מרצועות חוף פראיות אל שמורות טבע קסומות ורכס הרי הפירינאים המטריפים בעלי פסגות דרמטיות, עמקים מוריקים, נהרות ואגמים.

  גן עדן של ממש לצלמים 🙂 נעבור ונצלם ביערות הציוריים, בערים העתיקות ובכפרים המבודדים העשויים אבן שנשתמרו בקנאות מתקופת ימי הביניים ועד היום. עדרי הסוסים האופייניים והיפים הכל כך טיפוסיים לאזור, יקבי בוטיק וקולינריה קטלונית מהמשובחות בעולם, עם מגוון מסעדות משובחות שלא משאירות לחיך הרבה ברירות אלא להיכנע בשבי הטעמים שפורטים על כל מיתרי הנשמה. הלב פשוט מתאהב, באווירה המלהיבה והסוחפת עם האנרגיה המשלבת הכל מכל – ישן כמו בסיפורים על מצע חדש ומתקדם, שמחבר אותנו כל כך אל יופייה של קטלוניה. סיפורם המדהים של תושבי קטלוניה על מלחמתם העיקשת לעצמאות ללא אלימות, על בסיס כבוד והערכת תרומתם המשמעותית ביותר כחבל ארץ מפותח והעשיר ביותר בספרד שעליו נשענים וצומחים כל חבלי הארץ האחרים. סיפור זה ועוד רבים אחרים ילוו אותנו במסע צילום קסום, אל לוקיישנים מרהיבים שאליהם נגיע באמצעות רכבי שטח נוחים ומרווחים, שם נוכל לצלם את התמונות המדהימות מהמקומות והמראות שילוו אותנו לאורך הטיול.

  מסלול טיול צילום אל מסתורי חבל קטלוניה והפירינאים בספרד :

  היום הראשון – מת"א ישירות אל בירת חבל קטלוניה, ברצלונה, לרידה :

  משדה התעופה בן – גוריון נמריא בטיסת בוקר לברצלונה, אליה נגיע בשעות הצהריים  – שם יחכה לנו אוטובוס שייקח אותנו היישר אל הג'יפים שלנו, לאחר התארגנות קלה נעלה על הג'יפים ונתחיל תנועה למלון שלנו שנמצא במחוז לרידה סמוך למנזר עתיק עמוס בהיסטוריה הממוקם בסביבה קסומה ונוף מהמם לרגלי הפירינאים, זה בדיוק  השקט שמתאים לנו להתחיל ללמוד צילום טבע ונוף – מאפיינים וקשיים שמתעוררים בפני צלם, משולש החשיפה, קומפוזיציה ושטף עבודה. לאחר ארוחת הערב נוכל ליהנות מחוויה חד פעמית של לינה במנזר פעיל לאס אוויינאס ומנוחה עמוקה לקראת תחילתו של טיול הצילום שלנו בחבל קטלוניה.

  היום השני – לרידה, עמק ארן :

  לאחר ארוחת בוקר רעננים ומצוידים במצב רוח מעולה ומצלמות מוכנות נעמיס את הג'יפים שלנו ונצא לעבר מרחבי קטלוניה המדהימים, נעלה מעלה לכפר טאלראן שצופה על עמק הפאייארס ג'וסה שם נצלם נופים מרהיבים בהרי הפיריאנים בגובה של 1,600 מטר מעל פני הים נשקיף על הנוף המדהים ועל אגם סנט אנטוני הגדול בחבל קטלוניה ומצד שני על ערבות לרידה. אם יתמזל מזלנו נוכל גם לצלם עופות דורסים שניזונים מתחנת האכלה הסמוכה לתצפית שלנו, נחצה את הרי פאייארס ג'וסה ונמשיך אל בירת עמק אראן – ויאייה, נסייר בעיירה הקסומה ניכנס לאווירה בחסות הסיפורים העתיקים אודותיה. ארוחת הערב תהיה סוג של הפתעה וברמז קל נכיר טעמים מהמשובחים שיש בקולינריה הקטלונית וזו גם תהיה הזדמנות לתעד אסתטיקה של צילום אוכל J את הלילה נעביר בויאייה לאחר שטיילנו בעיירה הקסומה ותיעדנו את הקסם שבה. מבחינת צילום ביום השני נעסוק ביצירת פנורמות תוך דגש על טכניקה וקומפוזיציה נכונה. צילום אוכל – זוויות צילום, תאורה ואביזרים. בערב ניפגש לשעת צילום על מנת ללמוד טכניקות חדשות לעיבוד תמונה למי שיגיע עם לפטופ ותוכנת לייטרום או פוטושופ.

  היום השלישי – עמק ארן, סורט :

  לאחר ארוחת הבוקר נעלה לאחד מפינות החמד של המקום, חבוי היטב למרגלות ההר הגבוה ביותר בפירנאים אנטו בגובה 3,404 מטר, שם במקום הנקרא "ארטיגה דה לין" נעשה הליכה קלה למפל "עיני היהודי", נשמע קצת על המקום, ההיסטוריה ועל שמו של המפל. נמשיך מעלה בהרים ונעלה עוד בגובה עד לזוג המפלים הקטנים – בארנזית SAUTH DETH PISH נעצור בלוקיישן נפלא לשיעור צילום בחשיפות ארוכות, שימוש בפילטרים וחצובות, מדידת אור ושימוש בקומפוזיציה נכונה. משם נמשיך על עבר מעבר ההרים של מונטגארי ובקתת ההרים המיוחדת שעל שפת הנהר. לקראת סוף היום נגיע לארוחת ערב ולינה בעיירה סורט.

  היום הרביעי – סורט, בקתת הרים ג'וזפ ומאריה בלאנק :

  בבוקר נשכים ולאחר ארוחת הבוקר, נצא מהעיירה כאשר פנינו מועדות לשמורת הטבע אגווסטורטס יום שלם של צילומים לא יספיקו למקום ולכל נפלאות הטבע שהוא אוצר בתוכו. באמצעות תחבורה פנימית של השמורה נגיע לבקתת ההרים היושבת על "מדף" הרים מלא באגמונים קרחוניים ונוף עוצר נשימה. נטייל סביב האגמים ונייצר לעצמנו לוקיישנים נפלאים לצילום. לקראת הערב נגיע לבקתת הרים בסיסית ואותנטית, שם תמתין לנו ארוחת הערב ונשאר שם ללינת לילה, אזור נפלא בו נתרגל טיים לאפס – טכניקה, חשיפות, איזון טווחי הבהירות והצבעים בתמונה.

  היום החמישי – ממשיכים בהרים וחוזרים לסורט :

  נתעורר ליופייה של שמורת הטבע אגווסטורטס, נרד עם התחבורה הפנימית של השמורה לאגם – סנט מאוריצי הנפלא שהפך לסמל השמורה, שם נלמד ונתרגל צילום נוף בהיבט אומנותי. לאחר שנסיים נמשיך עם התחבורה הפנימית אל רכבי השטח שלנו בעיירה אספוט ונעלה באמצעותם לאחת מדרכי השטח המדהימות בהרי הפירינאים בגובה של 2,700 מטר בדרך מלאת אדרנלין מוקפים בפסגות הפירינאים נצלם את השקיעה המרהיבה. לקראת סוף היום נגיע לארוחת ערב ולינת לילה בעיירה סורט.

  היום השישי – סורט, טראדטס, סורט :

  יום מקסים לפנינו של טבע משולב ונהיגת שטח, הבוקר מיד לאחר ארוחת הבוקר נניע וניסע במגמה דרומה. נעזוב את שמורת הטבע עם תמונות נפלאות למזכרת וניסע לכיוון טירת מור אחת הטירות השמורות ביותר בכל קטלוניה, נצלם אותה על רקע הנוף הנשקף ממנה, ומשם נרד לעבר נקיק המונטרביי, שם ממתינים לנו  לוקיישנים עם מסלול חצוב בהר, גשרים תלויים ומים בצבע טורקיז – צילומים של החיים ! אחר הצהריים נעלה דרך השטח לכנסיית המתבודדים של סנט קירי, שביל זה יוביל אותנו ללילה אחרון בעיירה סורט למלון ששימש אותנו בשלושת הימים האחרונים, נבצע ביקורת עבודות אחרונה לטיול זה, ממנה נלמד איך לדייק ולשפר את עבודות הצילום שלנו. נחגוג את סיום טיול הצילום בארוחת ערב בסגנון BBQ בה לא יחסר לא בשר ולא יין…

  היום השביעי – לקראת פרידה, ברצלונה :

  היום האחרון למסע הצילום שלנו התארגנות לטיסה חזרה ואנחנו לקראת פרידה מקטלוניה. לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכנו אל ברצלונה בירת חבל קטלוניה, נחזיר את הרכבים ויהיה לנו מעט זמן חופשי בעיר, כאשר בשעות אחה"צ נעשה את דרכנו לשדה התעופה מצוידים בחוויות רבות שנצרבו בהארד דיסק של הלב, תמונות איכות מרהיבות ומקצועיות בכרטיסי הזיכרון ונשים פעמינו הביתה 😉 ישראל – אנחנו חוזרים.

  אבני דרך לצילום מקצועי אותם נתרגל בלוקיישנים שונים במהלך הטיול :

  1. במידת הצורך נחזק את הבסיס לצילום – משולש החשיפה וקומפוזיציה.
  2. הבנת התאורה ושפת האור בצילום, חשיפות ושימוש ב HDR, שקיעות וזריחות.
  3. הקפאה וצילום בתנועה, טשטוש תנועה וחשיפות ארוכות צילומי שכבות, שמיים והשתקפויות במים.
  4. עומקי שדה בצילום טבע וכיצד לנצל את היתרונות לטובת הצילום שלנו.
  5. טיים לאפס : טכניקת צילום להאצת הזמן – שקיעות.
  6. צילומי פנורמה – סוגים וטכניקה לביצוע.
  7. צילומי רחוב – פוקוס, טכניקה וקומפוזיציה.
  8. עריכת תמונות באמצעות לייטרום או פוטושופ, למי שיגיע עם התוכנה על לפטופ.

  מדריך הצילום : מעוז אליקים – ישראלי דובר עברית כמובן, תושב ספרד שזכה בפרס הצילום המקצועי של IPA ומומחה בחינוך לצילום. צלם דוקומנטרי ומרצה לצילום באוניברסיטת טראגונה שבספרד. מדריך, מורה ויועץ לצלמים חובבים ומקצועיים בתחומי הצילום השונים ממסורתי ועד דיגיטלי. הדרכת הצילום תועבר באמצעות מפגשי צילום, משימות שטח, לוקיישנים לצילום מרהיבים, מפגשי ביקורת ועריכת תמונות.

  מידע כללי :

  מחיר "מסע הצילום אל מסתורי חבל קטלוניה" – 2,279 יורו לאדם בקבוצה של 8 צלמים והוא כולל :
  (במידה וכמות המשתתפים תגדל, ירד המחיר בהתאם ע"פ הפרוט בהמשך)

   

  1. טיסות אל על סדירות לברצלונה.
  2. העברות משדה התעופה וחזרה אליו בתום הטיול באוטובוס תיירים ממוזג.
  3. מטייל/ת בחדר זוגי.
  4. רכב בעל יכולות שטח ל- 4 מטיילים ברכב.
  5. דלק לג'יפים לאורך כל המסע.
  6. מכשיר קשר בכל ג'יפ לתקשורת בטיחות והדרכות.
  7. ביטוח מקומי לג'יפים הנהוג בספרד + ביטוח מקיף מלא.
  8. לינה בבתי הארחה מקומיים ובמלונות בדרגת תיירות עד טובה בהתאם לאזור בו נלון.
  9. כלכלה על בסיס חצי פנסיון, ארוחות בוקר וערב במקומות הלינה ובקבוק מים מינראליים לאדם ליום.
  10. ביקור ביקב מקומי ובחווה מקומית לייצור גבינות.
  11. היטלי דלק ומיסי נמל.
  12. ג'יפ צוות הכולל ציוד חילוץ ועזרה ראשונה מהארץ.
  13. צוות מקומי של חברת Master Trip הכולל מדריך צילום דובר עברית, מדריך מומחה ליעד שהינו מדריך ג'יפים מומחה ומוסמך להובלת רכבי שטח ע"י מכון וינגייט כולל ריענון נהיגה בג'יפ ובטיחות כי היא נר לרגלנו.
  14. תשר לכל נותני השירות המקומיים.
  15. מפגש הכנה והכרות לקבוצה לפני היציאה ל"מסע צילום אל מסתורי חבל קטלוניה" הכולל חומרי רקע והיערכות.
  16. פיתוח היצירתיות בצילום, תפעול המצלמה ועריכת תמונות.
  17. היציאה לטיול מותנית במינימום 8 מטיילים בקבוצה מקסימום 20. מעל 12 מטיילים המחיר יופחת ב- 190€, מעל 16 מטיילים המחיר יופחת ב- 255€, במידה ויהיו בקבוצה 20 מטיילים המחיר יופחת ב- 290€.
   * ייתכנו שינויים במסלול בשל תנאי השטח, תנאי מזג האוויר, שיפוצים בדרכים מטעם הרשויות, כוח עליון ושיקולי המדריך בשטח, אין באפשרותנו להתחייב להגיע לכל יעד, התמונות הן להמחשה בלבד.
  1. הערות כלליות למסע הצילום בג'יפים בספרד :
  • ביטוח החובה לג'יפים הינו הביטוח המקומי הנהוג בספרד. המטייל יחתום על טופס השכרת ג'יפ כנהוג בחברות השכרת רכבים הכולל פרטי כרטיס אשראי בינלאומי שבלעדיו לא ניתן יהיה לנהוג ברכבים ולבטח את הנהג המטייל, ביטוח מקיף מלא בהשתתפות עצמית במקרה של נזק לרכב 900€. ניתן להקטין את ההשתתפות העצמית ל- 200€, בתוספת של 240€ לרכב לכל השבוע, הביטוח, אינו כולל צמיגים, שמשות וגחון הרכב.
  • כמו בכל מקום בעולם הביטוח אינו תקף בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, בנהיגה פרועה ולא נורמטיבית שאינה בהתאם לחוק או ללא רישיון בתוקף, ובדרכים שמחוץ למסלול הטיול בהובלת המדריך.
  • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, לנוסעים ו/או לנהגים ו/או לצד ג' אשר עלול להיגרם כתוצאה מהשימוש והנסיעה בג'יפ או כל נזק שייגרם לרכב.
  • לינה : בבתי הארחה, לינה כפרית ובבתי המלון לאורך כל המסלול הינם בדרגה תיירותית עד טובה הכוללים חדרים נקיים, שירותים ומקלחות. מודגש בזאת מראש, כי באזורי ההרים רמת הלינה נמוכה מבתי המלון אליהם אנו רגילים. במידה ויתעוררו תקלות וקשיים יש להתאזר בסבלנות עד לסיום הטיפול.
  • מזג האוויר בהרי הפירינאים עלול להיות קר ואף גשום בעונה זו, נא להצטייד מראש במעיל גשם ובציוד מתאים.
  • השכמה ויציאה לטיולים – המרחקים הארוכים ואיכות הדרכים מחייבים בילוי לא מועט בנסיעה. לכן, לרוב ההשכמה תהייה מוקדמת יחסית בסביבות 06:30 לעיתים אף יותר מוקדם בכפוף לצרכי ההתקדמות בטיול ולשיקול דעת המדריך, יציאה ב- 08:00 לאחר ארוחת בוקר והעמסת הג'יפים בציוד האישי.
  • הנהיגה היא בטור של שיירת ג'יפים, בסדר קבוע מראש, כאשר ג'יפ המדריך מוביל את השיירה.
  • ג'יפ המדריך – בג'יפ המדריך בראש הטור יש ערכת עזרה ראשונה, כלי חילוץ ותיקון.
  • הפסקות – במהלך הנסיעה נערוך הפסקות קפה – תה, צילום בכפוף לעמידה בלוח הזמנים על פי שיקול דעת המדריכים ולתנאים בשטח. בחלק מימי טיול הצילום נשלב גם הליכות קצרות בטבע, בכפרים ובערים, כדי לצלם לחוות וליהנות מהאווירה הייחודית.

  רוצים לקבל עוד מידע על טיולים נוספים? רוצים לטייל למקום מיוחד שאינו מופיע פה? אנחנו כאן כדי להגשים לכם את החלום!
  אנא פנו אלינו בטופס בדף הזה או באמצעות אחת מהדרכים הבאות:

  במייל – info@mastertrip.co.il או בטלפונים הבאים :
  נייד – 0544-502302 | משרד – 0778-110-880‎ |  פקס – 077-7512382

  נשמח להתכבד בלייק שלך: