גאורגיה –  טיול ג'יפים אל נפלאות הקווקז הנעלם – מותאם לשומרי מסורת

 טבע, נופים קסומים וחוויה מדהימה –  טיול ג'יפים הכולל הדרכה בנהיגת שטח
(אין צורך בניסיון בנהיגת שטח)

תאריך הטיול : 3-14 באוגוסט 2017

מיקום: גיאורגיה – קווקז

כן, אני רוצה לטייל את החלום בגאורגיה !

מלאו פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם או צור עמנו קשר ב – 0778-110-880

יש למלא את כל השדות:

השם שלך

האימייל שלך

טלפון / נייד

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לגיאורגיה – מותאם לציבור הדתי החופשה המושלמת שלך בקיץ

3 באוגוסט – 14 באוגוסט 2017 נצא לטיול ג'יפים חוויתי בגאורגיה המותאם לשומרי מסורת ולציבור הדתי, צוות מאסטר טריפ בנה מסלול מדהים תוך התאמה מלאה על נושא הכשרות ושמירת שבת. בעזרת הג'יפים המרווחים נטייל בנופיה המרהיבים של גאורגיה, נפגיש אתכם עם התרבות הגאורגית העתיקה, ונדאג שצוות מאסטר טריפ יספק לכם חווית מסע בלתי נשכחת. המסלול שלנו הותאם לשומרי המסורת ולציבור הדתי תוך הקפדה עם ההיערכות מתאימה לשבת ולאוכל כשר. וכולל שישי שבת בצמוד לבית כנסת.  כשרות: השקענו מחשבה בבניית תפריט כשר עשיר המבוסס על מאכלי דגים ואשר עובר התאמה על- ידי משגיח כשרות.  שבת: תוכלו לקיים שבת כהלכתה, בבית מלון איכותי ובסביבה שמתאימה לטיולים רגליים בנופים קסומים. אנחנו מזמינים אתכם לצאת איתנו לטיול חוויתי במדינה קסומה עם נופים מרהיבים והכנסת אורחים מהמשובחות שתפגשו. כשבארץ מזג האוויר השרבי והחמסין "יעטפו" כל פינה נטוס ליעד שהוא "קרוב אבל רחוק" שעתיים וקצת מהארץ נבלה במזג אוויר חלומי ומידי יום נצא לטיול ג'יפים חוויתי בנהיגה עצמית (עם מדריך צמוד לנהיגת שטח) מלא בנופים שהעין לא שבעה מלראות.

img_8337

"נטעם" את האזורים הכפריים שיגרמו לך להתאהב בגאורגיה. בעזרת ג'יפים מרווחים ונוחים נסייר בין כפרים נידחים בהם נגלה שהזמן עצר מלכת, והתקשורת היא לא באמצעות הניידים אלא באמצעות הלב שפועם בחוזקה לנוכח הנופים המרהיבים . ניפגש עם המקומיים הלבביים שהמאפיין אותם הוא החקלאות , נפגוש איכרים אשר מעבדים את אדמתם כמו בימי העלייה השנייה, וכמובן בכל פעם מחדש נתרגש נוכח הכנסת האורחים מהנדיבות שתפגשו.  במהלך הטיול ג'יפים בגאורגיה נשלב סיורים בשווקים ססגוניים , נטעם מהקולינריה הטיפוסית הגאורגית – מאפים, גבינות , דגים ויינות שמופקים בצורה עצמית. נהנה מהחברותא המשובחת של קבוצת מטיילים איכותית שבחרה לטייל את החלום במשותף בטיול ג'יפים בגאורגיה, הצוות של מאסטר טריפ ידאג שתהיו מלווים בהדרכה מקצועית ללא פשרות, עם הקפדה גדולה על הבטיחות שלכם לאורך כל ימי הטיול.

img_7845

צוות מאסטר טריפ משקיע במטיילים ויגרום לך להרגיש שזה ה- טיול !  טיול ג'יפים בגאורגיה  עם צוות מאסטר טריפ יגרום לחושים שלך לחוות רגעי אושר צרופים. לאורך הטיול נבקר במגוון אתרים, נשלב הליכה רגלית וסיורים באתרים היסטוריים ונכיר הכרות מעמיקה את התרבות המרשימה של העם הגאורגי.

נתוודא לפינות חמד, עמקים מוריקים, יערות ואגמים ונתפעם מהשילוב הבלתי משביע את העין והלב של הכפרים העתיקים בהם שלובים יחדיו חדש וישן בהרמוניה – במסע הג'יפים של מאסטר טריפ תחשפו ליצירת הטבע המופלאה – גאורגיה.
צוות מאסטר טריפ יהפוך את המסע ג'יפים שלך איתנו למסע מלא חוויות ואנרגיה. הצטרפו עוד היום "למסע בזמן אל נפלאות הקווקז הנעלם"

ההרשמה בעיצומה לפרטים נוספים – 0778-110-880

בלחיצה כאן תוכל לקרוא  יומן מסע מגאורגיה חוויות של מטיילים שהשתתפו במסע ג'יפים עמנו בגאורגיה .

img_7798

מה יש למירב ונתי לספר לך על המסע שלהם לגאורגיה עם מאסטר טריפ :
לצוות מאסטר טריפ – רצינו להגיד מילה קטנה אך עוצמתית תודה לאחר התלבטויות לא מעטות בחרנו לצאת לגאורגיה הקסומה עם מאסטר טריפ, ומאותו רגע החלומות החלו להתגשם, והחששות נמוגו. כבר ממפגש ההכנה הרגשנו שהצטרפנו למשפחה, ההקפדה והדאגה לפרטים הקטנים והגדולים, החיוך והאנרגיות של כולכם העצימו את החוויה. גאורגיה מדינה מרהיבה ובידיים של מאסטר טריפ כל שנותר לנו הוא להנות ממנה. אז תודה על חוויה עוצמתית, על דאגה לשלומנו ביטחוננו ומצב הרוח שלנו, על הפינוקים הקטנים והגדולים שבדרך, על ההקשבה הסבלנות והסובלנות, על יכולת הנתינה של כולכם לכל אחד בנפרד ולכולנו יחד כקבוצה. וכמובן תודה מעומק הלב לקבוצת אנשים מדהימה שאיתם יצאנו יחד למסע, שהפכו כל רגע ורגע ליחיד ומיוחד, על הריקודים והשירה באמצע הדרך, קבלת השבת יחד סביב השולחן, הבדיחות בקשר ובמפגשים, על ערב שירה וריקודים בספונטניות סביב הפסנתר בניצוחה של אפרת (מקווה שהמלון בקוטאיסי סלח לנו על "הרעש"). היה לנו העונג לשהות במחיצתכם שבוע ימים (עוד ידובר עליו רבות), וכמובן שעוד ניפגש.
״לחיי הרגעים שהיו ואלה שעוד יגיעו״ נתי ומירב מעברי ג׳יפ מספר 8 גאורגיה סוכות 2016

georgia-master-trip-jeep-trip

נשמח להתכבד בלייק שלך: