יכולנו לספר לך על הנופים המדהימים שיש בגאורגיה, או על המקומיים שהכנסת האורחים שלהם היא מהלבביות שתפגשו בעולם. יכולנו לספר גם על הפשטות בה חיים המקומיים ועל האושר והניצוץ שיש להם בעיניים בכל מפגש עם ישראליים. יכולנו לספר לך על השקיעות והזריחות המדהימות במדבר סהרה או על חיי הלילה השוקקים שיש למרוקו הקסומה להציע.
יכולנו לספר לך למה כדאי לבחור ולצאת לטיול ג'יפים בחו"ל אתנו, אבל אנחנו חושבים שאחרי שתקראו מה חושבים המטיילים שכבר השתתפו במסעות ובטיולי הג'יפים שלנו תדעו לזהות את ההבדל כבר לבד….

"זה לא מובן מאליו שטיול ג'יפים לחו"ל יהפוך ל"מסע". ישנה לך את התפיסה. יפתח לך את האופקים. ירחיב לך את מעגל החברים. חברת 'מאסטר-טריפ' עלתה על כל הציפיות ומעבר לכך. החל מרגע ההתקשרות הראשונית לבירור פרטים אודות הטיול, בכל רגע ורגע במהלך הטיול וגם אחרי חזרתי לארץ.
ההתארגנות הייתה למופת, התכנון המוקפד הורגש כבר בקבלת רכבי השטח, בבחירת מקומות הלינה והמסעדות. תחושת האחריות והקפדה על נהלי בטיחות הוסיפו נחת ובטחון שהעצימו את החופש וההנאה. אבל כל אלו הם "עניינים טכניים". לא שזה לא חשוב. אבל זה לא מה שעשה את ההבדל….
ההבדל ניכר היטב בטאצ' האישי, במחשבה על הפרטים הכי קטנים, בפינוקים שבדרך, בהפתעות, באופן הטיפול והתמודדות עם מצבים בלתי צפויים ושאר 'נגיעות' שהן עשו את ההבדל הגדול. ובגדול. הצטרפתי לטיול ג'יפים הזה 'לבד' וחזרתי עם לא פחות ממשפחה!
זה מה שענבל כתבה לנו מחוויה אישית של מטיילת שלא טיילה לפני כן בטיול ג'יפים בחו"ל, ועם חזרתה לארץ הפכה "למכורה" לטיול ג'יפים.

 
מסטייה נפרדים מהחורף
טיול ג'יפים בגיאורגיה

לפני שנה באחד הבקרים השגרתיים התקבלה במשרדנו שיחת טלפון מרותי, מטיילת שהתקשרה לברר על טיולי הג'יפים שלנו לגאורגיה. לרותי היו הרבה שאלות :-) על מזג- האוויר, האתרים בהם נבקר, על המטיילים האחרים שכבר נרשמו לטיול ג'יפים, ובעיקר הטרידה אותה העובדה שהיא מעולם לא חוותה טיול ג'יפים בחו"ל בנהיגה עצמית. ענינו לרותי על כל שאלותיה ובסיום השיחה רותי קיבלה החלטה להצטרף לטיול .
כשרותי חזרה מטיול הג'יפים היא שלחה לנו את המכתב הבא :

"אמרת מסע לחו"ל אמרת מאסטר טריפ ! אחרי שעקבתי בשקיקה אחרי הצילומים המרהיבים שצילם יניב טל, ידעתי בוודאות אני רוצה לטייל בנופים הקסומים הללו !
גאורגיה – כבר התחלתי לחלום עליה …. החלטתי להקשיב ללב שלי וללכת אחריו. אבל מה לי ולמסע ג'יפים ? החלטתי להרים טלפון לבדוק .
מהשנייה הראשונה שנוצר הקשר ביני ובין צוות מאסטר – טריפ הרגשתי שאני בידיים עוטפות.
אחד מהטיולים שיישארו חרוטים עמוק בלב פנימה, בורכתי בצוות מדהים יחיד ומיוחד, זכיתי להגשים חלום, למדתי שאפשר לעצור את העולם לרגע, ולנשום… העיניים שלי רואות והמילים לא יוצאות. נושמת טועמת אני יודעת שטיילתי את החלום !
אני שחששתי מטיול ג'יפים גילתי שהחוויה בנהיגה עצמית בג'יפ = רגעי אושר מזוקקים !! ואינני שבעה פשוט מכורה…..וכבר מצפה לכבוש את היעדים הבאים. מרוקו תתכונני – אני באה לטיול ג'יפים ממש בקרוב…. אני מודה לעצמי שבחרתי להקשיב ללב, וממליצה בחום להצטרף לטיול ג'יפים רק עם מאסטר – טריפ".

עבורנו הטיול ג'יפים שלך לחו"ל לא יכול להיות "עוד טיול", הוא חייב להיות עבורך ה- טיול !
ולכן המתכון שלנו לטיול ג'יפים מוצלח הוא לשלב בין מקצועיות ומקצוענות, חוויה והתרגשות, אושר והנאה, אנרגיה ושמחה וכל זה בכדי שבסוף הטיול ג'יפים תוכל לומר באושר שהצטרפת לאנשים שבחרו לטייל את החלום !
רוצה להצטרף לטיולי ג'יפים חלומיים – של מאסטר טריפ ?
מסעות וטיולי ג'יפים איכותיים בארץ ובעולם – וטעימה מסעירה של טיולי שטח עוצרי נשימה. מפגשים עם מקומיים עם החי והצומח, בשטח ובטבע המרתק – עכשיו בהישג ידך !

 
טיול ג'יפים במרוקו
קשה לעצור את האושר בסהרה

נשמח להתכבד בלייק שלך: