קסם הסהרה – טיול ג'יפים ייחודי במרוקו

טיול ג'יפים במרוקו עם מאסטר טריפ
טיול ג'יפים במרוקו עם מאסטר טריפ
תמונות טיולי ג'יפים למרוקו
שושי בכיסוי מסורתי

למה דווקא טיול ג'יפים משולב במרוקו ?

לטיולים הקרובים לחצו כאן
מרוקו היא שילוב מופלא של נופי מדבר מרהיבים עם המולת רחוב, שווקים ססגוניים וסואנים, טיול המשלב סיורים באוטובוס בערי המלוכה ומסע ג'יפים חוויתי אל מדבר סהרה והרי האטלס הנידחים
יחשוף אותך לארץ מסעירת חושים !  מפגש בגובה העיניים עם תושבים חייכניים שמצבם הכלכלי אינו משפיע על מצב רוחם והם תמיד מברכים אותנו לשלום בדרכים. מתוך מחשבה על יצירת חוויה ייחודית למטיילים, בנינו מסלול משולב שמקיף חלק גדול ממרוקו הקסומה.  בימים הראשונים נסייר באמצעות אוטובוס צמוד בערי המלוכה ו"נטעם" מהקסם שיש למרוקו להציע לך –  בליל צבעוני של ריחות תבלינים הנישאים מכל פינה,  דוכני ממכר מזון,  טעמים מתוקים וחריפים ש"חיים" יחד בשלווה ובנחת. ובעיקר התחברות לשקט אלוהי במדבר סהרה ו"רעש אנושי" בערים המרכזיות. טיול ג'יפים במרוקו הוא שילוב מרתק של תרבות מגוונת, עתיקה, מרתקת וסוחפת. מוכנים? הדקו חגורות הטיול ג'יפים שלך יוצא לדרך !.

אחרי "שהתרגלנו" למרוקו ניפרד מחליפת התיירים ומהאוטובוס ונתחיל במסע ג'יפים שלנו במרוקו – טיול ג'יפים במרוקו בנהיגה עצמית, עם ג'יפים מרווחים ומפנקים ,שנבנה תוך הקפדה על בטיחות ומקצועיות בשילוב עם חווית מטייל שהיא נר לרגלנו (על כך יעידו המטיילים שלנו ). הג'יפ מוביל אותנו לאזורים שאין שום דרך אחרת להגיע אליהם, אלא רק באמצעות רכבי שטח. אלו הם האזורים המרתקים היותר במרוקו: מקומות שמרגישים קצת כמו מסע בזמן,  נצפה במקומיים ששואבים מים מבאר וחיים בבתי בוץ קטנים בחמולות עצומות, נתחכך עם המקומיים ונחווה חוויות עוצמתית.

מרוקו – ממלכת המגרב פורסת בפניך פסיפס של ניגודים משלימים, כפרים מבודדים , עיירות וערים שהזמן בהם עצר מלכת לצד ערים מתקדמות. מרוקו מקבלת את התיירים עם המון שמחת חיים ואווירה תוססת, נוף, טבע מרהיב ותרבות עתיקה וכמובן הרי האטלס המושלגים ונופי הסהרה המרתקים.

מה יש למרוקו להציע לך ?

במהלך הטיול ג'יפים במרוקו  "נטעם" מהמגוון הרב שיש למרוקו להציע, החל מהבירה המסחרית כלכלית – קזבלנקה דרך שכונת הפאר בה בנו עשירי מרוקו את בתיהם. ניסע לעבר מקנס הלוא היא "ורסאי של מרוקו" ומשם נמשיך לפס שנוגעת עמוק בלב במטיילים בזכותה הנוף הייחודי, הצבעים והריחות שלה. נסייר בשווקים ב"מדינה" ונצלם תמונות רבות להארד דיסק של הלב.
ניסע "לשוויץ הקטנה" – עיירת סקי הבנויה בסגנון מערבי נצפה בנופים מרהיבים וקסומים המשלבים ירק, מים וצומח ונתרשם מהטבע המופלא שיצר הטבע וצבע את מדרונות הרי האטלס.
וניפרד מערי המלוכה בדרכנו להרפתקה האמיתית שמתחילה ממש עכשיו …

נקבל את רכבי השטח שלנו ונתחיל בחלק ה"אמיתי" של טיול הג'יפים למרוקו. נטייל בין כפרים, בוסתנים מצוקים פראיים, בין דרכים מרהיבות, כבישים צרים וקניונים אדירים. הכפרים הקטנים של האטלס על תושביהם, לא השתנו מזה מאות ואלפי שנים. אנחנו חולפים בין כפרי הבוץ, בצידי הדרכים נוהגים בפרדות עוטות עול ושוורים חורשים את השדות. הנופים הצבעים והמראות לאורך המסע הם שהופכים את הטיול ג'יפים במרוקו לחוויה מרתקת.

טיול ג'יפים במרוקו עם מאסטר טריפ
תמונות מדהימות של מרוקו בטיול ג'יפים מאורגן

קסם הסהרה !

אפשר לכתוב אינסוף מילים על העוצמות שיש למדבר סהרה , על כמה מרגש זה לקבל את הזריחה במרחבים האינסופיים של דיונות החול העצומות אבל רק מי שנמצא שם יכול להבין את עוצמת הרגע.
ניפגש פנים מול פנים ונגלה חלק מסודות ההישרדות של שבט הטואטרגים – אנשי המדבר הכחולים.  מדבר סהרה, יפגיש אותך עם שפע של תופעות טבע, גיאולוגיה, חיות מדבר נדירות וצמחיה שמצליחה לשרוד. הנפש נרגשת וכל נווה מדבר בדרך הופך לקסם שהטבע יצר, וכל פאטה מורגנה שנדמית לנו לרגע ממש כמו מים צלולים בלב מדבר מתגלה אחרי נסיעה קצרה כאשליה שכל פעם מחדש מפתיעה.
זה החלק המרתק במסע בו תופסת אותך ההבנה שהאדם  "קטן" כל כך מול עוצמתו המדהימה של המדבר העצום. נתחכך עם האוכלוסייה עתיקת היומין שחיה בנאת המדבר הענקית, האנרגיה בשלב הזה של המסע ג'יפים במרוקו בשיאה ויש לנו עוד כמה ימים להמשיך ולטייל בארץ שמטריפה את החושים.


מדוע לטייל את החלום עם מאסטר טריפ :
1. כי הבטיחות היא נר לרגלנו!

2. כי כל מסלול שלנו נלמד בקפידה!

3. כי כל טיול ג'יפים שלנו מוביל מדריך ג'יפים מוסמך מטעם מכון וינגייט ובעל ניסיון!

4. כי אצלנו אין אותיות קטנות ותוספות לקיץ ולחגים!

5. כי אנחנו אוהבים את המטיילים ומשקיעים בהם מכל הלב!

6. כי אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים וזה מורגש מיד!

7. אוהבים ליצור אנרגיה שמחברת את המטייל עם הטבע!

8. מקפידים להיות שונים ולהפתיע כל פעם מחדש!

9. אנחנו מאמינים שלקוח שמשלם צריך לקבל!

10. כי הטבע השטח ואהבת האדם זורמים לנו בעורקים!

11. השקעה עצומה בכל טיול, כאילו הוא הטיול "ה"אחד!

12. המטיילים שלנו מצביעים ברגלים, מתגלגלים ומניעים איתנו שוב ושוב – איזה כייף!

13. אנחנו משקיעים בג'יפים מפנקים!

14. מקפידים ליצור חוויה וזיכרונות הנצרבים בהארד דיסק של הלב 🙂

15. אנחנו לא מתפשרים בכל מה שקשור לחווית המטייל, בטיחות, איכות ומקצועיות!

16. מאות מטיילים וביקורות רבות ונפלאות הם המסר האמיתי למתלבטים אתם מוזמנים להצטרף ולחוות איתנו כיצד מטיילים את החלום 😉

17. כי גם לכם מגיע שישקיעו בכם ולא יקבלו אתכם כמובן מאליו!

18. כי אנחנו מאמינים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים!

19. כי אנחנו לא מתפשרים על איכות ולכן אין אצלנו "טיול זול", אלינו מגיעים מטיילים שמחפשים איכות גבוהה בניגוד למחיר זול!

20. כי מטיילים שבחרו לטייל עם מאסטר טריפ אמרו: שהתמורה בעד התשלום היא "מעל ומעבר" למה שציפו!

עלות השתתפות בטיול "קסם הסהרה" – טיול ג'יפים בנהיגה עצמית הנו – 2,599 יורו לאדם.

אתם מוזמנים לערוץ היוטיוב שלנו לשמוע מה אומרים עלינו המטיילים :

רוצה לקבל פרטים על מסע ג'יפים בנהיגה עצמית במרוקו ?
מלאו פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם או צלצלו – 0778-110-880

  יש למלא את כל השדות:

  השם שלך

  האימייל שלך

  טלפון / נייד


  טיולי ג'יפים במרוקו המדהימה
  ערמות תבלינים בשוק במרוקו

  "בקסבה בחצי היום"….

  נמשיך במסענו ו…איך אומרים במרוקו ? "תה בלי נענע הוא כמו סולטן בלי ממלכה" אז אין טיול במרוקו בלי ביקור בקסבות בינהן הקסבה הגדולה והמפורסמת בצפון אפריקה שהוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמי – קסבת איית בן חאדו.
  משם נמשיך אל הלב הפועם של מרוקו – מרקש  שהיא מפגן ראווה שופע צבעים, ריחות, טעמים, צלילים ומנגינות. במרקש צריך עיניים פקוחות לרווחה לגמוע את השפע , מצלמה להנציח את הרגעים והצבעים ותיק גדול כדי לאסוף בו את המזכרות מהשווקים הססגוניים והייחודיים של גמ'ע אל פנא – היא הלב הפועם של מרקש, זה הרבה מעבר לשוק ססגוני. זהו קרקס ספונטני, צבעוני, קסום ואקזוטי, המקבץ יחד סוחרים, "קוסמים" רוכלים, מלחשי נחשים  ולתייר המחזה נראה כאילו נלקח היישר מסיפורי אלף לילה ולילה.
  מה תוכלו לקנות בשווקים ? תבלינים, כלי נחושת, בדי משי, שטיחים, בגדים, כלי חרס, קערות מעוטרות, טאג'ינים מרהיבים, נעליים מרוקאיות טיפוסיות בכל מידה וצבע, כלי נגינה ואוכל רחוב נדמה שיש כאן הכל, והכל מתובל באווירת שוק סוחפת.
  ומאסטר – טיפ  מאיתנו – תביאו תיק גדול וכסף קטן. אין ספק שתרצו לרכוש כאן מזכרות מהמסע המדהים שעברתם.

  וממש לפני פרידה אחרי ימים גדושי חוויות נפלאות וחברים חדשים שרכשתם נצא במאורגן למופע הפולקלור הגדול ביותר במרוקו – ערב חוויתי ומהנה שיזכיר לכם למה בחרתם לטייל את החלום במרוקו הקסומה ויגרום לך להרגיש בתוך סיפור אלף לילה ולילה  .

  מרוקו היא מסוג היעדים שמרחיבים את הלב, מאיצים את הדופק ונחרטים עמוק  גם הרבה אחרי שתחזרו לארץ.

  רוצה לקבל פרטים על מסע ג'יפים בנהיגה עצמית במרוקו ?
  מלאו פרטים כאן ונחזור אליך בהקדם או צלצלו – 0778-110-880

   יש למלא את כל השדות:

   השם שלך

   האימייל שלך

   טלפון / נייד


   רוצה לקבל פרטים על מסע ג'יפים בנהיגה עצמית במרוקו ?

    יש למלא את כל השדות:

    השם שלך

    האימייל שלך

    טלפון / נייד

    מלא פרטייך ונחזור בהקדם

    טיול ג'יפים מרוקו מסטר טריפ

    נשמח להתכבד בלייק שלך:

    icon-facebook icon-youtube insta google-plus

    © כל הזכויות שמורות למאסטר טריפ 2015 | אין להעתיק שום חומר מהאתר ללא אישור מפורש

    - Theme by Kriesi