נעים להכיר - עמית לוי

מדריך ג'יפים מוסמך ומדריך טיולים ביעדים רבים ומגניבים:

גיאורגיה, מרוקו, קירגיזסטן, אוזבקיסטן, קזחסטן, רומניה, טאג'יקיסטן, גרמניה, אוסטריה, שוויץ, בלגיה, צרפת, הולנד, פורטוגל, איטליה, רוסיה וסין.

נשוי ואב ל-3 בנות בוגרות, מתגורר באריאל.  שנים רבות מחיי הוקדשו לטיולים ומסעות בכל רחבי העולם וטיולי ג'יפים בארץ ובחו"ל. אוהב ללמוד ולחקור תרבויות ומנהגים להקשיב ולספר סיפורים אגדות.
שנים רבות הדרכתי בני נוער וטיולי משפחות אך כשנחשפתי לבני הגיל השלישי,  הצעירים בנפשם וחורשים את העולם – זה הפך לסיפור אהבה אני בהם והם בי.

אישה חכמה בשם מאיה אנג'לו הגתה את המוטו שאני אימצתי לחיים ולטיולים :

"אנשים ישכחו מה שאמרת, אנשים ישכחו מה שעשית אבל הם לעולם לא ישכחו מה גרמת להם להרגיש"

ספר שהשפיע עליי : "הרוזן ממונטה קריסטו" של הסופר הצרפתי אלכסנדר דיומא. סיפור שמראה את אפסות האדם, את תהפוכות החיים פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה, את זילות החיים, מה עוני עושה לאדם ומה הכסף מעולל לאדם.
לכן אני מקפיד להעריך ולהוקיר את מה שיש, את האנשים סביבי ויודע שהומור טוב לבריאות אותו סיגלתי כדרך חיים מגיל צעיר והוא בא איתי יחד לכל טיול, אין טיול טוב בלי צחוק טוב מכל הלב.  

הטיולים הבאים איתי

מסע בזמן אל גן העדן של ההרים השמיימים
הטיול מלא
קירגיזסטן | 7.07.22 | 11 ימים
מסע בזמן אל גן העדן של ההרים השמיימים
קירגיזסטן - טיול ג'יפים מאורגן בארץ הנוודים - מסע מדהים לאוהבי הטבע העוצמתי שמחפשים יעד מטריף חושים
מסע לארצם של מגלי העולמות
קבוצה סגורה
פורטוגל | 28.10.22 | 8 ימים
מסע לארצם של מגלי העולמות
פורטוגל - טיול גיאוגרפי טיול בנופים קסומים, מבצרים עתיקים ארמונות פאר ועיירות ציוריות. טיול שהוא חוויה ופינוק .

המלצות מטיילים על עמית

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן