מרוקו

טיול ג'יפים משולב במרוקו | 12 ימים

מסע אל קסם הסהרה - מסע אקזוטי לארץ מסעירת חושים

מרוקו – ממלכת המגרב שמשמעותו הממלכה המערבית. פסיפס של ניגודים שמשלימים ויצרו ארץ מהפנטת ומסעירת חושים ! כפרים מבודדים, עיירות וערים עתיקות שבהן הזמן עצר מלכת, לצד ערים מתקדמות שבהן שלובים יחדיו בהרמוניה – ישן וחדש.

הממלכה המערבית שוכנת בקצה המערבי של הים התיכון, נושקת לספרד במצרי גיברלטר המפרידים בין אירופה לאפריקה, מלאה שמחת חיים ואווירה תוססת, צבעים, ריחות, נופים מדהימים ומרתקים, המשלימים זה את זה בהרמוניית טבע עשירה ונדירה. שילובם של כל אלה מאיץ דופק ומגביר נשימה עמוקה. ארץ הניגודים יוצרת מרקם  עשיר ומגוון של חוויות נוף, טבע ותרבות עתיקה שהושפעה עמוקות מהצרפתים, מעורבת באותנטיות נפלאה עם רבדים מהרי האטלס המושלגים ונופי מדבר סהרה המרתקים.

מהערים המערביות אל עבר העיירות והקסבות העתיקות, מנופי מדבר צחיחים אל נאות המדבר הירוקים והמרגשים, מקניוני הנקיק הצרים אל בקתות הבוץ האדומות של הברברים המקומיים, הזריחות והשקיעות היפות בעולם במדבר הסהרה המפורסם והמרתק מכולם !
המסע למרוקו הוא מסע בזמן לכפרים מרוחקים ועתיקים, ערים מבוצרות, דרכים חבויות, יושבי המדבר הטוארגים –  "האנשים הכחולים", אוכלוסייה לבבית אוהבי תיירים וישראלים, אוכל מקומי אותנטי כמו גם אוכל טיפוסי לתרבות המערבית, שתי וערב שזורים יחדיו בארץ צבעונית מאין כמותה.

שתפו!

Share on whatsapp
Share on facebook
Share on email

רוצים להמשיך לגלות עולמות?

להרשמה לטיול
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
גלריית מסע
מסלול
יום 1
היום הראשון - טיסה מת"א דרך פרנקפורט לקזבלנקה :

משדה התעופה בן – גוריון נמריא בטיסת המשך ( קונקשן ) דרך פרנקפורט לקזבלנקה שם יחכה לנו אוטובוס שייקח אותנו למלון ללינת לילה ואגירת כוחות לקראת תחילת המסע התרבותי אותנטי בערי מרוקו הקסומים. לינה בבית מלון בקזבלנקה.

יום 2
טיולים לקבוצות מאורגנות
היום השני - מקזבלנקה ב- לרבאט הבירה ומקנס :

לאחר ארוחת בוקר רעננים ומצוידים במצב רוח מעולה ומצלמות מוכנות ניסע באוטובוס לסייר בעיר הגדולה במרוקו -הבירה המסחרית והכלכלית המכונה גם "קזה". נבקר במסגד חסן השני המפואר והמרשים, נמשיך לאורך חוף האוקיאנוס האטלנטי, נתרשם משכונת הפאר – עין דיאב בה בנו עשירי מרוקו והעולם הערבי את בתיהם, משם ניסע לבירת הממלכה רבאט ונתרשם מסגנונות הבניה השונים הפזורים בעיר, שרידים לתקופות קדומות נבקר ברחבת ארמון המלך המפואר, נתרשם ממגדל (טור) חסן ונשקיף מרחבת המגדל על הגשר שחוצה את נהר בורג-רג וצופה לעבר העיר סלה הצמודה לרבאט. לאחר מכן נשים פעמינו למקנס שיש שמכנים אותה "ורסאי של מרוקו". בעיר זו צמחה קהילה יהודית מפוארת שהעמידה דורות של רבנים חשובים ומאות מהם עלו בחלוף השנים ארצה. העיר בנויה על שתי גדות, ואדי עשיר בנביעות ובמקורות מים שופעים. נראה את "באב אל מנסור" – השער המהודר ורחבת השוק ההומה עם בעלי המלאכה אשר מכינים שטיחים מרהיבים ביופיים. לינת לילה וארוחת ערב במלון במקנס.

יום 3
טיולים לקבוצות מאורגנות
היום השלישי - ממקנס לפס :

נשכים קום ולאחר ארוחת הבוקר ניסע לפס שהייתה בירת מרוקו בעבר, פס מקסימה את כל מבקריה בנוף הייחודי, בחומות ובשערים המעוצבים, הצבעים והריחות שחודרים ישר ללב. היום יוקדש להכרת העיר פס, הבירה הדתית והתרבותית של מרוקו, אשר שומרת על צביונה העתיק טוב יותר מיתר ערי מרוקו. נעלה לתצפית מרשימה מן המגדל הדרומי של העיר. נסייר   ב"מדינה" הבנויה כרשת רחובות מפותלים היוצרים מבוך בו חיים ועובדים מאות אלפי אנשים. ה"מדינה" מחולקת לשווקים קטנים על פי המקצועות השונים. נטייל בין אינסוף דוכנים בשלל צבעים וריחות שמבצבצים מתוך ים המבקרים הגודשים את הסמטאות הציוריות של פס. בתוך גומחות בקיר מכונסים בתוך עצמם יושבים רצענים, חייטים, סנדלרים ובעלי מקצוע רבים אחרים שעברו מן העולם וכאן הם במלוא הדרם ומזכירים לנו נשכחות. לאורך קילומטרים רבים נמשך מצעד התצוגה המרהיב המשאיר את המטיילים פעורי פה. נשקיף על שערי ארמון המלך ונבקר ב"מלאח" היהודי בבית הכנסת ובבית העלמין היהודי השמור היטב. לינת לילה בפס.

יום 4
טיולים לקבוצות מאורגנות
היום הרביעי - מפס לאיפראן ואפורר :

בבוקר נפרד מהעיר פס ונמשיך לכיוון עיירת הקיט איפראן ,עיירת סקי ונופש בגובה 1,665 מ' מעל פני הים ובנויה בסגנון מערבי. בשל סגנון בתיה המזכיר עיירה בשווייץ היא מכונה "שוויץ הקטנה". נבקר באתר האריה ונמשיך ליום עם נופים מרהיבים וקסומים בדרכים עקלקלות המשתלבות עם מרבדים של ירק, מים וצומח באטלס הבינוני. נבקר באזור מרתק בנופי העמק הציורי ונתרשם מ"הציור" המופלא שיצר הטבע בין סלעי משקע ואבן חול אדומה הצובעת את המדרונות הרי האטלס התיכון. לקראת ערב נגיע לארוחת ערב ולינת לילה באזור אפורר / בין אל ווידאן.

יום 5
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום החמישי - מאפורר לבין אילווידאן ואימילשיל :

זהו הבוקר בו אנחנו מחליפים את חליפת "התיירים" שלנו ולובשים את חליפת ההרפתקנות לקראת החלק השני והמרגש של המסע שמתחיל מיד לאחר ארוחת הבוקר. ניפרד מאוטובוס התיירים ונקבל את רכבי השטח שלנו. לאחר התארגנות קצרה נתחיל את המסע הג'יפים שלנו בנהיגה עצמית. נחצה את פנים הרי האטלס הגבוה עם נוף עוצר נשימה בדרכנו לנקודות נוף מרתקות על רכס האטלס ומשם לאגמים מרהיבים לינת לילה באזור מחוז אימילשיל, שבגובה 2,250 מ' מעל פני הים, מוקף אגמים – טיסלית ואיסלי.

יום 6
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השישי - חוצים את האטלס הגבוה

הבוקר יתחיל על פסגות רכס האטלס הגבוה יעבור דרך כפרים ברברים אותנטיים נמשיך לעמק הדאדס נטייל בין כפרים, בוסתנים וערוגות. נתרשם מסלעי הקונגלומרט היוצרים צוקים גבוהים, נראה את השילוב בין הישן לחדש, בתי הבוץ המתפוררים בקאסבות העתיקות ואת הבנייה החדשה המחליפה אותם, גם היא מבוץ. לפני רדת החשיכה נגיע לארוחת ערב ולינה באזור בומלאן דאדס.

יום 7
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
מבומאלן דאדס לאיקונין, אלניף ומרזוגה :

נשכים רעננים ומלאי מרץ ולאחר ארוחת בוקר התארגנות ליציאה לעוד יום אתגרי בו נחצה את ג'בל סהרו דרך תאגדילת לעיירה איקונין הממוקמת באזור הררי ומרשים בנופים המרהיבים הסובבים אותו. נמשיך משם לעיירה אלניף, צומת דרכים מרכזית בדרכינו לסהרה אזור בו הנסיעה אתגרית, חווייתית ומרגשת. ארוחת ערב לינה במרזוגה.

יום 8
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השמיני - מדיונות הסהרה במרזוגה ב- לתאפיללת, זאגורה, עמק הדראע ומאחמיד :

השכמה מוקדמת – ממהרים להרים את השמש במדבר הסהרה, דיונות מרזוגה מהוות אטרקציה מיוחדת במינה. מפגש עם אוכלוסייה עתיקת יומין מכניסת אורחים החיה בנאת המדבר הענקית של עמק התפילאלת שבמדבר סהרה. לאחר ארוחת בוקר, נמשיך בדרכינו לאזורים אותנטיים ומרתקים נעבור דרך מעבר טיזי' נ'תפילאלת, נגיע לבירת הדראע, זאגורה  -עיירה יפה וייחודה בכך שהיא בנויה ברובה מבוץ. הדרך לזאגורה רצופה נאות מדבר ענקיים, זרועות אלפי דקלים וגידולי ירקות. הבתים כולם בתי בוץ, טירות בוץ מוקפות חומות משוננות בסגנון האופייני לסהרה. הדלתות הכחולות בולטות על רקע הבוץ החום ומהוות מראה ייחודי למקום. לקראת ערב נגיע למאחמיד. ארוחת ערב ולינה במאחמיד.

יום 9
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום התשיעי - ממאחמיד דרך שיגאגא, אגם איריקי, פום זגיד, תאזנאכאת ווארזאזת :

נשכים מאושרים ליום נוסף שונה ואחרון במדבר הסהרה. לאחר ארוחת בוקר התארגנות זריזה ליציאה, נחצה מישורים ואת אגם איריקי האדיר, נמשיך להתרשם מעוצמת האנטי אטלס ומג'בל סהרו, אזור בו הנסיעה אתגרית וחווייתית ומרגשת, מפגש עם אוכלוסייה עתיקת יומין מכניסת אורחים החיה במדבר סהרה, ניסע בדיונות של חול נקי, ונמשיך בדרך נחצה יישובי מדבר קטנים, מנותקים מדרכים ראשיות בהם נשמר אורח החיים הפשוט והאיטי המאפיין תרבויות מדבר. נחצה נוף מדברי שנחלק לחמדות ענקיות הפרוסות לכל רוחב האופק וחלקו הררי ובו ואדיות עם קניונים עמוקים וצמחיית מדבר עשירה. נעבור דרך הכפר פום זגיד נגיע לעיר תאזנכאת הידועה כמרכז ייצור שטיחים מן המפורסמים של מרוקו נעבור דרך נאות מדבר שלאורך עמק הדראע ונמשיך לאורך מדרונותיהם הדרומיים של הרי האטלס עד לעיר ווארזאזת, השער למדבר הסהרה ועירו של הפאשה גלאווי. ארוחת ערב ולינה בווארזאזת.

יום 10
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום העשירי – מווארזאזת לקסבת איית בן חאדו, עמק אונילה, תילוואת, טיזי נ'טישקה, מרקש :

ניסע לביקור בקסבת איית-בן-חאדו, הגדולה שבכל צפון אפריקה ואחת המפורסמת, השמורות והמרשימה ביותר במרוקו, הוכרזה כאתר מורשת עולמי ומשומרת על ידי אונסק"ו. הבתים במקום שעשויים מבוץ שוקמו, הרחובות נבנו מחדש והתושבים מנסים להתפרנס מהתיירות המגיעה למקום. הקסבה משמשת כאתר הסרטה לרבים מהסרטים המפורסמים – ענף המתפתח במהירות במרוקו. נמשיך בדרך המפותלת לעמק  "אונילה" נמלא את העיניים בניגודי נוף ובטבע הפראי בדרכנו לעבר קסבת   "תילוואת", מבצר מרשים ששימש מקום מושבה של משפחת הגלאווי ששלטה על כל האזור, נמשיך ליום נופים וטבע בדרך תלולה של הרי האטלס הגבוה, נחצה את הרי האטלס הגבוה במעבר הרועים, הטישקה גובה של 2,250 מ'. דרכינו לפנינת הדרום, הלב הפועם של מרוקו – מרקש הבנויה למרגלות הרי האטלס הגבוה. מנוחת לילה וארוחת ערב במרקש.

יום 11
טיולים לקבוצות מאורגנות
היום האחד עשר - יום שכולו מרקש

יום זה יוקדש לביקורים באתריה של מרקש העיר האדומה – הלב הפועם של מרוקו!  
נבקר בבריכת המנארה, אשר בגניה חגגו במשך מאות שנים יהודי מרוקו את חגיגות המימונה. נלך ברגל בסמטאות המדינה, נתרשם מעבודות מופת של ארכיטקטורה ספרדית – מורית. נצפה על מסגד ה"כותובייה", סימלה של העיר.
נסיים בשווקים הצבעוניים הססגוניים והייחודיים של העיר – ג'מע אל פנה  לינת לילה במרקש כמובן.יום 12
היום השניים עשר - מרקש, שדה התעופה וטיסת קונקשן לתל אביב :

התארגנות לטיסה חזרה, ניסע לשדה התעופה ניפרד ממרוקו לעת עתה מצוידים בחוויות בהארד דיסק של הלב, נשים פעמינו הביתה ישראל – אנחנו חוזרים.

* ייתכנו שינויים במסלול בשל תנאי השטח, תנאי מזג האוויר, שיפוצים בדרכים מטעם הרשויות, כוח עליון ושיקולי המדריך בשטח, אין באפשרותנו להתחייב להגיע לכל יעד.

תאריכי הטיול
  סטטוס הטיול מדריך תאריך חזרה תאריך יציאה מועד קוד הטיול
להרשמה טיול חורף עמית לוי 06.12.2021 25.11.2021 חורף 03015-11-021
למה לבחור בנו?

מדוע כדאי לטוס למסע המשולב – קסם הסהרה במרוקו עם מאסטר טריפ Master Trip ?

 1. כי אנחנו מקפידים על טיסות איכותיות וטובות, אנחנו טסים בטיסות סדירות דרך אירופה.
 2. במרוקו נהוג לקבל רכבים עם גיר ידני. אצלנו לא מתפשרים – הרכבים שלנו אוטומטיים ללא תוספת תשלום !
 3. רכבי השטח שלנו חדישים, מרווחים, מפנקים, אוטומטיים ונוחים עם מנועים צמאים – תיהנו הדלק עלינו 😉
 4. מפני שאצלנו אין אותיות קטנות ותוספות מפתיעות לחגים וחודשי קיץ – הכל כלול !
 5. המסע שלנו הוא ל- 12 ימים, בתחשיב מהיר המחיר ליום הינו הנמוך ביותר עם התמורה הגבוהה ביותר.
 6. במרוקו יש לנו מכשירי קשר מעולים ברכבים, שמאפשרים הדרכה נפלאה בנוסף להובלה.
 7. הדרכת הטיול מטובלת, עם ידע עצום וסיפורים מקומיים אותנטיים – חוויה אותנטית במיטבה.
 8. ב- Master Trip המטיילים במרכז, מעידים על כך המטיילים הרבים שחזרו איתנו ממסעות ומגיעים איתנו שוב ושוב לכל יעד שאליו אנחנו נוסעים.
 9. מפני שהבטיחות היא נר לרגלנו ! ריענון בטיחות ונהיגת שטח + מדריך ג'יפים מקצועי צמוד.
 10. מדריך הטיול מומחה וגם מדריך מוסמך ע"י מכון וינגייט לנהיגת ג'יפים – כי הבטיחות היא נר לרגלינו !
 11. מפני שאצלנו הקבוצות איכותיות והמרקם האנושי נפלא.
 12. כל הלילות ישנים בחדרים מסודרים ונקיים עם מקלחות שירותים ומים חמים.
 13. תוכנית הטיול הגיאוגרפי שלנו מקיפה ומעמיקה יותר ומגישה את "הטוב בכל העולמות" במרוקו.
 14. צוות מקצועי ומסור של Master Trip שכל תפקידו להעניק שירות וחוויה ברמה גבוהה.
 15. כל טיול עם Master Trip הוא "האחד והכי מיוחד" – מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מאמינים – שעושים באהבה או שלא עושים בכלל !
 16. ב- Master Trip לא מתפשרים על איכות. כל היתרונות הללו שווים הרבה כסף. אין יותר קל מלמכור טיול זול, שבא על חשבון האיכות. מעדיפים כנות ואיכות ומי שבוחר בכך – יזכה לטיול שהזיכרונות ממנו ימשיכו לפעום גם הרבה אחרי החזרה לארץ.
עלויות

מחיר "קסם ההסהרה" - מסע אקזוטי לארץ מטריפת חושים" - 2,895 €

 "קסם המדבר – מסע אקזוטי לארץ מתסיסת חושים" כולל :

 • טיסות סדירות באיבריה דרך מדריד.
 • אוטובוס תיירות ברמה תיירותית טובה לימי הטיול בערי המלוכה.
 • עלויות הסדרת אישורי ויזה ( אשרות כניסה ) למרוקו מול משרד הפנים המרוקאי.
 • מטייל/ת בחדר זוגי.
 • המחיר כולל תוספות קיץ חגים ומועדים למיניהם – אין אותיות קטנות !
 • רכב שטח 4×4 אוטומטי – ללא תוספת במחיר לנהיגה עצמית, מרווח, נוח ומפנק ל- 4 מטיילים ברכב.
 • הדרכת בטיחות וריענון נהיגת שטח הכוללת מדריך מקצועי לרכבי שטח צמוד לאורך כל הטיול.
 • מכשיר קשר בכל ג'יפ לתקשורת בטיחות והדרכות.
 • היטלי דלק ומיסי נמל.
 • דלק לג'יפים לאורך כל המסע.
 • ביטוח חובה מקומי לג'יפים הנהוג במרוקו.
 • לינה במלונות בדרגת תיירות עד טובה בהתאם לאזור בו נלון.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון + : ארוחות בוקר וערב, על בסיס מקומות הלינה + 6 ארוחות צהריים בשטח בסגנון פיקניק / סנדוויצ'ים.
 • כניסות לאתרים המפורטים במסלול הטיול.
 • ג'יפ צוות הכולל : ציוד חילוץ ועזרה ראשונה מהארץ וציוד בישול ומטבח.
 • העברות משדה התעופה וחזרה אליו ביום העזיבה.
 • תשר לכל נותני השירות המקומיים.
 • מדריך ישראלי מקצועי מצוות Master Trip מומחה ליעד שהינו מדריך ג'יפים מוסמך להובלת רכבי שטח.
 • ערב פולקלור אותנטי מרוקאי.
 • מפגש הכנה והכרות לקבוצה לפני היציאה למסע קסם הסהרה.
 • צוות מקומי של חברת Master Trip הכולל מדריך דובר אנגלית ומכונאי צמוד.
 • חומרי רקע והיערכות ל"מסע קסם הסהרה".

המחיר אינו כולל:

 • הוצאות בעלות אופי אישי כגון כביסה, טלפונים, קניות, שתייה בארוחות וכדומה.
 • ביטוח נסיעות בריאות ומטען מורחב כולל חילוץ פינוי והטסה להמשך טיפול – חובה !! נשמח לעזור ולספק מידע כיצד להשיג עסקת ביטוח משתלמת.
 • המחיר אינו כולל היטלי דלק ומיסי נמל אשר אינם ידועים וטרם יודעו נכון לפרסום טיול זה.
 • טיפ למדריכים :1 € עבור איש צוות מקומי ליום למטייל, 5 € ליום למטייל עבור מדריך מקומי, 5 € למדריך ישראלי ליום עבור מטייל.
 • 5 ארוחות צהריים בימים הנוספים פרט לשטח.

עלויות לתוספות :

 • תוספת של 890 יורו לאדם, עבור שדרוג ג'יפ לזוג כולל דלק.
 • תוספת של 575 יורו לאדם, עבור ג'יפ לשלושה כולל דלק.
 • תוספת ליחיד/ה בחדר – 345 יורו.

אמצעי תשלום:

 • ניתן לשלם במזומן ובצ'קים בכפוף לתנאי התשלום.
 • פירעון סופי של עלות הטיול יבוצע עד חודש טרם מועד הנסיעה.
 • לתשלום בכרטיס אשראי יתווספו 3% עמלת דמי סליקה וריבית של 1% לחברת האשראי על כל תשלום. ישנן דרכים זולות יותר לשלם באשראי ישירות מול חברת האשראי נשמח לספק מידע בנושא.

החיוב יעשה בשקלים לפי שער מזומנים מכירה ביום התשלום, כנהוג בחברות התיירות.

דמי הרשמה ומדיניות ביטול :

 • דמי הרשמה על סך 100 € לאדם, יקוזזו ממחיר הטיול וישמשו כדמי ביטול אשר לא יוחזרו החל ממועד הרישום.
 • ביטול מ- 60 יום ועד 46 ימים לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 35% מעלות הטיול.
 • ביטול מ-45 יום ועד 31 יום לפני מועד היציאה –  המטייל יחויב ב- 70% מעלות הטיול.
 • ביטול במהלך 30 ימים ועד מועד היציאה –  המטייל יחויב ב- 100% ממחיר הטיול.
 • הודעת ביטול יש לשלוח לפקס : 0777-512-382 או למייל : info@mastertrip.co.il בלבד ולוודא כי אכן נתקבלה במשרדי חברת מאסטר טריפ.
  מועד הביטול יקבע כמועד קבלת ההודעה במסגרת שעות העבודה המקובלות.
ממליצים
מידע חשוב

הערות כלליות למסע הג'יפים במרוקו :

 • הביטוח לג'יפים השכורים מחברת השכרה מקומית, הינו ביטוח מקומי הנהוג במרוקו. המטייל יחתום על טופס השכרת ג'יפ כנהוג בחברות השכרת רכבים הכולל פרטי כרטיס אשראי בינלאומי שיכסה את חברת ההשכרה מפני נזק לרכבים עד גובה של 2,400 € לרכב. דהיינו ברכב עם 4 מטיילים גובה ההשתתפות עצמית המקסימלית לכל מטייל עד 600 €, לרכב עם שני מטיילים גובה ההשתתפות העצמית המקסימאלית לכל מטייל עד 1,200 €. ללא כרטיס אשראי בינלאומי לא ניתן יהיה לנהוג ברכבים ולבטח את הנהג המטייל. כמו בכל מקום בעולם הביטוח אינו תקף בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, בנהיגה פרועה ולא נורמטיבית שאינה בהתאם לחוק או ללא רישיון בתוקף, ובדרכים שמחוץ למסלול הטיול בהובלת המדריך.
 • נהיגה – המשתתפים בטיול יישלחו צילום של רישיון הנהיגה והדרכון, נא לוודא תוקף למועד הטיול, יש להצטייד ברישיון נהיגה ישראלי בתוקף + רישיון בינלאומי של מ.מ.ס.י.
 • דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ממועד החזרה מהטיול, חובה שני דפים ריקים לצורך אשרת הכניסה למרוקו.
 • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, לנוסעים ו/או לנהגים ו/או לצד ג' אשר עלול להיגרם כתוצאה מהשימוש והנסיעה בג'יפ או כל נזק שייגרם לרכב.
 • בתי המלון – 11 לילות בבתי מלון לאורך כל המסלול הינם בדרגה תיירותית עד טובה הכוללים חדרים נקיים, שירותים ומקלחות, אך מודגש בזאת מראש כי בחלק קטן ממקומות הלינה באזורים המדבריים רמתם נמוכה מאשר במערב אירופה ובארץ- חלק מן הלינות יהיו בלינה מדברית אצל מקומיים כמקובל באזורים אלה. במידה ויתעוררו תקלות וקשיים יש להתאזר בסבלנות עד לסיום הטיפול.

 

 

 • נרשם בודד שלא יימצא לו שותף לחדר עד מועד יציאת הטיול, יחויב בתוספת עבור חדר ליחיד.
 • חובה להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי בתוקף. ללא כרטיס אשראי בינלאומי לא ניתן לנהוג ברכבים.
 • מסלול הטיול – יתכנו שינויים במסלול בכפוף לזמני הטיסות, להוראות השלטונות במקום, התפתחויות מזג האוויר, תקלות רכב או עקב שיקול דעת המדריך בשטח.
 • התוכנית מתארת את אתרי הביקור המתוכננים, אך לא בהכרח את סדרם. ההגעה לכל אתר אינה מובטחת והיא תלויה בגורם הזמן, שינויים במדיניות האתרים בשטח, שינויים הכפופים לשלטונות וללוח הזמנים של הקבוצה. ייתכנו שינויים במהלך הטיול שינבעו כתוצאה משיקול דעת מארגני או מדריך הטיול.
 • הטיול יצא לפועל ב- 16 נרשמים מינימום, אישור יציאה של הרשויות בארץ ואישור כניסה של הרשויות במרוקו.
 • הנהיגה היא בטור של שיירת ג'יפים, בסדר קבוע מראש, כאשר ג'יפ המדריך מוביל את השיירה.
 • ג'יפ המדריך – בג'יפ המדריך בראש הטור יש ערכת עזרה ראשונה, כלי חילוץ ותיקון.
 • הפסקות – במהלך הנסיעה נערוך הפסקות קפה, תה, צילום וחילוץ עצמות בכפוף ללוח הזמנים ולתנאים בשטח. בחלק מימי הטיול נשלב גם הליכות קצרות בטבע, בכפרים ובערים, כדי לחוות וליהנות מהאווירה הייחודית.
 • הגעה ללינת לילה – נשתדל להגיע לפני החשיכה, אולם כמובן שייתכנו תקלות בטיול ג'יפים שיישנו את לוח הזמנים והן חלק בלתי נפרד מטיולי ג'יפים, כאקט מניעתי אנו מצרפים איתנו מכונאי מקומי לכל אורך המסע אשר יהיה אחראי על תקינות הרכבים, בקרות תקלה נא לקבל בהבנה ולהתאזר בסבלנות עד לפתרונה.

בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן