ליאור עלמא מאסטר טריפ

נעים להכיר - ליאור עלמא

ממרום גילי, אני עדיין נערת טבע. צמח בר.

חיה, נושמת, מתקיימת במרחבים, על ההרים, בין היערות, בתוככי הפריחות. עדרי סוסים, הרים גבוהים, תופעות גאולוגיות, מדבריות, שפע של צומח – מרגשים אותי. אני אוהבת את הכפרים הקטנים, שלא מחכים לנו, את האוכלוסייה המקומית – ברגע מפתיע ואוטנטי ואחר של לוויה או חתונה או כביסה בנהר ורחיצת הילד. אוהבת שכל ארוחות שונות מקומיות ואוטנטיות ואת העולם שמתגלה דרך הפרטים הקטנים.

מגיל מאוד צעיר טיילתי. שנים רבות הדרכתי בארץ, אותה אני מאוד אוהבת, ושנים רבות אני מדריכה בחו"ל. ומעולם לא הפסקתי להתרגש.

הדרכתי בצבא, בחברה להגנת הטבע, עוד שסיני הייתה בידינו, ובחברות טובות אחרות – טיולים למיטיבי לכת, טיולים אתגריים, טיולי משפחות, טיולי בתי ספר, טיולי אמנות וארכיטקטורה.. ובחו"ל טיולי עומק, בעיקר למזרח הרחוק ואסיה, במזרח התיכון וגם בפינה המערבית של מרוקו, ספרד ופורטוגל וכל האיים שלהן. אני מומחית לתרבויות המזרח והאסלאם, מרצה, מלמדת וכותבת עליהן.

אני מאמינה שחיינו מורכבים מחוויות, והעושר הגדול והאמתי שלנו הוא שק הזיכרונות. טיול אתי הוא אוסף של חוויות, תמונות וזיכרונות שלוקח המטייל לשנים רבות.

הטיולים הבאים איתי

טיול בוטיק בוייטנאם וקמבודיה | 19 ימים
הטיול מובטח
וייטנאם | 12.09.24 | 19 ימים
טיול בוטיק בוייטנאם וקמבודיה | 19 ימים
טיול בוטיק מאורגן לוייטנאם וקמבודיה הוא מסע מוקפד ואיכותי המשלב טבע עוצמתי, שבטים מרתקים, תרבות היסטוריה, מקדשים מרהיבים, מרחבי טרסות אורז מדהימות ואתרים מרהיבים.טיול עם קבוצה קטנה והדרכה צמודה, חוויה שפורטת על כל חושים.

המלצות מטיילים על ליאור

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן