טיולי צילום- מאסטר טרים

טיולי צילום

טיול צילום מאורגן של מאסטר טריפ הוא מסע בעקבות המצלמה אל לוקיישנים מטריפים מלאי זריחות ושקיעות עוצרות נשימה, חוויות, פורטרטים, תמונות נוף ושפע של רגעי אושר. את טיול הצילום מוביל ומדריך צלם מקצועי שמלווה את הקבוצה. בשונה מטיול מאורגן כאן יש מכנה משותף לכולם והוא הסבלנות, הרצון ללמוד לעומק על חשיפה, קומפוזיציה וזוויות צילום ייחודיות שכולם יחד מייצרים תמונות מושלמות. זו אחת ה- דרכים לשלב את אהבתכם לצילום עם טיול באחד מהיעדים המדהימים שיש לנו להציע לך.

טיולים קרובים

scroll to top

בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן