טיולים לדתיים ושומרי מסורת

טיולים לדתיים ושומרי מסורת

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת ולמגזר הדתי מצריכים התאמה ודגש על לוגיסטיקה שתתאים לצרכים הייחודים של הציבור, וכל זאת בשילוב הנאה מקסימלית מהיעד והדרכה מקצועית ואיכותית.  

חברת מאסטר טריפ בנתה עבור מטיילים שומרי מסורת ומהמגזר הדתי , טיולים מאורגנים המשלבים חוויה כוללת. אנו שמים דגש מיוחד הפאן הלוגיסטי הנדרש בטיול, כמו הקפדה על אוכל כשר, והתאמת המסלול והאתרים בכפוף לשמירת שבת. צוות המדריכים המקצועי והמיומן שלנו יעשיר אתכם בכל יעד בו תבקרו בתכנים מעמיקים על היעד בו נטייל, וכמובן נשזור נקודות ממשק בהם היהדות, המורשת  וסיפורי העבר מתחברים אל יעד הטיול.

בין אם תבחרו לצאת לטיול ולהספיק לחזור לקבל את השבת בארץ ובין אם תבחרו להצטרף לטיולים מאורגנים ארוכים או מסעות גיאוגרפיים הצוות שלנו יוכל לספק לכם טיול שהוא חווית עומק בה אתם מגיעים עם מזוודה , מצלמה ומצב רוח טוב ואנחנו דואגים לכם לכל הפרטים מהקטנים ועד הגדולים.

אלו מבינכם שאוהבים שטח וטבע, מוזמנים להצטרף לטיולי הג'יפים המאורגנים שלנו שעוברים התאמה לשומרי מסורת ולמגזר הדתי.
יחד נטייל עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים בעוצמות של טבע, בין מציאות שלעיתים תראה לכם כמו גלויות נוף מרהיבה. נחשוף אתכם לאתרים ייחודים,  נעצור לארוחות צהריים מפנקות בשטח ונקנח בכוס קפה בנקודות תצפית קסומות.

למה חשוב לבחור טיול ייעודי לשומרי מסורת ?

טיולים גיאוגרפיים לשומרי מסורת ודתיים הינם טיולים ייחודיים התפורים על פי מידותיהם והצרכים שלהם אתם זקוקים, בכדי להמשיך ולשמר את אורח החיים גם כאשר אתם יוצאים לטייל במגוון יעדים בעולם.
צוות מאסטר טריפ בנה עבורכם מסלולי טיולים נפלאים בימי חול, ואלו שכוללים סוף שבוע צמודים לבית כנסת ומקומות תפילה ומנוחה בהם תוכלו לשמור את השבת ולקבל אוכל כשר.  בחלק מהטיולים קיימת אפשרות לצרף משגיח כשרות וטבח שיהיו אחראים על כשרות האוכל טיבו ואיכותו.
כך שתוכלו גם ליהנות מטיולים מדהימים ולהפוך חלומות למציאות במגוון הטיולים הגאוגרפיים (כולל טיולי ג'יפים) של מאסטר טריפ, וגם לדעת שיש לכם על מי לסמוך בכל נושא הלוגיסטיקה והאדמיניסטרציה אשר חייבת להתאים לכם באופן ספציפי.

מהו הזמן המומלץ לצאת לטיול שומרי מסורת  ?

הטיולים המאורגנים שלנו לשומרי מסורת נבנים מתוך מחשבה על חגי ישראל , בין הזמנים, הצומות והחופשות המרוכזות וכמובן בהתאמה למזג האוויר ביעד. טיול מאורגן לדתיים ושומרי מסורת יאפשר לכם  לחוות יחד רגעים מגבשים המורכבים מחוויות ורגעי אושר בראש שקט.

איזה סוגי טיולים יש לשומרי מסורת ודתיים ? 

צוות מאסטר טריפ חשב כיצד להעניק לכם מענה מיטבי , ולכן ניתן לבחור בין שתי אפשרויות :

1. להצטרף לטיול בהרשמה
טיול מאורגן בהרשמה הוא "טיול פתוח" אשר מותאם לאוכלוסייה שומרת שומרת מסורת ודתיים, הקבוצה נבנית בהתאמה לנרשמים . זאת אומרת כל מי שיעד ואופי הטיול מתאימים לו יכול להירשם באופן עצמאי. המסלול קבוע, האתרים והאטרקציות  קבועים מראש.

2. להצטרף לטיול "סגור"
טיול "סגור" הינו טיול שהמשתתפים בו ידועים לכם מראש ואתם מגיעים יחד כגרעין קבוצתי. בין אם אתם קבוצת חברים, משפחה או שאתם חוגגים אירוע משמעותי וחשוב לכם לצאת ולטייל בטיול מאורגן כקבוצה סגורה ללא מטיילים נוספים שאינכם מכירים. שימו לב שקבוצה נחשבת מינימום 20 מטיילים. בטיול "סגור" נוכל לאפיין את הטיול בדיוק לפי הצרכים שלכם, ולשנות את אורכו, את המסלול, את האתרים בבנייה משותפת ובהמלצה מקצועית מהצוות שלנו.     

מה היתרון של טיול מאורגן ?

טיול מאורגן לשומרי מסורת ודתיים יכול להוות פתרון מושלם עבורכם אם אתם רוצים להתרכז ביעד, בטבע בטיול, בהנאה ובחוויות. מבלי להתעסק במורכבויות של לוגיסטיקה הקשורה לצרכים הייחודים לכם כגון התאמת אוכל כשר (למהדרין) , או לינה בשישי שבת בצמוד לבית כנסת.  צוות מאסטר טריפ ידאג לכל המנהלות מאחורי הקלעים בכדי שאתם תוכלו להגיע עם מזוודה, מצלמה ומצב רוח טוב ולהתרכז בדבר החשוב ביותר – בחוויות שתצברו וברגעי האושר.

הצוות שלנו ידאג עבורכם לכל הפרטים הכרוכים בכל שלבי הטיול מבניית מסלול ייעודי וייחודי שמטרתו לתת מענה מקיף בו תוכלו לראות המקומות המרכזיים האתרים והאטרקציות ככל שניתן לפי מספר ימי הטיול. נדאג לכרטיסי טיסה, לינה וכמובן הצוות שלנו יטפל עם חיוך גדול בכל הפרטים הקטנים והגדולים שיגרמו לטיול שלכם להיות ה- טיול.

צוותי המדריכים שלנו מורכבים ממדריכים מקצועיים ומנוסים, אשר תודעת שירות גבוהה היא נר לרגליהם. בשילוב הקפדה על מכלול הפרטים תחוו עם מאסטר טריפ טיול מאורגן בלתי נשכח ! אנחנו יודעים שאת עוצמת החוויות מהטיול תזכרו גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

הדגש בטיולים המאורגנים שלנו לשומרי מסורת ודתיים, הוא לאפשר לכם בהתאמה מלאה על כל הפרטים החשובים לכם תוך הקפדה על הצרכים האופייניים לכם ליהנות, לחוות, להתרגש, ולגלות את המקסימום שיש ליעד בו תטיילו להציע. וכל זאת כמובן מבלי שאתם תצטרכו להשקיע זמן מיותר על התמצאות והתארגנות. צוות המדריכים המיומן של מאסטר טריפ הופך את הטיול לחוויה עם נופים מרהיבים והדרכות מקצועיות שיעשירו את הידע שלכם בגובה העיניים. 

היכן מומלץ לשומרי מסורת לטייל  :

גאורגיה – הינה יעד פופולארי לטיול שומרי מסורת. יחד עם משגיח כשרות ניקח אתכם אל עבר חוויה מדהימה המורכבת מנופים מרהיבים, אגמים עוצמתיים, כפרים עתיקים וטבע שלעתים נדמה לכם שאתם מטיילים בגלויה. טיול מאורגן בגאורגיה הוא  חוויה של "מסע בזמן".
ניתן לבחור בטיול מאורגן באוטובוס או בטיול גאוגרפי בג'יפים בנהיגה עצמית.
ניתן לבחור מסלול מקוצר של חמישה ימים או מסלול ארוך יותר של 8 ימים, אשר בו נחווה שבת בצמוד לקהילה היהודית בגאורגיה. טיול מאורגן בגאורגיה מזמין את המטיילים שומרי המסורת לעצור לרגע מהשגרה והעומס ולטייל בטבע עוצמתי.
אם בחרתם להצטרף לטיול ג'יפים גיאוגרפי בגאורגיה בנהיגה עצמית אנו נדאג שתרגישו עטופים ובטוחים כי בטיחות היא מעל לכל. את הטיול ידריך וילווה מדריך נהיגת שטח מוסמך ומיומן שידריך ויוביל אתכם אל נקודות קסומות בטבע ובשטח.

כמובן שיש לנו יעדים מגוונים בהם אפשר להציע לכם טיול חוויתי המותאם לצרכים של שומרי מסורת ודתיים. המשימה של מאסטר טריפ היא ליצור עבורכם טיול משמעותי שהזיכרונות ממנו ימשיכו ללוות אתכם גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

כל שנותר לך לעשות כעת הינו ליצור עמנו קשר בטלפון או בהודעת וואטסאפ  במספר 0778-110-880 ונציגנו ישמחו  לתת לך את מלוא הפרטים על היעדים בהם תוכלו לחוות טיול לשומרי מסורת ברמה שטרם הכרתם – עם צוות מאסטר טריפ זו חווית חיים. 

 

טיולים קרובים

טיול ג'יפים בגאורגיה לדתיים
הרשמה נפתחה
גאורגיה | 9.08.24 | 11 ימים
טיול ג'יפים בגאורגיה לדתיים
גאורגיה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לשומרי מסורת כולל משגיח כשרות אל ארץ מדהימה עם נופים מרהיבים והכנסת אורחים משובחת.
מסע ציורי מהאגדות אלבניה
הרשמה נפתחה
אלבניה | 9.08.24 | 8 ימים
מסע ציורי מהאגדות אלבניה
אלבניה מתהדרת במגוון מגוון של נופים עוצרי נשימה אותם נגלה בטיול ג'יפים חוויתי. מהחופים הבתוליים של הריביירה האלבנית ועד לפסגות המרהיבות והאגמים השלווים השוכנים ביניהם, יופיה הטבעי של אלבניה הוא גן עדן לחובבי טבע.
scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן