טיולים לדתיים ושומרי מסורת

טיולים לדתיים ושומרי מסורת

טיולים ייחודיים התפורים על פי מידותיהם של מטיילים שומרי מסורת ודתיים שיכולים להצטרף וליהנות מטיולים מדהימים ולהפוך חלומות למציאות במגוון הטיולים הגאוגרפיים (כולל טיולי ג'יפים) של מאסטר טריפ, שהותאמו במיוחד לצרכים שלכם.  הצוות שלנו בנה עבורכם מסלולי טיולים נפלאים בימי חול ואלו שכוללים סוף שבוע צמודים לבית כנסת ומקומות תפילה ומנוחה דאגנו להתאמה שבכל יעד בו תטיילו, תוכלו לשמור את השבת ולקבל אוכל כשר. בחלק מהטיולים קיימת אפשרות לצרף משגיח כשרות וטבח שיהיו אחראים על כשרות האוכל טיבו ואיכותו.

טיולים קרובים

טיול ג'יפים בגאורגיה לדתיים
קבוצה סגורה
גאורגיה | 9.06.22 | 11 ימים
טיול ג'יפים בגאורגיה לדתיים
גאורגיה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לשומרי מסורת כולל משגיח כשרות אל ארץ מדהימה עם נופים מרהיבים והכנסת אורחים משובחת.
scroll to top

בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן