נעים להכיר - סיגלית ברנזון

שמי סיגלית. דור רביעי של חקלאים בישראל. מושבניקית, ג'יפאית ואוהבת טבע. אמא לנעמה, תומר ורותם סבתא לרומי וארי.
המצפן שלי בחיים הוא האמרה של גנדי: "תהיי את השינוי שאת רוצה לראות בעולם". דוגמה אישית, יושרה ודיוק. כי כשעושים מה שאוהבים מתוך איזון, אז זה מרגיש נכון וכול הסובב נהנה.
אני מורת דרך בישראל ובעולם. כשאת דרכי בעולם הטיולים התחלתי בחוגי סיור של החברה להגנת הטבע, במסעות עם ציוד על הגב שנמשכו ימים אחדים והייתי פעילה במאבק לשמירה על הטבע. בהמשך גם הדרכתי בחוגים אלו – מסיני ועד חרמון חרשתי את הארץ ופיתחתי אהבה עזה לנופי ארץ ישראל.
במסגרת הצבא הייתי חלק ממערך ההדרכה של החברה להגנת הטבע ושרתתי בבית ספר שדה חצבה. שם התאהבתי במדבר, על השקיעות המרהיבות והשקט הממכר שלו. הדרכתי טיולי ג'יפים מאתגרים ומלהיבים במקומות אקזוטיים כמו סין, פירנאים, טורקיה, רומניה, אלבניה ולפלנד. טיילתי במדינות רבות בעולם כמו – יפן, קובה, קנדה, ארה"ב, רוסיה, קוריאה, ויטנאם, מינמר, תאילנד ובמדינות אירופה. לאחרונה השלמתי את לימודי התיירות והיום אני מורת דרך מוסמכת בישראל.
מה הוא טיול בשבילי? יציאה לטיול היא סוג של טרנספורמציה, מעבר מרגע יומיומי, שגרתי ובנאלי לרגע של חופש פנימי, רגיעה, שחרור ואושר. בטיולים שאני מדריכה אני מנסה להעביר תחושה זו למטיילים.

הטיולים הבאים איתי

טיול מאורגן לעומקה של אוזבקיסטן | 8 ימים
הרשמה נפתחה
אוזבקיסטן | 25.05.24 | 8 ימים
טיול מאורגן לעומקה של אוזבקיסטן | 8 ימים
טיול מאורגן באוזבקיסטן בחג שבועות על דרך המשי הקסומה. חיווה, סמרקנד ובוכרה, נטייל בנאות מדבר ובשווקים תוססים ונכיר לעומק את אחת המדינות המרתקות והמסתוריות במרכז אסיה. כולל 3 טיסות פנים ו 2 רכבות מהירות
טיול מאורגן באוזבקיסטן בעקבות דרך המשי הקסומה
הצעה שאסור לך לפספס
אוזבקיסטן | 17.09.24 | 8 ימים
טיול מאורגן באוזבקיסטן בעקבות דרך המשי הקסומה
טיול מאורגן באוזבקיסטן נסייר בערים עם היסטוריה מרתקת - חיווה, סמרקנד ובוכרה, נטייל בנאות מדבר ובשווקים תוססים ונכיר לעומק את אחת המדינות המרתקות והמסתוריות במרכז אסיה. ייתכן שינוי במועד היציאה - מועד סופי יעודכן בקרוב
טיול ג'יפים בסוכות בתקופת השלכת | 7 ימים
הצעה שאסור לך לפספס
רומניה | 29.09.24 | 7 ימים
טיול ג'יפים בסוכות בתקופת השלכת | 7 ימים
רומניה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בחג סוכות בנופים מרהיבים, יערות קסומים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים ואגמים מרהיבים.
מסע במנהרת הזמן אל קסם השבטים האתיופיים
טיול חברה סגור
אתיופיה | 15.10.24 | 11 ימים
מסע במנהרת הזמן אל קסם השבטים האתיופיים
טיול מרגש ומקיף אל עומקה של אתיופיה הכולל חוויה תרבותית אנתרופולוגית ייחודית בהרים בצפון ובשבטים בדרום, מפגשים מרתקים והכרות עם הטקסים והתרבות השבטית.
מסע גאוגרפי אל ההרים בצפון והשבטים בדרום אתיופיה
טיול מומלץ
אתיופיה | 7.11.24 | 9 ימים
מסע גאוגרפי אל ההרים בצפון והשבטים בדרום אתיופיה
אתיופיה - טיול שהוא חוויה תרבותית אנתרופולוגית ייחודית, לארץ קסומה בין נופים עוצרי נשימה, היסטוריה עשירה ומסקרנת תרבות מרתקת של שבטים עתיקים ומונומנטים מפוארים.

המלצות מטיילים

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן