טיול מאורגן לוייאטנם וקמבודיה | 19 ימים

טיול מאורגן לגן העדן האסייתי – וייאטנם וקמבודיה | 19 ימים

טיול עומק מרתק אל הנקודות והאתרים המרהיבים של הפנינה האסייתית

המסע הגיאוגרפי אל ויאטנם וקמבודיה – הטיול המאורגן של מאסטר טריפ אל גן העדן האסייתי, שם דגש על מגוון אתרים בצפון המלהיב ביקורים בשבטים הססגוניים והמיעוטים הצבעוניים, נמשיך לאורך הנהר האדום שבצפון אל מרכזה של ויאטנם עד לדרומה הו צ'י מין העיר הגדולה ביותר וצלקות המלחמה ההיא, דלתת המקונג הפורייה, משם נטוס אל אוצרותיה של קמבודיה והמקדשים העטופים בג'ונגלים ואתרי מורשת העולם שבה. הטיול הזה ישאיר אתכם פעורי פה עם רגעים קסומים שייחרטו עמוק בזיכרון שלכם וילוו אתכם שנים רבות אחרי הטיול. הטיול לעומקה של ויאטנם הוא חוויה מרתקת ובלתי נשכחת שפותחת בפניכם צוהר אל נופים בתוליים ומשגעים שהעין לא יכולה לשבוע והלב רוצה להישאר. חווית הטיול מפגישה אותנו עם הטבע במלוא עוצמתו, מפלים עצומים, אדריכלות אירופאית לצד מקדשים ופגודות עתיקות ומרשימות, תרבות אקזוטית ומסקרנת ומסורת שנשתמרה במשך למעלה מאלף שנה, טרסות האורז המהפנטות שנראות כמו מרבדי קסם שסודרו ע"י הטבע באופן מושלם, ערים שוקקות ותוססות וכמובן אחד משבעת פלאי תבל, האיים והמפרצים המרהיבים במפרץ הא לונג ביי הקסום, שרק כאשר מגיעים לשם מבינים מדוע הוא זכה בתואר – "פלא תבל". כל אלו זיכו בכבוד את ויאטנם בתואר הכבוד כאחד מהיעדים המרתקים בעולם ! לנו אין ספק שבמהלך הטיול המאורגן בויאטנם ובפנינה הנפלאה שלצידה – קמבודיה, תבינו היטב למה כולם מתאהבים ביעדים הללו.

שתפו!

רוצים להמשיך לגלות עולמות?

להרשמה לטיול
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
גלריית מסע
מסלול
יום 1
היום הראשון - טיסה מת"א אל עיר הבירה של וייטנאם - האנוי:

לאחר טיסת קונקשן נוחה ננחת בשעות אחר הצהריים בעיר הבירה של וייטנאם בשדה התעופה של האנוי, לאחר קבלת הפנים נצא באוטובוס להאנוי שידועה גם בשמה המקומי "העיר הכרוכה בנהר".
האנוי היא עיר של ניגודים, שבה מסורות עתיקות פוגשות אנרגיה מודרנית ותמיד יש בה משהו חדש לגלות. עיר שוקקת ותוססת מלאה סמטאות מפותלות המרוצפות ברוכלי רחוב, דוכני אוכל ובתים מסורתיים, רחובות עתיקים, שדרות עצים ואגמים רומנטיים שהפכו אותה לאחת הערים המקסימות ביותר באסיה. ארוחת ערב ולינת לילה בהאנוי.

יום 2
היום השני - יום שכולו האנוי:

לאחר ארוחת הבוקר נצא להכיר את אתריה המעניינים והמגוונים של האנוי, נסייר במהלך כל היום בעיר נראה את הבאלגן הכל כך מסודר ברחובות, נכיר את התרבות המרתקת השבטיות בוייטנאם, נתוודע אל הו צ'י מין הגיבור אבי האומה נבקר באתריה המרכזיים של העיר, נבין את הקשר לצרפתים, האמריקאים, נצפה באגם האון קים המרכזי עם הגשר האדום ונבין את חשיבותו הרבה למקומיים האווירה הרומנטית סביבו עם זמרי ונגני הרחוב המתקבצים סביבו. עיר בירה עם אנרגיה כייפית ומדליקה. נסיים את היום הגדוש בארוחת ערב  ולינת לילה נוסף בהאנוי.

יום 3
היום השלישי - מתחילים להצפין מהאנוי לבא בה :

נשכים מלאי מרץ והתרגשות לקראת חוויות חדשות – צפון וייטנאם אנחנו בדרך J לאחר ארוחת הבוקר במלון וניסע עם הוואנים המרווחים שלנו לכיוון אגם בא בה המפורסם במי הקריסטל העצומים שלו. בדרכנו נשלב נשלב ביקור במטעי תה, מפעל לסוכר מקומי נצפה בנופים, נעצור להפסקת צהריים במסעדה מקומית. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך לצבור חוויות נהלך בכפר מקומי נתוודע לחיי המקומיים, דייגים, מגדלי אורז ותירס, נמשיך לכפר נוסף עם מיעוט תאי. כפר מקסים וציורי הממוקם בלב הפארק הלאומי המדהים של וייטנאם הוא ידוע בבתיו המסורתיים ובאירוח החם שלו, הביקור מזמין את המטיילים להצצה אותנטית לחיי היומיום של המיעוט האתני שחי באזור. ארוחת ערב ולינה בבא בה.

יום 4
היום הרביעי - מאגם בא בה אל קאו באנג :

מתחילים להתרגל לאווירה של וייטנאם, אך עדיין מופתעים כל יום מחדש. בבוקר נצא לשייט באגם בא בה ולאורך נהר הנאנג, שם נהנה מהנופים שיתגלו לנו לאורכו – צמחיית ג'ונגל, הרבה בעלי חיים ובעלי כנף מעניינים. נהר הנאנג שהוא פנינה אמיתית מתפתל באזורים כפריים וחושף אותנו לנופים פראיים מדהימים. הנהר הוא ביתם של מגוון מינים נדירים בסכנת הכחדה, יום שהוא חגיגה עבור אוהבי הטבע. אחה"צ נשים פעמינו אל קאו באנג היעד הבא שלנו שם נאכל ארוחת ערב ולינת לילה.

יום 5
היום החמישי - מפלי באן ג'יוק הגבול עם סין ונפלאותיו:

נתעורר לעוד יום מקסים כאשר לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו למפלי באן ג'יוק. אולם בדרכנו נבקר את אנשי הנונג בכפר פוק סן, כפר קטן המפורסם בייצור כלי חקלאות מרשימים. נחווה את אורח חייהם של המקומיים שמתפרנסים בעיקר על ידי גידול שדות האורז המסותתים לתפארת. מפלי באן ג'יוק הוא אחד מאתרי הטבע המרשימים של וייטנאם. המפלים ממוקמים כך שחלק מהם בווייטנאם וחלקם בסין הגבול בין המדינות עובר במפלים. מהמפלים נמשיך לטעימה ראשונית מהמערות הטבעיות הגדולות של וייטנאם – מערת נגום נגאו הידועה בנטיפים והזקיפים המפוארים שלה, מערה זו היא אחת מהמערות המרהיבות בווייטנאם. היא משתרעת לאורך כמה קילומטרים מתחת לאדמה. אחר הצהריים נעשה את דרכנו חזרה לקאו באנג לארוחת ערב ולינה לילה.

יום 6
היום השישי - היכרות עם מיעוטים ושבטים ייחודיים בדרך להא ג'יאנג:

נתעורר לבוקר מקסים בדרכנו לחוויה אנתרופולוגית משמעותית ומגוונת. לאחר ארוחת הבוקר נעמיס את הציוד על הוואנים שלנו ונעשה את דרכנו לגילוי אורח חייהם של שבטים מונגולים ייחודיים שהם מיעוטים אתניים. חקלאות היא הענף העיקרי במחוז בו נטייל כאשר אורז, תירס וקסאווה הם הגידולים החקלאיים העיקריים באזור. אחר הצהריים נמשיך אל כפר המאוכלס על ידי אנשי דאו, קבוצת מיעוט אתני בווייטנאם, הידועים בתרבותם ובמסורת העשירה שלהם. אנשי הדאו מיומנים באריגה ומייצרים טקסטיל מסורתי יפהפה. נבקר בכפר ונלמד על אורח חייהם ונחווה מקרוב חוויות אתניות ייחודיות. בשעות אחר הצהריים המאוחרות, נגיע לעיר הא ג'יאנג לארוחת ערב ולינת לילה.

יום 7
היום השביעי - מהא ג'יאנג ממשיכים לסאפה דרך הקסומה ללאו קאי:   

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהא ג'יאנג ונעשה את הדרך המרהיבה ללאו קאי, המחוז שידוע בנופיו שמותחים את החיוך מאוזן לאוזן, שדות האורז המדורגים שמהווים תפאורה מרהיבה של הטבע. בלאו קאי האוכלוסייה מגוונת עם מספר קבוצות מיעוטים אתניים, כולל אנשי המונג, דאו וטאי. משם נמשיך לביקור לכפרי מיעוטים נוספים, בדרך נשטוף את העיניים מנוף יפיפה של הדרך ההררית הגבעות, הצמחייה ועצי הדקל לאורכה. בשעות אחר הצהריים נגיע לסאפה לארוחת ערב ולינת לילה.

יום 8
היום השמיני : יום שכולו סאפה !

נעלה לרכבים נכין מצלמות וכרטיסי זיכרון כי לפנינו עוד יום נפלא בו נטייל בכפרי המיעוטים שבאזור סאפה, הלב לא שבע ממראות הטראסות המופלאות כאשר בדרך נפגוש גם את ילדי השבטים המדהימים נעבור מלאו צ'אי שם נראה את אנשי ההמונג שהם קבוצה אתנית שמקורה בסין אך התפשטה ברחבי דרום מזרח אסיה כולל וייטנאם, נצפה בתרבות ובמסורות העשירות הייחודיות להם שנשתמרו במשך דורות  – השפה השונה, הלבוש, המוזיקה והמנהגים המאפיינים אותם. משם נמשיך לכפר טא ואן העשיר מבחינה תרבותית ומזמין להצצה לאורח החיים המסורתי של קבוצות המיעוט האתני של צפון וייטנאם. נסייר בכפר, נאכל שם ארוחת צהריים שלאחריה נמשיך בהליכה רגלית קלה דרך יערות במבוק ושדות אורז כאשר נחל זורם לידינו, ננוח מעט לצלילי המים המתנפצים במפל ונמשיך משם אל הכפר של שבט דאו האדום. שמו של הכפר קרוי על שם אנשי הדאו האדומים שחיים בו הידועים בלבושם התוסס והאדום והרקמה על בגדיהם המסורתיים. בשעות אחה"צ נחזור ליהנות מעט מהמלון שלנו בסאפה.

יום 9
היום התשיעי : מסאפה חוזרים לפרידה מהאנוי המשגעת:

חלק לא מבוטל מהיום נהיה בנסיעה חזרה מצפון וייטנאם – סאפה, חזרה לעיר הבירה האנוי, נהנה בדרך מנופיו היפים של הצפון. לאחר ארוחת הבוקר נצא לעוד סיור רגלי בסאפה בכדי להיפרד מהאזור המדהים כל כך, נעמיס את הרכבים ולדרך. בשעות אחר הצהריים נגיע שוב אל ההמולה של האנוי בפעם האחרונה כך שיישאר לנו מעט זמן פרידה באופן עצמאי לקניות, טיול בסייקלו ושאר אטרקציות כך שנמצה את האנוי עד תום. ארוחת ערב ולינת לילה בהאנוי.

יום 10
היום העשירי : מהאנוי לאחד משבעת פלאי עולם – מפרץ הא לונג:

לאחר ארוחת הבוקר במלון, ניסע לאחד משבעת פלאי עולם מפרץ הא לונג. ניסע על הגשר הארוך והחדש ביותר באזור דרום מזרח אסיה כשבדרכנו נהנה מהנוף של הנהר האדום. לקראת צהריים נעלה על ספינה שם ימתינו לנו הפתעות מבית היוצר של מאסטר טריפ. נרים עוגן ונפליג למפרץ לאן הא שנחשב כאחד מהמפרצים היפים בעולם. מפרץ לאן הא ידוע במי האזמרגד  והתצורות הקרסטיות, חופים נסתרים ואווירת רוגע ושלווה. מפרץ הא לונג הוא ביתם של חיים ימיים מגוונים, כולל שוניות אלמוגים, דגים ומדוזות. תכינו את המצלמות בשלוף למראות הרומנטיים בעולם, זמן אידיאלי עבור חובבי צילום ללכוד את השקיעה המדהימה במפרץ. בערב נהנה מארוחה באווירה ייחודית לאחריה נעלה לסיפון להתענג על המראות המרהיבים של המפרץ. לינת לילה על הספינה במפרץ הא לונג.

יום 11
היום האחד עשר - טסים למרכז וייטנאם:

מי שירצה יתחיל את הבוקר בשעת בוקר מוקדמת עם שיעור טאי-צ'י על סיפון הספינה שלנו. לאחר מכן ניפגש לארוחת בוקר עם מאפיינים מסורתיים. נמשיך בשייט שלנו במפרץ הא לונג ונעבור על פניני טבע נוספים שבהם נתברך המפרץ המדהים הזה. לקראת צהריים מוקדמים נגיע למרינה של טואן צ'או במפרץ הא לונג ביי, ניפרד מהספינה שלנו, נמשיך לשדה תעופה משם נעלה על טיסת פנים לדה נאנג בדרכנו להוי האן היפה, אליה נגיע לקראת ערב ישירות לארוחת ערב ולינת לילה בהוי האן.

יום 12
טיולים לקבוצות מאורגנות
היום השניים עשר - הוי האן והכפרים סביב לה:

לאחר ארוחת הבוקר במלון, ניסע לביקור באחד הכפרים המרשימים שגם הוא הוכרז כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו, במקום קבוצה של מקדשים הינדים עתיקים והוא נחשב לאחד ממתחמי המקדשים ההינדיים המובילים בדרום מזרח אסיה. האזור הינו אתר טבע יפהפה, השוכן בעמק שופע מוקף הרים ויערות. אחר הצהריים נצא לשייט מהנה בסירה לכפר אשר ידוע במלאכות היד המסורתיות והייחודיות שלו, כמו אומנות מקומית, אריגת מחצלות, הכנת סירות, שיטות דיג ייחודיות מעניינות טיפוסיות למקום. נתוודע ליער קוקוס המים הייחודי והמערכת האקולוגית שהתפתחה סביבו המכסה שטח של כ -7 דונם ומהווה בפני עצמה חוויה אותנטית ייחודית. לאחר ארוחת הערב נצא לבילוי בסמטאות העיר השוקקת והמרהיבה, לינת לילה בהוי אן.

יום 13
היום השלוש עשרה - להרגיש את הנוף ממרומי הרי בא נה :

נצא בבוקר אל נופים ייחודיים ונעלה אל הרי בא נה, מלמעלה גבוה נשקיף אל נופים מרהיבים אל המרחק והג'ונגל שמתחתנו השופע מפלים שם תעטוף אותנו תחושת גילוי נוף מלכותי מרגש. נכבוש פסגות, נבקר ביקבים עתיקים ווילות של הצרפתים שכבשו את האזור ונבקר באתרים ייחודיים למקום. לאחר ארוחת הצהריים נבקר ונצטלם עם הקופים באזור ולקראת ערב נחזור לארוחת ערב ולילה נוסף בהוי האן היפה

יום 14
היום הארבע עשרה - טסים לדרום וייטנאם, הו צ'י מין אנחנו מגיעים:

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, ניסע לשדה התעופה ונטוס דרומה להו צ'י מין. עם הנחיתה ניסע להכיר את העיר הגדולה ביותר בוייטנאם שנקראה בעבר סייגון ושונה שמה לשמו של מייסד האומה והפכה סמל לסיום מלחמת וייטנאם המפורסמת, נבקר במוזיאון המלחמה המעניין שהוא אתר חובה למבקרים בעיר ונבין את מעורבותם של הצרפתים והאמריקאים במלחמה בוייטנאם ותנועות השלום שקמו בעקבות מלחמה קשה זו. נבקר בארמון העצמאות בו הסתיימה מלחמת וייטנאם. ארוחת ערב ולינת לילה בהו צ'י מין.

יום 15
היום החמש עשרה - דלתת המקונג וטיסת ערב לסיאם ריפ בקמבודיה:

היום האחרון שלנו בוייטנאם המשגעת ועדיין נותרה לנו דלתת המקונג הנפלאה. נאכל ארוחת בוקר מוקדמת ונצא אל דלתת המקונג. אזור הדלתא שהינו אחד האזורים הפוריים בעולם הוכרז כאוצר ביולוגי ושמורת טבע מפוארת המכילה למעלה מ- 1,000 מינים שונים של בעלי חיים. פירוש השם מקונג – "נהר תשעת הדרקונים". נעלה על סירה ממונעת ונשוט בתעלות הרבות לחוות ולהכיר מקרוב את החיים שגרים ומתפרנסים ממימי נהר המקונג, האומנויות ומלאכות היד שלהם, נבלה את רוב היום בדלתת המקונג כאש לקראת אחה"צ נעשה דרכנו חזרה לשדה התעופה של הו צ'י מין ונעלה על טיסה לסיאם ריפ בקמבודיה, שם ננחת בשעות הערב. שם תחכה לנו הסעה לארוחת ערב ולינת לילה בסיאם ריפ קמבודה.

 

יום 16
היום השש עשרה – מקדשי אנגקור המוקדמים:

היום נצא לאזור המקדשים המוקדמים של אנגקור הממוקמים מחוץ לסיאם ריפ. האזור הכפרי היפה שמסביב עם שדות האורז ועצי דקל הסוכר שאופייני מאוד לקמבודיה, נבקר בפגודות שנבנתה ע"י המלכים. לאחר ארוחת הצהריים נבקר במקדש מעט מרוחק יותר אבל יוצא דופן באנטי סריי, שמה שמייחד אותו זו אומנות העיטור והגילוף באבן חול מדהימה שבשל איכותה יכלו האומנים להגיע לרמות דיוק שלא משאירות אף אחד אדיש אליהן. על הדרך נבקר מקומיים קמבודים שמכינים סוכר דקלים ונמשיך למקדשים המרהיבים ביותר המציגים אדריכלות ואומנות בסגנון אנגקור באופן מובהק. לקראת ערב נחזור למלון וארוחת ערב ולינת לילה בסיאם ריפ.

יום 17
היום השבע עשרה – מקדשי אנגקור וואט אתרי מורשת עולם:

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבירה העתיקה של ממלכת אנגקור – אנגקור תום, על פסליה הענקיים המתארים את היסטוריית המקום הייחודי ו- 54 מגדליו המעוטרים בלמעלה מ-200 פרצופים מחייכים, המתחם המלכותי, מרפסת הפילים החומה המקיפה ומקדשיו המרשימים. נמשיך למקדש טה פרום, אחד המקדשים היפים באזור שימש בעבר להקרנת הסרט ההוליוודי המפורסם Tomb Raider – בכיכובה של אנג'לינה ג'ולי. אחר הצהריים נמשיך לאנגקור וואט – אתר מורשת עולמית מאז 1992 המפורסם ביופיו ובהדרו. אנגקור וואט מציג את התבליט הרציף הארוך ביותר בעולם, העובר לאורך קירות הגלריה החיצוניים ומספר סיפורים מהמיתולוגיה ההינדית. נמתין לשקיעה באנגקור וואט ומשם נמשיך לארוחת ערב ולינת לילה בסיאם ריפ.

יום 18
היום השמונה עשרה - מהכפר הצף הקמבודי חזרה להאנוי בירת וייטנאם:

בבוקר ניסע לפגוש את הקמבודים ונגיע לכפר הצף צ'ונג קנאס. נשוט בסירות העץ כמו של המקומיים באגם טונלה סאפ "האגם הגדול" של קמבודיה, אחד הגדולים באסיה הנשפך לנהר טונלה סאפ ומצטרף למקונג בפנום פן. במהלך השייט נחווה את הקמבודים המתנהלים בחיי היומיום שלהם בכפר הצף. הדייגים, בתי הספר הצפים, תחנת משטרה צפה וכל המאפיינים של כפר. הכפר נע ממקום למקום בעקבות מפלס המים והזרמים. לאחר ארוחת הצהריים נעשה את דרכנו לשדה התעופה של סיאם ריפ משם נמריא חזרה לבירת וייטנאם – האנוי אליה נגיע לקראת הערב משם נמשיך לארוחת ערב ולינת לילה בהאנוי.

יום 19
היום התשע עשרה - הפרידה מוייטנאם חזרה הביתה לתל אביב:

לאחר כל כך הרבה ימים גדושים עמוסי חוויות מרגשות ולאחר שישנו טוב בלילה נתעורר ליום האחרון שלנו. וייטנאם שהעבירה אותנו מסיכת של חוויות וזיכרונות לכל החיים, רגעי טבע ואושר רבים שללא ספק הוסיפו לנו לבריאות הגוף והנפש, עמוסים בשפע הזה נתארגן ונעשה דרכנו אל נמל התעופה של האנוי לתפוס טיסה לישראל שלנו שאנחנו כל כך אוהבים ותמיד נפלא לחזור אליה. זה השלב שניפרד מהאנוי וניסע לשדה התעופה, ניפרד מוייטנאם היפה לעת עתה מצוידים בחוויות בהארד דיסק של הלב, נשים פעמינו הביתה לישראל 😉 

תאריכי הטיול
  סטטוס הטיול מדריך תאריך חזרה תאריך יציאה מועד קוד הטיול
להרשמה הטיול מובטח ליאור עלמא 30.09.2024 12.09.2024 סתיו 09002-10-023
למה לבחור בנו?

מדוע כדאי לטוס עם מאסטר טריפ לוייטנאם ?                    

 1. הבטיחות שלכם היא נר לרגלינו לכן הטיסות שלנו עם חברת אל- על ואינם עוברות דרך אירן 
 2. מדריך טיול ישראלי מומחה לוייטנאם מטעם חברת מאסטר טריפ
 3. אנחנו לוקחים איתנו ציוד עזרה ראשונה תקני מהארץ.
 4. בטיול שלנו כלולים במחיר – יותר כניסות, מקומות ואתרים בתשלום מכל מסלול אחר !
 5. מפני שאצלנו אין אותיות קטנות ותוספות מפתיעות לחגים וחודשי קיץ.
 6. מפני שהמסע שלנו הוא ל- 18 ימים, המחיר פר יום עם התוכן, המקומות וכל מה שהוא כולל הינו תמורה מלאה ונפלאה, אם כבר טסים רחוק אז לנצל את רוב המקומות המדהימים וזה מה ש מאסטר טריפ עושים.  
 7. המלונות בטיול טובים יותר, מיוחדים ומפתיעים.
 8. מפני שהמטיילים שלנו במרכז ! יעידו על כך המטיילים הרבים שחזרו איתנו ממסעות וטיולים ומגיעים איתנו שוב ושוב לכל יעד שאליו אנחנו נוסעים.
 9. מפני שאצלנו הקבוצות קטנות עד 20 מטיילים, איכותיות והמרקם האנושי נפלא.
 10. תוכנית הטיול הגיאוגרפי שלנו מקיפה ומעמיקה ומגישה את "הטוב בכל העולמות" בוייטנאם.
 11. אתרי מורשת עולם – כניסה למקדשי אנגקור וואט, שיט הכולל לינת לילה בספינה יוקרתית במפרצי הא לונג.
 12. מבקרים במפלי באן ג'יוק המרהיבים, מערות נטיפים מהגדולות בעולם, שבטים, כפרי מקומיים, מיעוטים אתניים, תרבויות, פולקלור שייט באגמים, נהרות, תעלות, מפרץ הא לונג ביי, דלתת המקונג, הופעת פולקלור.
 13. צוות מקצועי ומסור של מאסטר טריפ שכל תפקידו להעניק שירות וחוויה ברמה גבוהה.
 14. כל טיול עם הצוות שלנו הוא "האחד והכי מיוחד" – מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מאמינים שעושים באהבה או שלא עושים בכלל ! 
 15. כי מי שמכיר אותנו יודע שצוות המדריכים ייצור טיול ברמה גבוהה ובלתי נשכח.
עלויות

1. מחיר "המסע אל גן העדן האסייתי" - 7,438 € למטייל/ת, כולל :

 • מטייל/ת בחדר זוגי לשני מטיילים.
 • המחיר כולל טיסות בינלאומיות + מיסי נמל נכון לינואר 2024
 • המחיר כולל 4 טיסות פנים החוסכות ימי נסיעה רבים, ע"מ שנספיק הרבה יותר מקומות ואתרים.
 • אוטובוס תיירים צמוד לכל מקום בו נתנייע באוטובוס במהלך הטיול.
 • וואנים נוחים לטיול בצפון וייטנאם כולל איש צוות תחזוקה במקרה הצורך.
 • הנפקת ויזות לשני היעדים וייטנאם וקמבודיה.
 • שייט בנהרות, תעלות, אגמים ומפרצים מרהיבים בוייטנאם על פי המסלול.
 • לינה במלונות בדרגת תיירות טובה בהתאם למקובל באזורים השונים בוייטנאם.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון: שתי ארוחות ביום, בוקר וצהריים או ערב.
 • בקבוק מים מינרליים לכל מטייל בכל יום.
 • כניסות לכל האתרים ושמורות הטבע שבמסלול.
 • הופעת פולקלור מקומית אותנטית.
 • סיורים אותנטיים לתרבויות מרתקות בכפרי מיעוטים, שבטים צבעוניים, מסקרנים ומפתיעים.
 • מסלול זה הינו מקיף ועובר בכל וייטנאם עם דגש על צפון וייטנאם המרהיבה והמרגשת לה הוקדשו מספר ימים.
 • אין אותיות קטנות – המחיר כולל תוספות קיץ חגים ומועדים למיניהם.
 • צוות ישראלי מקצועי של חברת מאסטר טריפ אותו מוביל מדריך מומחה לוייטנאם.
 • ציוד עזרה ראשונה תקני ואיכותי מהארץ.
 • העברות משדה התעופה וחזרה אליו ביום העזיבה.
 • צוות מקומי של חברת מאסטר טריפ הכולל מדריך דובר אנגלית.
 • טיפים לנותני השירות המקומיים.
 • תכנון מסלול מדוקדק עם מחשבה רבה על אוויר לנשימה ומעט זמן חופשי במקומות בהם יש ממה ליהנות.
 1. המחיר אינו כולל :
 • הוצאות בעלות אופי אישי כגון כביסה, טלפונים, קניות, שתייה בארוחות וכדומה.
 • טיפ 5 € למדריך ישראלי ליום מכל מטייל, 1 € ליום עבור מדריך / איש צוות מקומי.
 • ביטוח נסיעות בריאות ומטען מורחב כולל כיסוי קורונה מלא, חילוץ פינוי והטסה להמשך טיפול – חובה !!
 • שינויים בהיטלי דלק ומיסי נמל במידה ויהיו החל מה- 20 לינואר 2024
 • כל מה שאינו רשום בסעיף 1 לעיל או כל הוצאה עקיפה או ישירה נוספת מעבר לרשום בסעיף 1.
 1. עלויות לתוספות :
 • תוספת למטייל/ת בודד/ה בחדר יחיד 943 €.
 1. אמצעי תשלום:
 • ניתן לשלם בהעברה בנקאית, באשראי או בביט. החיוב יעשה בשקלים לפי שער מזומנים מכירה ביום התשלום, כנהוג בענף תיירות חו"ל.
 • תשלום בכרטיס אשראי יחויב ב- 2% עמלת דמי סליקה, ולעסקת תשלומים יתווסף 2% על כל תשלום. 
 • 5. דמי הרשמה ומדיניות ביטול :
  דמי הרשמה וטיפול בסך 500 € לאדם, אשר יקוזזו ממחיר הטיול, ישמשו כדמי ביטול אשר לא יוחזרו.
 • ביטול מ- 80 יום ועד 61 ימים לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 25% מעלות הטיול.
 • ביטול מ- 60 יום ועד 46 לפני מועד היציאה –  המטייל יחויב ב- 50% מעלות הטיול.
 • ביטול מ- 45 יום ועד 31 לפני מועד היציאה –  המטייל יחויב ב- 75% מעלות הטיול.
 • ביטול במהלך 30 ימים ועד מועד היציאה –  המטייל יחויב ב- 100% מעלות הטיול.
מידע חשוב
 1. הערות כלליות לטיול בוייטנאם :
 • ייתכנו שינויים במסלול בשל זמני הטיסה, תנאי השטח, תנאי מזג האוויר, שיפוצים בדרכים מטעם הרשויות, כוח עליון ושיקולי המדריך בשטח, אין באפשרותנו להתחייב להגיע לכל יעד, התמונות הן להמחשה בלבד.
 • חשוב לדעת – השייט בהא לונג ביי כפוף ומותנה במזג האוויר במפרץ, אנחנו משריינים ספינה במידה והיא תבוטל עקב מזג האוויר או כל כח עליון לא ניתן יהיה לקבל החזר.
 • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, לנוסעים ו/או לצד ג' אשר עלול להיגרם בטיול.
 • בתי המלון – לאורך כל המסלול הינם בדרגת תיירות טובה הכוללים חדרים נקיים, שירותים ומקלחות, אך מודגש בזאת מראש כי רמת בתי המלון בוייטנאם נמוכה יותר בהשוואה למלונות בארץ.
 • מטייל/ת בודד/ה שלא יימצא להם שותפ/ה לחדר עד מועד יציאת הטיול, יחויבו בתוספת לחדר יחיד.
 • בריאות וחיסונים – מומלץ לקבל ייעוץ בנוגע למצב הבריאותי מרופא מומחה למחלות גיאוגרפיות כחודש לפחות לפני המסע.
 • מומלץ למטיילים אשר נוטלים תרופות אם באופן קבוע או לא להצטייד במרשם רופא באנגלית.
 • חובה לבצע ביטוח בריאות המכסה את כל אפשרויות אובדן והפסד כספי עקב בדיקת קורונה חיובית או הופעת סימפטומים במהלך הטיול. מאסטר טריפ אינה יכולה להיות אחראית להשלכות הקורונה ולכן חובה להוסיף כיסוי מלא לביטוח הנסיעות.
 • מסלול הטיול – יתכנו שינויים במסלול בכפוף לזמני הטיסות, להוראות השלטונות במקום, התפתחויות מזג האוויר, תקלות אוטובוס או עקב שיקול דעת הצוות והמדריך.
 • מאסטר טריפ אינה יכולה להיות אחראית על קיצור הארכה או שינויים במסלול הטיסה ובמחיר כתוצאה משינוי בלוח הטיסות שקובעת חברת התעופה.
 • התוכנית מתארת את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדרם. המסלול מתוכנן היטב, אולם מעת לעת עלולות לצוץ תקלות ממש כמו בחיים, בשל גורמים שאינם תלויים בנו אשר יש בהם כדי לגרום לשינויים או לפגיעה ברמת השירותים, אנא קבלו זאת ברוח טובה הומור וסבלנות, ראו זאת כחלק מהחוויה ואנו מבטיחים שנעשה את כל שנוכל ע"מ להתמודד עם התקלות.
 • השכמה ויציאה לטיולים – ההשכמה תהייה ב- 06:30, יציאה לקראת 08:00 לאחר ארוחת בוקר, למעט בימים בהם יש פעילות בוקר מדהימה אך מוקדמת יותר, בבקרים אלה נקום מוקדם יותר.
 • הפסקות – במהלך הנסיעה נערוך הפסקות צילום, קפה – תה וחילוץ עצמות בכפוף לעמידה בלוח הזמנים, לתנאים בשטח ולשיקול דעת המדריך. הטיול השלב הליכות בטבע, בכפרים, באתרים ובערים, כדי לחוות וליהנות מהאווירה הייחודית.
 • דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ממועד החזרה מהטיול, חובה שני דפים משני הצדדים ריקים לצורך אשרות הכניסה.
 • חובה להעביר למאסטר טריפ ארבע תמונות פספורט מקצועיות לא מודפסות, לצורך הנפקת הוויזות.
 • במצבי חירום נוכל להודיע על ביטול הטיול, אף בהתרעה קצרה ככל שיתפתח המצב על פי שיקול דעתנו הבלעדי והמוחלט שלא ניתן לבצע את הטיול לנוכח סכנה בביצועו, בנסיבות שאינן תלויות בנו, לרבות שביתות, הנחיית רשויות מוסמכות, התרעות סכנה או חשש לאסונות טבע, מגיפות, מצב חירום או מלחמתי בארץ או בארץ היעד. אין אנו אחראים לנזק ישיר או עקיף לעוגמת נפש או אי נעימות שעלולה להיווצר כתוצאה מביטול הטיול. במקרה של ביטול יוחזרו למטייל הכספים ששולמו בפועל בקיזוז כל הוצאה שהוציאה החברה לרבות התחייבויות החברה ואשר לא קיבלה עליהם החזר. יתרת הכספים תוחזר ככל שנוכל ובמידה ונקבל את הכספים ששולמו חזרה, ע"מ להימנע ממצב זה אנו ממליצים בחום להקפיד ולבטח את העלות ששולמה עבור הטיול במסגרת ביטוח הבריאות, זו תוספת זניחה וחשובה.
 • זמן הפסקת ארוחת הצהריים ישתנה בכפוף למסלול הטיול מידי יום.
 1. קורונה:
 • חברת מאסטר טריפ אינה אחראית על שינוי נהלי קורונה בארץ ובוייטנאם. בדיקות במידת הצורך אינן כלולות במחיר.
 • חובה להוסיף כיסוי ביטוחי לביטול בכלל ועקב קורונה בפרט, מאסטר טריפ אינה אחראית לביטולי טיסות סגירת גבולות או הגבלות שונות מטעם הרשויות בארץ או בחו"ל. על כן, הכיסוי הביטוחי חשוב מאחר והוא זה המבטיח החזר דמי ביטול.
טיול בוטיק בוייטנאם וקמבודיה | 19 ימים
הטיול מובטח
וייטנאם | 12.09.24 | 19 ימים
טיול בוטיק בוייטנאם וקמבודיה | 19 ימים
טיול בוטיק מאורגן לוייטנאם וקמבודיה הוא מסע מוקפד ואיכותי המשלב טבע עוצמתי, שבטים מרתקים, תרבות היסטוריה, מקדשים מרהיבים, מרחבי טרסות אורז מדהימות ואתרים מרהיבים.טיול עם קבוצה קטנה והדרכה צמודה, חוויה שפורטת על כל חושים.
scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן