ישראל

סיור מיוחד מפגש דתות בעיר העתיקה בירושלים

סיור ייחודי המשלב "טעימה" מהמקומות הקדושים ביותר לשלושת הדתות ומציע מיזוג קסום של רוחניות, היסטוריה ותרבות. נחשף אל האוצרות הנסתרים של העיר העתיקה בירושלים. אנו מזמינים אותך להצטרף אלינו לסיור מרתק אשר מתחיל בהר הבית. בשל חשיבותו הדתית, המקום  היווה מקור למחלוקות וסכסוכים לאורך ההיסטוריה. זה נשאר אתר שנוי במחלוקת, עם הגבלות ותקנות שונות המסדירים גישה ופולחן לקבוצות דתיות שונות. למרות המורכבות הסובבת אותו, הר הבית עומד כסמל רב עוצמה של אמונה ומורשת, המושך אליו עולי רגל ומבקרים מרחבי העולם המבקשים להתחבר למשמעותו הרוחנית וההיסטורית. ביקור בירושלים לא יכול להיות שלם ללא ביקור בכותל והפעם נשלב גם סיור במנהרות הכותל המסתוריות שם תחוו חוויה של מסע בזמן. ובכדי להשלים את הסיור נלך ב"ויה דולורוזה", שפירושו "דרך סבל" או "דרך צער". זה מסמל את השביל שישו מאמינים כי הלך בירושלים, כשהוא נושא את צלבו, בדרך לצליבתו בגולגולתא ונשמע את הסיפורים המסקרנים על הדרך.  

הסיור משלב את הקסם של ירושלים עם החיבור החזק לשלושת הדתות, באמצעות סיפורים מרתקים ומסקרנים תלמדו מקרוב כיצד כל דת קשורה בעבותות לירושלים. 

שתפו!

רוצים להמשיך לגלות עולמות?

להרשמה לטיול
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
גלריית מסע
מסלול
יום 1
סיור חד יומי רגלי בעיר העתיקה

נפגש ביום ראשון ה – 27 באוגוסט  2023 בשעה 08:00 נעשה הכרות קצרה ופתיחה לסיור. נמשיך בהליכה רגלית מתונה בדרכנו לעלייה להר הבית שם תחשפו מקרוב לסיפורים המרתקים על ההר והחיבור שלו לכל דת ודת . משם נמשיך לכותל בדרכנו לסיור מרתק במנהרות הכותל הכולל סיור ורטואלי. לאחר שנסיים את הסיור המיוחד במנהרות הכותל  נמשיך בהליכה רגלית אל עבר ה"ויה דולורוזה" ונבדוק מתי ולמה התקדשה ירושלים לנוצרים. 

לקראת השעה 13:0013:30 נעצור לארוחת צוהריים במסעדה באזור המוריסטן, נסכם את היום וניפרד עד הסיור הבא.  

* עלות ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר הטיול. ההזמנה היא מתפריט של המסעדה
* עלות ה VR וכניסה למנהרות הכותל אינה כלולה במחיר הטיול. 

חניה – אפשר להחנות בשער יפו (חניון ממילא או קרתא) וללכת ברגל לשער האשפות (רבע שעה הליכה). בסיום הסיור נהיה לא רחוק משער יפו.

שירותים – לפני העלייה להר הבית יש שירותים ליד שער האשפות כדאי להתרוקן לפני כי על ההר אין שירותים. לאחר מכן במנהרות הכותל יש שירותים וגם במסעדה במוריסטן.

כללים לעלייה להר הבית – יש להצטייד בתעודה מזהה. אין להכניס חפצי קודש יהודיים. על יהודים נאסרת הגישה לשירותים בהר הבית. מלבד הפגיעה בכבוד המקום ובכללי ההלכה, לבוש שאינו מכסה את רוב הגוף עלול לגרור אי נעימות ועימותים משפילים עם "משמרת הצניעות" של הואקף. יש להצטייד בהתאם.

 

תאריכי הטיול
למה לבחור בנו?

מדוע כדאי לטייל עם מאסטר טריפ בארץ ישראל ?                             

 1. את הסיורים מעבירה מורת דרך מוסמכת.
 2. מפני שהמטיילים שלנו במרכז ! יעידו על כך המטיילים הרבים שחזרו איתנו מסיורים, טיולים ומסעות בארץ ובעולם ומגיעים איתנו שוב ושוב לכל יעד שאליו אנחנו נוסעים.
 3. מפני שאצלנו הקבוצות קטנות איכותיות והמרקם האנושי נפלא.
 4. צוות המדריכים שלנו מקצועי ומסור ומעבר להדרכה מקצועית תפקידו להעניק שירות וחוויה ברמה גבוהה.
 5. כל טיול עם מאסטר טריפ  הוא "האחד והכי מיוחד" – מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מאמינים שעושים באהבה או שלא עושים בכלל !

מי שמכיר אותנו יודע שצוות מאסטר טריפ ייצור טיול ברמה גבוהה ובלתי נשכחת.

עלויות

מחיר הטיול - 195 ש"ח לאדם.

 • הטיול ייצא במינימום של 14 משתתפים. 
 • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, למטיילים ו/או  לצד ג' אשר עלול להיגרם.
 • בקטעי ההליכה הקצרים מובהר בזאת למטייל כי אין ביכולתו של המדריכ/ה לשמור על כל מטייל והוא לא הוכשר לכך, עיסוקו אינו שמירה על המטיילים.
  כל מטייל חייב לקחת אחריות על עצמו לאורך כל משך הטיול ולנקוט אמצעי זהירות מרביים בנוגע לבריאותו ובטיחותו ע"מ להימנע מהחלקות מעידות
  ונפילות מיותרות, בירידות והליכה בשטח ולעשות כל שיוכל ע"מ לבקש עזרה במקרה צורך בכדי למנוע ולהימנע מפגיעות גוף במהלך הטיול בשל חוסר תשומת לב.
  מובילי הטיול אינם יכולים לשמור על מעשיו של כל מטייל ועל כן בדיוק כמו בכל מקום אחר בבית או בחופשה משפחתית, כל מטייל שומר ואחראי על עצמו שלא יפגע ייעקץ יוכש או יינשך ע"י חיות, חרקים, פרוקים, זוחלים, נפילות, מעידות ושאר מרעין בישין.
 • על המטיילים להקשיב ולציית להנחיות המדריכ/ה שכל מטרתם היא להחזיר את כולם הביתה בשלום, ללא עזרת המטיילים בהקפדה על משמעת
  ובכל מה שקשור לבטיחות ומניעת פגיעה, לא יוכל המדריכ/ה ליצור הנאה בטיול ולהחזיר את כולם הביתה שמחים מחוויית טבע מדהימה.
 • הפסקות צילום, תה וקפה ישולבו בכפוף לעמידה בלוח הזמנים על פי שיקול דעת המדריכים.
 • אמצעי תשלום:
 • ניתן לשלם בהעברה בנקאית, ואפליקציות התשלום השונות, ביט ואשראי. תשלום בכרטיס אשראי יחויב ב- 2% עמלת דמי סליקה, למס' תשלומים יתווסף 2% על כל תשלום. 
 • דמי הרשמה ומדיניות ביטול :
 • עלות הטיול תשולם במלואה בתשלום אחד. 
 • ביטול מ- 30 יום ועד 22 ימים לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 35% מעלות הטיול.
 • ביטול מ- 21 יום ועד 8 לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 70% מעלות הטיול.
 • ביטול במהלך 7 ימים ועד מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 100% מעלות הטיול.
 • הודעת ביטול יש לשלוח לפקס: 0777-512-382 או במייל: info@mastertrip.co.il בלבד ולוודא כי נתקבלה אצל חברת מאסטר טריפ. מועד הביטול יקבע כמועד קבלת ההודעה בשעות העבודה של המשרד.
ממליצים
מידע חשוב
 • הנחיות חשובות ליום הסיור :

  המרחקים בתוך עין כרם ממקום למקום קצרים, ולכן אין צורך להשתמש ברכב על מנת לטייל במקום. לנרשמים יישלחו הנחיות חניה.

  שירותים – יש במהלך הסיור מס' מקומות עם שירותים.

  הליכה – אנחנו עוזבים את הרכבים בשעה 08:30 ונחזור אליהם רק ב 13:30 בדרכנו לאבו גוש לכן צריך להיערך בהתאם – נעליים נוחות, מים, כובע, חשוב להצטייד בכובע מומלץ רחב שוליים, קרם הגנה מתאים, חולצה קלילה עם שרוולים ארוכים למי שחשוב לשמור על עור הידיים, מומלץ להביא משקפי שמש, מגבת אישית לניגוב הזיעה, נייר טואלט ו/או מגבונים. מקלות הליכה וכסאות מיוחדים למי שצריך.  

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן