ישראל

סיור חוויתי בשכונת נחלאות ושוק מחנה יהודה

סיור רגלי קסום בשכונת נחלאות המשמשת כאחד האזורים המרתקים וההיסטוריים בעיר ירושלים, בשילוב עם סיור בשוק מחנה יהודה התוסס, היא הדרך להכיר עוד פיסת היסטוריה מרתקת על ירושלים. הסיור מספר את סיפורה של נחלאות דרך רחובותיה הקסומים של השכונה והניחוחות והטעמים המשכרים של שוק מחנה יהודה – חוויה ירושלמית שאין כמותה!
נשוטט בין הסמטאות הציוריות של נחלאות שבה לכל שכונה יש שם, היסטוריה ותקנות שעל פיהן חיו תושבי השכונה. נלמד איך הצליחה כל נחלה בדרכה לשמר על אופייה, לכל נחלה סיפור בקסם בו מתעוררות לחיים דמויות צבעוניות ונרקמים סיפורים מרתקים. נטייל בין החצרות, שתמונות באבן מספרות סיפור חיים עתיק ומסקרן. ייחודה של נחלאות שהיא מהווה ריקמה אנושית אשר מחברת בין קצוות של אנשים וסגנונות חיים – ספרדים לאשכנזים, חסידים לליטאים, בעלי ממון לפושטי יד ואנשי רוח לאנשי דת, ונשמע על פסקול חייהם.
בתום הסיור הרגלי בנחלאות נעבור לשוק מחנה יהודה הססגוני והתוסס, בו האוכל מתחיל "לספר סיפור" והמראות של הדוכנים לא פוסחים ומתחילים לעורר את חוש הטעם והקסם נוצר. נסייר רגלית ונכיר את הרחובות שלו, ונתחיל בטעימות לפי מה שהשוק מציע באותו יום. נבקר בחנויות מתמחות ודוכנים מובחרים. נטעם ונשמע סיפורים והסברים מרתקים על השוק.

 

שתפו!

רוצים להמשיך לגלות עולמות?

להרשמה לטיול
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
גלריית מסע
מסלול
יום 1
סיור חד יומי רגלי בנחלאות ובשוק מחנה יהודה

נפגש נפגש ביום שישי ה 24 בנובמבר, 2023 בשעה 08:30 – נעשה הכרות קצרה ופתיחה לסיור. נתחיל בהליכה רגלית אל שכונת נחלאות הקסומה ונסייר בין הסימטאות הציוריות במהלך הסיור נשמע סיפורים מרתקים על השכונה  ששזורה בהיסטוריה העשירה של ירושלים.  

לקראת השעה 11:30 נכנס לשוק מחנה יהודה, נכיר את הרחובות התוססים ומלאי הדוכנים שלו, ונתחיל בסיור טעימות חוויתי לפי מה שהשוק מציע באותו יום (עלי גפן, סמוסה, מטעמים בפיתה, חצ'אפורי, פירות, מגש גבינות ויין, קפה, רוגעלך וכנאפה).

* עלות ארוחת הצהריים אינה כלולה במחיר הטיול, התשלום על סך 100 ש"ח בעבור הטעימות יבוצע ישירות למדריכה ביום הסיור. 

13:30 זמן חופשי בשוק – סיום הסיור.

חנייה – מומלץ להחנות בחניון הר הרצל או גבעת התחמושת בחינם ולעלות על הרכבת הקלה שמגיעה לשוק.

שירותים – יש לאורך המסלול כמה נקודות  סביב השוק.

הליכה – אנחנו בטיול רגלי אורבני, לכן צריך להיערך בהתאם – נעליים נוחות, מים, כובע, מקלות הליכה וכסאות מיוחדים למי שצריך.

 

תאריכי הטיול
למה לבחור בנו?

מדוע כדאי לטייל עם מאסטר טריפ בארץ ישראל ?                             

 1. את הסיורים מעבירה מורת דרך מוסמכת.
 2. מפני שהמטיילים שלנו במרכז ! יעידו על כך המטיילים הרבים שחזרו איתנו מסיורים, טיולים ומסעות בארץ ובעולם ומגיעים איתנו שוב ושוב לכל יעד שאליו אנחנו נוסעים.
 3. מפני שאצלנו הקבוצות קטנות איכותיות והמרקם האנושי נפלא.
 4. צוות המדריכים שלנו מקצועי ומסור ומעבר להדרכה מקצועית תפקידו להעניק שירות וחוויה ברמה גבוהה.
 5. כל טיול עם מאסטר טריפ  הוא "האחד והכי מיוחד" – מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מאמינים שעושים באהבה או שלא עושים בכלל !

מי שמכיר אותנו יודע שצוות מאסטר טריפ ייצור טיול ברמה גבוהה ובלתי נשכחת.

עלויות

מחיר הטיול - 195 ש"ח לאדם

 • הטיול ייצא במינימום של 14 משתתפים. 
 • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, למטיילים ו/או  לצד ג' אשר עלול להיגרם.
 • בקטעי ההליכה הקצרים מובהר בזאת למטייל כי אין ביכולתו של המדריכ/ה לשמור על כל מטייל והוא לא הוכשר לכך, עיסוקו אינו שמירה על המטיילים.
  כל מטייל חייב לקחת אחריות על עצמו לאורך כל משך הטיול ולנקוט אמצעי זהירות מרביים בנוגע לבריאותו ובטיחותו ע"מ להימנע מהחלקות מעידות
  ונפילות מיותרות, בירידות והליכה בשטח ולעשות כל שיוכל ע"מ לבקש עזרה במקרה צורך בכדי למנוע ולהימנע מפגיעות גוף במהלך הטיול בשל חוסר תשומת לב.
  מובילי הטיול אינם יכולים לשמור על מעשיו של כל מטייל ועל כן בדיוק כמו בכל מקום אחר בבית או בחופשה משפחתית, כל מטייל שומר ואחראי על עצמו שלא יפגע ייעקץ יוכש או יינשך ע"י חיות, חרקים, פרוקים, זוחלים, נפילות, מעידות ושאר מרעין בישין.
 • על המטיילים להקשיב ולציית להנחיות המדריכ/ה שכל מטרתם היא להחזיר את כולם הביתה בשלום, ללא עזרת המטיילים בהקפדה על משמעת
  ובכל מה שקשור לבטיחות ומניעת פגיעה, לא יוכל המדריכ/ה ליצור הנאה בטיול ולהחזיר את כולם הביתה שמחים מחוויית טבע מדהימה.
 • הפסקות צילום, תה וקפה ישולבו בכפוף לעמידה בלוח הזמנים על פי שיקול דעת המדריכים.
 • אמצעי תשלום:
 • ניתן לשלם בהעברה בנקאית, ואפליקציות התשלום השונות, ביט ואשראי. תשלום בכרטיס אשראי יחויב ב- 2% עמלת דמי סליקה, למס' תשלומים יתווסף 2% על כל תשלום. 
 • דמי הרשמה ומדיניות ביטול :
 • עלות הטיול תשולם במלואה בתשלום אחד. 
 • ביטול מ- 30 יום ועד 22 ימים לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 35% מעלות הטיול.
 • ביטול מ- 21 יום ועד 8 לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 70% מעלות הטיול.
 • ביטול במהלך 7 ימים ועד מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 100% מעלות הטיול.
 • הודעת ביטול יש לשלוח לפקס: 0777-512-382 או במייל: info@mastertrip.co.il בלבד ולוודא כי נתקבלה אצל חברת מאסטר טריפ. מועד הביטול יקבע כמועד קבלת ההודעה בשעות העבודה של המשרד.
ממליצים
מידע חשוב
 • הנחיות חשובות ליום הסיור :

  המרחקים בתוך עין כרם ממקום למקום קצרים, ולכן אין צורך להשתמש ברכב על מנת לטייל במקום. לנרשמים יישלחו הנחיות חניה.

  שירותים – יש במהלך הסיור מס' מקומות עם שירותים.

  הליכה – אנחנו עוזבים את הרכבים בשעה 08:30 ונחזור אליהם רק ב 13:30 בדרכנו לאבו גוש לכן צריך להיערך בהתאם – נעליים נוחות, מים, כובע, חשוב להצטייד בכובע מומלץ רחב שוליים, קרם הגנה מתאים, חולצה קלילה עם שרוולים ארוכים למי שחשוב לשמור על עור הידיים, מומלץ להביא משקפי שמש, מגבת אישית לניגוב הזיעה, נייר טואלט ו/או מגבונים. מקלות הליכה וכסאות מיוחדים למי שצריך.  

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן