טרקים בעולם

טיולי אופניים


טיולי האופניים של מאסטר טריפ מאפשרים למטייל לשלב שתי אהבות גדולות האופניים והטבע. לרכב בלב יערות ירוקים, אל עבר הרים ועמקים לצד אגמים ונופים מרהיבים . לגמוע קילמוטרז כשהרגליים מדוושות במרץ והעיניים גומעות את הנופים המטריפים וכל זאת בליווי מדריך מקצועי לרכיבה שמלווה אתכם ודואג לכל הפרטים הגדולים והקטנים כדי שאתם תחוו חוויה עוצמתית. ולקראת ערב כשהגוף "שתה" את כמות הק"מ  היומי , נצא בהתרגשות ונכיר את היעד בו אנו מבקרים ונגלה את הקסם שיש סביבנו. ניתן לשלב בהתאמה ליעד אטרקציות אקסטרימיות נוספות.
טיולי האופניים של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ. 

טיולים קרובים

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן