טיולי ג'יפים בארץ ובעולם עם מאבטר טריפ

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים בחו"ל מאפשרים לכם בדרך חווייתית להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

מה היתרונות של טיול ג'יפים בנהיגה עצמית?

ג'יפ הוא רק אמצעי להנגיש לך מקומות מדהימים ביעדים קסומים. בטיול ג'יפים מאורגן בנהיגה עצמית, נגיע אל נקודות תצפית מרהיבות, אל נופים עוצרי נשימה, פסגות הרים, יערות עד ששבילי הגישה בהם מאתגרים מעט, כפרים עתיקים שמרוחקים ומנותקים מציוויליזציה או מקרבת כבישים, והדרך הנוחה והבטוחה להגיע לבקר בהם מתאפשרות רק עם ג'יפ. בעזרת הג'יפ תגיעו למסלולים מרתקים שאין  אפשרות להגיע אליהם עם רכבים פרטיים או אוטובוסים, בגלל דרכי גישה משובשות.

טיול ג'יפים בחול מתאים לסוג מסוים של מטיילים שאוהבים לראות ולגלות את "העולם שמעבר". מחד  הם מחפשים טיול הרפתקה ומאידך מחפשים לעשות אותו בצורה בטיחותית ומקצועית. עם צוות מאסטר טריפ תהיו מלווים על- ידי מדריך מקצועי אשר יתדרך אותך כיצד לנהוג בג'יפים בצורה בטיחותית במיוחד ביעדים שמצריכים הקפדה על – כך כדוגמת נהיגה בדיונות של מדבר סהרה, בטיול ג'יפים אקסטרים שמיועד לג'יפאים מיומנים בחבל התושתי בגאורגיה, במסע  לקירגיזסטן שם אנחנו נוסעים במקומות צרים וצפופים, ועולים בגבוה. צוות מאסטר טריפ מורכב ממדריכים מומחים ליעד בו אתם מטיילים ומצוות של מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים אשר עברו הכשרות מקצועיות בתחום !
שימו לב  – טיפ חשוב בטרם תבחרו חברה עימה תצאו לטיול ג'יפים בנהיגה עצמית, תוודאו מה הכשרתו המקצועית של המדריך נהיגת שטח, בטיול הג'יפים שאתם מצטרפים אליו. לא כל מדריך טיולים הוא מדריך נהיגת שטח כפי של כל מי שמבשל הוא שף ….  מאחר ומדובר בבטיחות שלכם מומלץ לוודא ולבחור את הצוות המקצועי ביותר שידאג לביטחונכם במהלך הטיול. במאסטר טריפ בטיחות ומקצועיות הם נר לרגלנו, וזו הסיבה שאת החלק של נהיגת השטח מובילים מדריכי נהיגת שטח מיומנים ומקצועיים.

טיול ג'יפים בחו"ל
בונוס נוסף בטיול ג'יפים בנהיגה עצמית, הוא החיבור המדהים שנוצר בין המטיילים. מאחר ואנחנו מקפידים על גודלן ואיכותן של הקבוצות בכל מסע אליו אנחנו יוצאים, מהר מאד נוצרים קשרים אישיים בין יושבי הג'יפ ובין המטיילים בקבוצה. יש לנו קבוצות שיצאו לטיולי ג'יפים לפני מספר שנים והחיבור בין האנשים היה כל- כך משובח שגם היום הם בקשר, ממשיכים לטייל ביחד כקבוצה ובעיקר צוברים רגעי אושר משותפים.

האם לפני היציאה לטיול ג'יפים מתקיים מפגש ?

לפני כל יציאה לטיול מאורגן של חברת מאסטר טריפ מתקיים מפגש הכנה. מטרת המפגש הינה הכרות עם המדריך ובין חברי הקבוצה, ויצירת גיבוש ראשוני בין המשתתפים בטיול. במפגש נעניק לכם ידע מקיף ומקסימלי על היעד בו בחרתם לטייל, ננגיש לכם בשקיפות את כל המסלול על כל ההיבטים ונעשה תיאום ציפיות בכדי ליצור חווית טיול מהנה ואיכותית למשתתפים ולצוות המוביל של הטיול. אחרי מפגש הכנה עם צוות מאסטר טריפ כל סימני השאלה של המטיילים הופכים לסימני קריאה וברור למטיילים לקראת מה הם יוצאים.     

באיזה ג'יפים נוהגים בטיולי הג'יפים המאורגנים של מאסטר טריפ ?

חברת מאסטר טריפ מאמינה שמטייל משלם ראוי לקבל את הטוב ביותר. זהו אחד מהערכים החשובים המובילים את צוות המדריכים שלנו בכל טיול. את זה תגלו כשתצטרפו איתנו בפעם הראשונה לטיול, גם בנושא בחירת הג’יפים אנחנו לא מתפשרים ומעניקים למטיילנו ג'יפים מפנקים, מרווחים שנבדקים בקפידה בטרם הם יורדים לשטח ע"י הצוות המקצועי שלנו. ג'יפ שלא עבר את בקרת האיכות שלנו מוחלף מיידית. בטיולי הג'יפים שלנו תנהגו ברכבי 4*4  מפוארים ומרווחים.

טיול למרוקו בג'יפים בנהיגה עצמית

כמה אנשים בג'יפ ?

הג'יפים שתקבלו במרבית הטיולים שלנו מפנקים ומרווחים ומרביתם עם 7 מקומות ישיבה. בטיולים הגיאוגרפיים שלנו אנו  מאכלסים בכל ג'יפ  4 מטיילים, וזאת בכדי לאפשר לכם לשבת בנינוחות וברווחה בג'יפ ולנהוג בצורה נוחה. קיימת אפשרות לשדרוג ג'יפ לזוג אולם אפשרות זו כרוכה בתשלום נוסף. ללא ספק תקבלו את התמורה הטובה ביותר ותהיו מלווים בצוות איכותי ומקצועי שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול. בנוסף תקבלו מכשירי קשר לכל ג'יפ אשר יסייעו לכם להיות בקשר עם רכב המדריך, ובאמצעותם תקבלו לאורך הטיול הסברים  והדרכות על המסלול,  הנקודות, התצפיות והאתרים שנעבור דרכם. 

האם טיול ג'יפים בנהיגה עצמית כולל דלק ?

הגישה שלנו במאסטר טריפ היא "לפנק… לפנק… לפנק…
אז כמובן שפרט לג'יפ המרווח והמפנק אנחנו נדאג למלא לכם דלק בג'יפ לכל אורך הטיול.

טיול ג'יפים בהרי הקרפטים מאסטר טריפ

ומה אם אני רוצה להצטרף וחושש לנהוג בג'יפ ?

גם לזה יש לנו פתרון עבורך 🙂
אומנם במרבית היעדים שלנו טיולי הג'יפים המאורגנים הם בנהיגה עצמית, אבל אם קיים חשש או חוסר רצון של 4 המטיילים לנהוג קיימות שתי אפשרויות:
1. אם תבחרו שלא לנהוג, יש לנו  נהגים מקצועיים שיעשו זאת בעבורכם.
2. ננסה ביחד איתכם למצוא "שידוך" מכלל המשתתפים בטיול שכן רוצים לנהוג לאורך כל ימי הטיול ותשובצו יחד.

ג'יפים בטיול מאורגן

באיזה יעדים יש לכם טיולי ג'יפים בחו"ל ?

בעזרת הג'יפים נגיע יחד ונגלה את קסמם של  היעדים המדהימים כדוגמת : קירגיזסטן, הרי הקווקז וחבל תושתי  בגאורגיה, הרי הקרפטים ברומניה, הרי האטלס ומדבר סהרה, הרי פמיר, הפירינאים, ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך הטיולים אנו משלבים עצירות והפסקות להתרעננות במקומות מרהיבים בטבע ובשטח. לא משנה באיזה יעד תבחרו לטייל, צוות מאסטר טריפ מבטיח לכם חוויה מדהימה, שתשאיר לכם טעם לטיול ג'יפים הבא.  

צוות מאסטר טריפ יכול לספר לכם עוד המון פרטים על טיולי הג'יפים המאורגנים שלנו. זה בדיוק הזמן להשאיר לכם מקום לחוויה עצמה שהולכת להיות אחד מהטיולים המדהימים שחוויתם שימלאו את זיכרונותיכם לעד.

מתי ? איפה ? כמה ? חייגו  0778-110-880 והצוות שלנו מוכן עם חיוך לתת לכם את מלוא הפרטים על טיול ג'יפים בנהיגה עצמית באחד מהיעדים הקסומים.
ככה מטיילים את החלום ואוספים רגעי אושר !

טיולים קרובים

מסע בזמן אל גן העדן שבהרים השמימיים
טיול חברה סגור
קירגיזסטן | 7.08.24 | 12 ימים
מסע בזמן אל גן העדן שבהרים השמימיים
קירגיזסטן - טיול ג'יפים גיאוגרפי בארץ הנוודים - חגיגה מהפנטת לאוהבי הטבע העוצמתי ושלווה מסתורית מסעירת חושים.
מסע ציורי מהאגדות אלבניה
הרשמה הסתיימה
אלבניה | 9.08.24 | 8 ימים
מסע ציורי מהאגדות אלבניה
אלבניה מתהדרת במגוון מגוון של נופים עוצרי נשימה אותם נגלה בטיול ג'יפים חוויתי. מהחופים הבתוליים של הריביירה האלבנית ועד לפסגות המרהיבות והאגמים השלווים השוכנים ביניהם, יופיה הטבעי של אלבניה הוא גן עדן לחובבי טבע.
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
הרשמה הסתיימה
רומניה | 17.08.24 | 8 ימים
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
רומניה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בנופי טבע מרהיבים, יערות קסומים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים ואגמים מרהיבים.
טיול ג'יפים בסוכות בתקופת השלכת | 7 ימים
הצעה שאסור לך לפספס
רומניה | 29.09.24 | 7 ימים
טיול ג'יפים בסוכות בתקופת השלכת | 7 ימים
רומניה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בחג סוכות בנופים מרהיבים, יערות קסומים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים ואגמים מרהיבים.
מסע למונטנגרו אל ממלכת ההרים והאגמים
הרשמה נפתחה
מונטנגרו | 10.10.24 | 8 ימים
מסע למונטנגרו אל ממלכת ההרים והאגמים
אלבניה מתהדרת במגוון מגוון של נופים עוצרי נשימה אותם נגלה בטיול ג'יפים חוויתי. מהחופים הבתוליים של הריביירה האלבנית ועד לפסגות המרהיבות והאגמים השלווים השוכנים ביניהם, יופיה הטבעי של אלבניה הוא גן עדן לחובבי טבע.
מסע במנהרת הזמן אל קסם השבטים האתיופיים
טיול חברה סגור
אתיופיה | 15.10.24 | 11 ימים
מסע במנהרת הזמן אל קסם השבטים האתיופיים
טיול מרגש ומקיף אל עומקה של אתיופיה הכולל חוויה תרבותית אנתרופולוגית ייחודית בהרים בצפון ובשבטים בדרום, מפגשים מרתקים והכרות עם הטקסים והתרבות השבטית.
מסע ציורי מהאגדות
טיול בנהיגה עצמית
אלבניה | 18.10.24 | 8 ימים
מסע ציורי מהאגדות
טיול ג'יפים בנהיגה עצמית באלבניה פנינת הבלקן נופים מהפנטים, כפרים מרשימים, רכסי הרים אדירים, נהרות עוצמתיים ואגמים מרהיבים, בשילוב עם תרבות והכנסת אורחים חמה יוצרים מסע שהוא חווית חיים.
טיול ג'יפים מאורגן משולב במרוקו | 14 ימים
טיול בנהיגה עצמית
מרוקו | 3.11.24 | 14 ימים
טיול ג'יפים מאורגן משולב במרוקו | 14 ימים
טיול מאורגן למרוקו המשלב את ערי המלוכה והשווקים הססגוניים נחצה את הרי האטלס ומדבר סהרה בג'יפים בנהיגה עצמית .
מסע עומק באתיופיה | 17 ימים
טיול מומלץ
אתיופיה | 1.12.24 | 17 ימים
מסע עומק באתיופיה | 17 ימים
אתיופיה - טיול מאורגן שהוא הרפתקה מרתקת אל יעד שהוא בין המסקרנים שקיימים באפריקה. תרבויות וסיורים בשבטים, היסטוריה, נופים מדהימים ואוכל מיוחד.
scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן