טיולי ג'יפים בארץ ובעולם עם מאבטר טריפ

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים מאורגן בחו"ל מאפשר לך בדרך חווייתית להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

מה היתרונות של טיול ג'יפים מאורגן ?

ג'יפ הוא רק אמצעי להנגיש לך מקומות מדהימים ביעדים קסומים. בטיול ג'יפים מאורגן בנהיגה עצמית, נגיע אל נקודות תצפית מרהיבות, אל נופים עוצרי נשימה, פסגות הרים, יערות עד ששבילי הגישה בהם מאתגרים מעט, כפרים עתיקים שמרוחקים ומנותקים מציוויליזציה או מקרבת כבישים, והדרך הנוחה והבטוחה להגיע לבקר בהם מתאפשרות רק עם ג'יפ. בעזרת הג'יפ תגיעו למסלולים מרתקים שאין  אפשרות להגיע אליהם עם רכבים פרטיים או אוטובוסים, בגלל דרכי גישה משובשות.

טיול ג'יפים מאורגן מתאים לסוג מסוים של מטיילים שאוהבים לראות ולגלות את "העולם שמעבר". מחד  הם מחפשים טיול הרפתקה ומאידך מחפשים לעשות אותו בצורה בטיחותית ומקצועית. עם צוות מאסטר טריפ תהיו מלווים על- ידי מדריך מקצועי אשר יתדרך אותך כיצד לנהוג בג'יפים בצורה בטיחותית במיוחד ביעדים שמצריכים הקפדה על – כך כדוגמת נהיגה בדיונות של מדבר סהרה, בטיול ג'יפים אקסטרים שמיועד לג'יפאים מיומנים בחבל התושתי בגאורגיה, במסע  לקירגיזסטן שם אנחנו נוסעים במקומות צרים וצפופים, ועולים בגבוה. צוות מאסטר טריפ מורכב ממדריכים מומחים ליעד בו אתם מטיילים ומצוות של מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים אשר עברו הכשרות מקצועיות בתחום !
שימו לב  – טיפ חשוב בטרם תבחרו חברה עימה תצאו לטיול ג'יפים מאורגן, תוודאו מה הכשרתו המקצועית של המדריך נהיגת שטח, בטיול הג'יפים שאתם מצטרפים אליו. לא כל מדריך טיולים הוא מדריך נהיגת שטח כפי של כל מי שמבשל הוא שף ….  מאחר ומדובר בבטיחות שלכם מומלץ לוודא ולבחור את הצוות המקצועי ביותר שידאג לביטחונכם במהלך הטיול. במאסטר טריפ בטיחות ומקצועיות הם נר לרגלנו, וזו הסיבה שאת החלק של נהיגת השטח מובילים מדריכי נהיגת שטח מיומנים ומקצועיים.


בונוס נוסף בטיול ג'יפים, הוא החיבור המדהים שנוצר בין המטיילים. מאחר ואנחנו מקפידים על גודלן ואיכותן של הקבוצות בכל מסע אליו אנחנו יוצאים, מהר מאד נוצרים קשרים אישיים בין יושבי הג'יפ ובין המטיילים בקבוצה. יש לנו קבוצות שיצאו לטיולי ג'יפים לפני מספר שנים והחיבור בין האנשים היה כל- כך משובח שגם היום הם בקשר, ממשיכים לטייל ביחד כקבוצה ובעיקר צוברים רגעי אושר משותפים.

האם לפני היציאה לטיול מתקיים מפגש ?

לפני כל יציאה לטיול מאורגן של חברת מאסטר טריפ מתקיים מפגש הכנה. מטרת המפגש הינה הכרות עם המדריך ובין חברי הקבוצה, ויצירת גיבוש ראשוני בין המשתתפים בטיול. במפגש נעניק לכם ידע מקיף ומקסימלי על היעד בו בחרתם לטייל, ננגיש לכם בשקיפות את כל המסלול על כל ההיבטים ונעשה תיאום ציפיות בכדי ליצור חווית טיול מהנה ואיכותית למשתתפים ולצוות המוביל של הטיול. אחרי מפגש הכנה עם צוות מאסטר טריפ כל סימני השאלה של המטיילים הופכים לסימני קריאה וברור למטיילים לקראת מה הם יוצאים.     

באיזה ג'יפים נוהגים בטיולי הג'יפים המאורגנים של מאסטר טריפ ?

חברת מאסטר טריפ מאמינה שמטייל משלם ראוי לקבל את הטוב ביותר. זהו אחד מהערכים החשובים המובילים את צוות המדריכים שלנו בכל טיול. את זה תגלו כשתצטרפו איתנו בפעם הראשונה לטיול, גם בנושא בחירת הג’יפים אנחנו לא מתפשרים ומעניקים למטיילנו ג'יפים מפנקים, מרווחים שנבדקים בקפידה בטרם הם יורדים לשטח ע"י הצוות המקצועי שלנו. ג'יפ שלא עבר את בקרת האיכות שלנו מוחלף מיידית. בטיולי הג'יפים שלנו תנהגו ברכבי 4*4  מפוארים ומרווחים.

טיול למרוקו בג'יפים בנהיגה עצמית

כמה אנשים בג'יפ ?

הג'יפים שתקבלו במרבית הטיולים שלנו מפנקים ומרווחים ומרביתם עם 7 מקומות ישיבה. בטיולים הגיאוגרפיים שלנו אנו  מאכלסים בכל ג'יפ  4 מטיילים, וזאת בכדי לאפשר לכם לשבת בנינוחות וברווחה בג'יפ ולנהוג בצורה נוחה. קיימת אפשרות לשדרוג ג'יפ לזוג אולם אפשרות זו כרוכה בתשלום נוסף. ללא ספק תקבלו את התמורה הטובה ביותר ותהיו מלווים בצוות איכותי ומקצועי שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול. בנוסף תקבלו מכשירי קשר לכל ג'יפ אשר יסייעו לכם להיות בקשר עם רכב המדריך, ובאמצעותם תקבלו לאורך הטיול הסברים  והדרכות על המסלול,  הנקודות, התצפיות והאתרים שנעבור דרכם. 

האם הטיול כולל דלק ?

הגישה שלנו במאסטר טריפ היא "לפנק… לפנק… לפנק…
אז כמובן שפרט לג'יפ המרווח והמפנק אנחנו נדאג למלא לכם דלק בג'יפ לכל אורך הטיול.

טיול ג'יפים בהרי הקרפטים מאסטר טריפ

ומה עם אני רוצה להצטרף וחושש לנהוג בג'יפ ?

גם לזה יש לנו פתרון עבורך 🙂
אומנם במרבית היעדים שלנו טיולי הג'יפים המאורגנים הם בנהיגה עצמית, אבל אם קיים חשש או חוסר רצון של 4 המטיילים לנהוג קיימות שתי אפשרויות:
1. אם תבחרו שלא לנהוג, יש לנו  נהגים מקצועיים שיעשו זאת בעבורכם.
2. ננסה ביחד איתכם למצוא "שידוך" מכלל המשתתפים בטיול שכן רוצים לנהוג לאורך כל ימי הטיול ותשובצו יחד.באיזה יעדים יש לכם טיולי ג'יפים ?
בעזרת הג'יפים נגיע יחד ונגלה את קסמם של  היעדים המדהימים כדוגמת : קירגיזסטן, הרי הקווקז וחבל תושתי  בגאורגיה, הרי הקרפטים ברומניה, הרי האטלס ומדבר סהרה, הרי פמיר, הפירינאים, ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך הטיולים אנו משלבים עצירות והפסקות להתרעננות במקומות מרהיבים בטבע ובשטח. לא משנה באיזה יעד תבחרו לטייל, צוות מאסטר טריפ מבטיח לכם חוויה מדהימה, שתשאיר לכם טעם לטיול ג'יפים הבא.  

צוות מאסטר טריפ יכול לספר לכם עוד המון פרטים על טיולי הג'יפים המאורגנים שלנו. זה בדיוק הזמן להשאיר לכם מקום לחוויה עצמה שהולכת להיות אחד מהטיולים המדהימים שחוויתם שימלאו את זיכרונותיכם לעד.

מתי ? איפה ? כמה ? חייגו  0778-110-880 והצוות שלנו מוכן עם חיוך לתת לכם את מלוא הפרטים על טיול ג'יפים ממאורגן בנהיגה עצמית באחד מהיעדים הקסומים.
ככה מטיילים את החלום ואוספים רגעי אושר !

 

טיולים קרובים

טיול מאורגן לעומקה של מרוקו
רישום מוקדם עד 31 בינואר
מרוקו | 25.03.22 | 14 ימים
טיול מאורגן לעומקה של מרוקו
טיול מאורגן במרוקו משולב באוטובוס וג'יפים בנהיגה עצמית אל הרי האטלס ומדבר סהרה וסיורים בערי המלוכה והשווקים הססגוניים - הצטרפו לחוויה מטריפת חושים.
טיול לג'יפאים במרוקו בנהיגה עצמית
קבוצה סגורה
מרוקו | 31.03.22 | 8 ימים
טיול לג'יפאים במרוקו בנהיגה עצמית
מרוקו - טיול לג'יפיאים מיומנים בג'יפים מפנקים בנהיגה עצמית אל האזור המדברי של מרוקו דיונות הסהרה, נופים עוצמתיים ותרבות אותנטית.
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
טיול בנהיגה עצמית
רומניה | 4.07.22 | 8 ימים
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
רומניה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בנופי טבע מרהיבים, יערות קסומים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים ואגמים מרהיבים.
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
רישום מוקדם מוזל
רומניה | 17.08.22 | 8 ימים
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
רומניה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בנופי טבע מרהיבים, יערות קסומים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים ואגמים מרהיבים.
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
טיול בנהיגה עצמית
רומניה | 8.09.22 | 8 ימים
מסע בארץ האגדות אל פנינת הקרפטים
רומניה - טיול ג'יפים בנהיגה עצמית בנופי טבע מרהיבים, יערות קסומים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים ואגמים מרהיבים.
scroll to top

בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן