טרקים בעולם

טיולי טרקים


טיולי הטרקים של מאסטר טריפ הם חוויה עוצמתית לנפש. בין נופים מרהיבים מרחבים עצומים וטבע במלוא הדרו נוצר חיבור אמיתי בין האדם לטבע. הטיולים מותאמים למטיילים שמחפשים להתרחק מהציוויליזציה ולהתחבר עם העוצמות של הטבע ביעדים שבחלקם הזמן עצר מלכת.
בעבר החיבור לטרק היה מסע בו המטיילים מנותקים מכל קשר , אולם כיום החיבור בין טרק שמזין את הנפש ויוצר חוויה עוצמתית הוא לדעת לבנות את המינון המדויק עבור המטיילים וליצור חוויה שתיחרט בהארד דיסק  של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ ואת זה הצוות שלנו יודע לעשות עבורך הכי טוב.

בטיולי הטרקים של מאסטר טריפ נגיע יחד אל  מקומות נסתרים, כפרים עתיקים, נופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות.ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את הטרק משוחרר מדאגות כי הצוות שלנו חושב עבורך על כל הפרטים הגדולים והקטנים.
בטיולי הטרק יחד עם צוות מאסטר טריפ המיומן נטייל ביעדים מטריפי חושים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים.

טיולים קרובים

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן