טיולי שלג! מאסטר טריפ לטייל את החלום

טיולי שלג

החורף הגיע, השלג מכסה את פסגות ההרים ולכם יש רצון עז לטייל בחו"ל. חופשת שלג בחו"ל חושפת את המטיילים לטיולים חווייתיים ייחודיים שכוללים אופנועי שלג, סקי, גלישה במזחלות ורפטינג שלג. הרי הקרפטים, הרי הקווקז, הרי פמיר וטיאן שאן המרהיבים הם חלק מהיעדים המדהימים להתפנק בחופשת חורף קסומה בה תוכלו לבחור בין סקי, רכיבה באופנועי שלג או גלישה באבובי שלג כל אלו מוכנים עבורכם ב"תלבושת החורף" הלבנה ומציעים לכם שלל חוויות חורפיות שבוודאות יחממו לכם את החורף הקר, יפשירו את הלב ויותירו חוויות וזיכרונות לכל החיים.

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן