טיולי שלכת

טיולי שלכת

מראות השלכת הם חלק "מקסמי הטבע" שהסתיו מביא איתו. במקומות שאנחנו מטיילים זה הוא תענוג בלתי נשכח שבעבורו שווה לקחת פסק זמן ולהתמלא ברגעי אושר מצבעי האדום, כתום וצהוב המהפנטים שעוטפים את העצים והיערות. טיול שלכת ברומניה בהרי הקרפטים העוצמתיים, בספרד בין הכפרים העתיקים עם גגות רעפים אדומים, בגיאורגיה וביעדים נוספים אלו מראות ורגשות שיחרטו עמוק בליבכם. הצבעים כל כך מרהיבים בשלכת שנדמה שצייר מוכשר לקח מכחול וצבע את העצים והעמקים בצבעי שלכת משגעים ובכדי להשלים את התפאורה "מקשטים" את התמונה רכסי הרים נהרות אגמים ונופים מהפנטים.

טיולים קרובים

טיול צילום גיאוגרפי בג'יפים בפירנאים
מקומות אחרונים
ספרד | 20.10.22 | 7 ימים
טיול צילום גיאוגרפי בג'יפים בפירנאים
ספרד - טיול צילום גיאוגרפי בנהיגה עצמית בג'יפים בפירנאים בלוקיישנים מטריפי חושים בליווי קולינריה מפנקת
scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן