אלבניה | 8 ימים

מסע ציורי מהאגדות – אלבניה | 8 ימים

מסע עומק אל ליבה של אלבניה

טיול  מאורגן באלבניה: פנינת טיולים מסקרנת ומרתקת.

אלבניה, השוכנת בלב הבלקן, היא ארץ של ניגודים שובי לב ואוצרות חבויים שמחכים להתגלות. עם ההיסטוריה העשירה, הנופים המגוונים והתרבות התוססת שלה, אלבניה מציעה חווית טיול ייחודית ואותנטית באמת שמבדילה אותה מיעדים אחרים באירופה.

מהחורבות העתיקות דרך אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו ועד ליופי הטבעי המדהים של האלפים האלבניים, אגמים מרהיבים והחופים היוניים והאדריאטיים, נופיה של אלבניה מגוונים ועוצרי נשימה. אנו מזמינים אתכם להצטרף להרפתקה בה נטייל בערים היסטוריות, בכפרים הרריים מסורתיים, נראה חופים בתוליים מרהיבים ונחווה את הנוף של אלבניה שאי אפשר לעמוד בקסמו

אלבניה היא יותר מסתם הנופים המדהימים שלה; זוהי מדינה עם היסטוריה מרתקת ומורשת תרבותית עשירה שניתן לראות בארכיטקטורה, באמנות, במוזיקה ובמטבח שלה. השילוב של השפעות עות'מאניות, איטלקיות ובלקניות יוצר שטיח תרבותי ייחודי מסקרן ומרתק כאחד.

האנשים החמים ומסבירי הפנים של אלבניה, הידועים באירוח ובנדיבותם, מוסיפים לקסמה של המדינה וגורמים למבקרים להרגיש כמו בבית. בין אם אתם מתענגים על מנות אלבניות מסורתיות בטברנה מקומית, משתתפים בפסטיבל מקומי או אירוע תרבותי, או פשוט משוחחים עם מקומיים בבית קפה, העם האלבני תמיד להוט לחלוק את הסיפורים, המסורות ואורח החיים שלהם.

למחפשי הרפתקאות, אלבניה מציעה מגוון רחב של אפשרויות בינהם טיול ג'יפים אל הכפרים העתיקים והתרבות העתיקה שנשתמרה בהם. המערכות האקולוגיות המגוונות של המדינה, כולל הפארקים הלאומיים, הנהרות, האגמים וההרים שלה, מספקות הזדמנויות אינסופיות לרגעי אושר.

לסיכום, אלבניה היא יעד טיול מסקרן ומרתק המציע מארג נרחב של היסטוריה עשירה, טבע מרהיב, אווירה יפה ומסבירת פנים, תרבות עשירה בשילוב אירוח חם ולבבי של המקומיים הופכים אותה ליעד חובה ביקור שמבטיח להקסים, לעורר השראה ולהשאיר רושם מתמשך על כל מטייל שמעז לחקור את אוצרותיה הנסתרים.

שתפו!

רוצים להמשיך לגלות עולמות?

להרשמה לטיול
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
גלריית מסע
מסלול
יום 1
היום הראשון - טיסה מת"א אל עיר הבירה של אלבניה - טירנה:

משדה התעופה אל הטבע המופלא, ננחת בשדה התעופה בשעות הבוקר המאוחרות נתארגן במהרה על הג'יפים שלנו ונצא מיד לכיוון חבל ארץ הררי בצפון אלבניה שנחשב לאלפים האלבניים, חבל ארץ שכולו שמורה ענקית המחולקת למספר שמורות טבע שופעות מים, יערות מחטניים ונופים בתוליים בלתי נשכחים ! בדרך נעבור באתרים מעניינים המציינים תרבות מקומות, אתרים נוספים אותנטיים עם נופים פנורמיים עוצרי נשימה, נחווה מפגשים משמחים עם מקומיים, לינת לילה וארוחת ערב  בכפר מקומי נפלא.

יום 2
היום השני - יום שכולו טבע באלפים האלבנים:

לאחר ארוחת הבוקר נעמיק לאחת משמורות הטבע המדהימות בצפון אלבניה שמורת ט'ת, נעבור בכפרים מקומיים, כנסיות, מגדלים בעיר אופיינית לאזור, נמשיך לעין הכחולה שהיא מעיין נובע צלול ומרהיב בצבע טורקיז שנובע ממעמקי האדמה שמקורו בנהר תת קרקעי, העין הכחולה נמצאת ביער עבות שמאפיין את התפאורה המדהימה של האלפים האלבניים. אחר הצהריים ניסע לעיר שקודרה לארוחת ערב ולינת לילה.

יום 3
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השלישי - יום של נופים, נהרות ואגמים:

ביום הזה ניסע לאגם קומאני הנפלא ונעלה את הג'יפים שלנו למעבורת שייט מרהיב לפיירזה שבקלות יכול להשתייך לטיולי השייט הקלאסיים מהיפים שיש באירופה. השייט כולו באזור שנקרא הפיורדים האלבניים. האגם מוקף בהרים סלעיים גבוהים ונוצר בשנת 1978 כאשר הוקם הסכר ההידרואלקטרי של פיירזה והוא ביתם של מינים רבים של דגים, רכיכות, סרטנים ודו-חיים. המראות הפנורמיים שמשתקפים מכל עבר עוצרות נשימה. עם הגעתנו נוריד את הג'יפים מהמעבורת וניסע לעמק ולובונה שעומד כמעט גב אל גב עם ט'ת בו ביקרנו ביום הקודם. עמק ולבונה הוא עוד פלא טבע שמעניק תחושה נדירה של שלווה ויופי, ממוקם במרכז האלפים הדינריים, עם כמה מהפסגות המרשימות ביותר. נהר ולבונה זורם לאורך כ-50 ק"מ בתחתית העמק, מוקף ביערות אשור, אלון ואורנים יפהפיים. ארוחת ערב ולינת לילה בעמק ולבונה.

יום 4
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום הרביעי - ממשיכים עם נופים מרהיבים:

נתחיל את הבוקר בנסיעה נפלאה דרך הרים ויערות כדי להגיע לעיירה קוקס. בדרך נעצור בנקודות טבע מרהיבות לצלם להארד דיסק של הלב. הדרך מתפתלת בין ההרים האלבניים, משקיפה על פסגות נישאות. לאורך הדרך ניסע גם ביערות עבותים המכסים את מורדות ההרים, יערות עם מגוון עצים, ערמונים, אשורים, אלון, אורנים ואשוחים. אחה"צ נגיע לעיר קוקס המסקרנת מהווה מכלול של שלוש עיירות שונות שכל אחת והסיפור המעניין שלה…… ארוחת ערב ולינת לילה בקוקס.

יום 5
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום החמישי - נוסעים לפשקופי:

בבוקר נצא לדרך לאורכו של נהר הדרין, עוד יום של נסיעה בנוף מתוך גלויה לאורך הרים, יערות, נהרות, בריכות שיתגלו לנו לאורך הדרך העוברת בסמוך להר הגבוה ביותר באלבניה הר קוראב, הממוקם לא רחוק מהגבול בין אלבניה לצפון מקדוניה. זה חלק מרכס הרים הנחשב כאלפים האלבניים. עם הגעתנו לפשקופי נמשיך למפל ולמערת סופניקה. ארוחת ערב ולינת לילה בפשקופי.

יום 6
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השישי - דרומה לפוגרדץ:

בדרך לפוגרדץ בירת המחוז נעבור דרך כפרים רבים שנותרו כאילו הזמן פסח עליהם, נעבור דרך פארק לאומי שנותר עלום שנים רבות מאחר והקומוניסטים אסרו את הכניסה אליו, הם השאירו את היופי הזה לעצמם. הפארק חגג בשנים הללו והתכסה כרי דשא עצומים עם פריחות נדירות, ולמרבה המזל הפארק הזה כעת פתוח בפנינו לטיול, לפני העיר נעבור דרך ימת אורחיד הנפלאה לפוגרדץ נגיע לארוחת הערב ולינת לילה.

יום 7
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השביעי - נוסעים לבירה טירנה:

לאחר ארוחת הבוקר נעלה לג'יפים שלנו, בדרכנו לטירנה ניסע דרך פארק הטבע מרטנש, האזור מתהדר בצמחייה ובעלי חיים מגוונים ונמצא בתוך האלפים הדינארים והוא ביתם של 450 מינים של צמחים, ופרחים נדירים. לפני ההגעה לטירנה נעבור בכפר מיוחד המתהדר בארכיטקטורה אלבנית מסורתית, עם בתי אבן, רחובות מרוצפים באבן, ואווירה מקסימה וכפרית שתחזיר אותנו אחורה בזמן. נמשיך למפל יפהפה וארוחת ערב מיוחדת בטירנה בירת אלבניה.

יום 8
היום השמיני - ניפרד מאלבניה בדרכנו חזרה הביתה:

יומנו האחרון באלבניה, לאחר ארוחת הבוקר, נעשה דרכנו אל שדה התעופה בדרכנו חזרה הביתה לישראל ניפרד מאלבניה המרתקת, מצוידים בזיכרונות אשר יישארו בליבנו לעד.

 

* ייתכנו שינויים במסלול בשל זמני הטיסה, תנאי השטח, תנאי מזג האוויר, שיפוצים בדרכים מטעם הרשויות, כוח עליון ושיקולי המדריך בשטח, אין באפשרותנו להתחייב להגיע לכל יעד, התמונות הן להמחשה בלבד.

תאריכי הטיול
  סטטוס הטיול מדריך תאריך חזרה תאריך יציאה מועד קוד הטיול
להרשמה הרשמה הסתיימה סיגלית ברנזון 16.08.2024 09.08.2024 קיץ 130010824
להרשמה טיול בנהיגה עצמית סיגלית ברנזון 25.10.2024 18.10.2024 סתיו שלכת 130021024
למה לבחור בנו?

 

 1. כי בטיול שלנו כלולים במחיר – יותר כניסות בתשלום מקומות ואתרים מכל מסלול אחר !
 2. מפני שהתמורה נפלאה למחיר הטיול – ביחס למה שמקבלים בטיולים ברמה טובה.
 3. מפני שאצלנו אין תוספות מפתיעות לחגים וחודשי קיץ !
 4. הרכבים שלנו טובים, נוחים ויש לנו מכשירי קשר בכל רכב.
 5. הדרכת הטיול מטובלת, עם ידע עצום וסיפורים מקומיים אותנטיים – חוויה אותנטית במיטבה.
 6. במאסטר טריפ המטיילים במרכז, מעידים על כך המטיילים הרבים שחזרו איתנו ממסעות ומגיעים איתנו שוב ושוב לכל יעד שאליו אנחנו נוסעים. – לחצו על הקישור 🙂
 7. מפני שהבטיחות היא נר לרגלנו !
 8. כל הלילות ישנים בחדרים מסודרים ונקיים עם מקלחות שירותים ומים חמים.
 9. מפני שאצלנו הקבוצות קטנות עד 20 מטיילים איכותיות והמרקם האנושי נפלא.
 10. תוכנית הטיול שלנו מקיפה ומעמיקה ומגישה את "הטוב בכל העולמות" באלבניה.
 11. צוות מקצועי ומסור של מאסטר טריפ שכל תפקידו להעניק שירות וחוויה ברמה גבוהה.
 12. כל טיול עם מאסטר טריפ הוא "האחד והכי מיוחד" – מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מאמינים שעושים באהבה או שלא עושים בכלל !
 13. כי מי שמכיר אותנו יודע שצוות מאסטר טריפ ייצור טיול ברמה גבוהה ובלתי נשכח.
 14. כי העסק שלנו הוא לא רק טיולים – העסק שלנו הוא גם לייצר חוויות לחיים !
 15. במאסטר טריפ אנו שמים דגש רב על האיכות. כל היתרונות הללו שווים הרבה כסף. מי שבוחר בכנות ואיכות – יזכה לטיול שלא יישכח.
עלויות

לעלות הטיול צרו קשר 0778-110-880

עלויות "המסע אל האלפים האלבנים" למשך 8 ימים:

 • המחיר הינו לאדם בחדר זוגי לשני מטיילים.
 • טיסות סדירות ת"א- טירנה – ת"א, המחיר כולל היטלי דלק ומיסי נמל.
 • רכב שטח 44 X  . מרווח נוח וגדול לנהיגה עצמית, על בסיס 4 מטיילים ברכב.
 • הדרכת בטיחות וריענון נהיגת שטח.
 • מכשיר קשר לכל רכב לתקשורת בין הרכבים.
 • דלק לרכבי השטח לכל הטיול.
 • ביטוח חובה + מקיף לרכבים, למעט השתתפות עצמית.
 • לינה במלונות בדרגת תיירות טובה בהתאם למקובל באלבניה.
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון : ארוחות בוקר, וערב במקומות הלינה.
 • בקבוק מים לאדם ליום.
 • כניסות לאתרים המפורטים במסלול הטיול.
 • רכב המדריך כולל ציוד חילוץ ועזרה ראשונה.
 • העברות משדה התעופה וחזרה אליו ביום העזיבה.
 • מומחה לג'יפים ישראלי + מדריך מומחה לאלבניה.
 • ערב פולקלור + ארוחת ערב במסעדה מקומית.
 • מפגש הכנה והכרות לקבוצה לפני היציאה לטיול.

המחיר אינו כולל :

 • טיסות – מאחר וניתן היום להשיג כרטיסי טיסה זולים בצורה עצמאית, אנו מאפשרים ללקוח גמישות. ניתן לרכוש כרטיסי טיסה דרכנו, אנו מאפשרים לנסות  למצוא כרטיסים זולים באופן עצמאי. מי שיעדיף שאנחנו נרכוש עבורו כאמור גם זה ניתן כמובן. מטיילים שירכשו בעצמם כרטיסי טיסה יונחו לפני הרכישה מתי והיכן להגיע בכפוף למיקום וזמני התחלת וסיום הטיול. לרוכשים כרטיס טיסה באמצעותנו, המחיר אינו כולל עליית היטלי דלק ומיסי נמל החל מחודש מאי 2023.
 • הוצאות אישיות כגון הגעה עצמית ביום הראשון לנקודת המפגש, כביסה, טלפונים, קניות, שתייה בארוחות וכדומה.
 • טיפ למדריכים 2 € ליום למטייל עבור איש צוות מקומי, 6 € למדריך ישראלי ליום עבור מטייל.
 • ביטוח נסיעות בריאות ומטען מורחב כולל חילוץ פינוי והטסה להמשך טיפול – חובה!! נשמח לעזור ולספק מידע כיצד להשיג עסקת ביטוח משתלמת.
 • בדיקות קורונה או כל בדיקה אחרת במידה ונדרש.
 • פיקדון השתתפות עצמית לרכב ע"ס 500 € במזומן לרכב, מתחלק על פי כמות המטיילים ברכב.
 • כל מה שאינו רשום בסעיף 1 לעיל, או כל הוצאה עקיפה או ישירה נוספת מעבר לרשום בסעיף 1.

עלויות לתוספות :

 • תוספת 493 € לכל מטייל/ת ברכב, עבור שדרוג רכב לזוג.
 • תוספת של 367 € לכל מטייל/ת ברכב, עבור רכב לשלושה.
 • תוספת ליחיד/ה בחדר 328  €


אמצעי תשלום:

 • ניתן לשלם בהעברה בנקאית ביט או אשראי. תאריך התשלום האחרון לטיול הינו עד חודש לפני מועד היציאה לטיול, החיוב יעשה בשקלים לפי שער מזומנים מכירה ביום התשלום, כנהוג בחברות התיירות. תשלום בכרטיס אשראי יחויב ב- 2% עמלת דמי סליקה, למס' תשלומים יתווסף 2% על כל תשלום.
 • פירעון סופי של עלות הטיול יבוצע עד 45 יום אולם לא יאחר מ – 30 יום טרם מועד היציאה מהארץ.
 • לתשלום בכרטיס אשראי יתווספו 2% עמלת דמי סליקה וריבית של 2% לחברת האשראי על כל תשלום. (למעט כרטיסי אמריקן ודיינרס בהם עמלות הסליקה גבוהות יותר).
 • החיוב יעשה בשקלים לפי שער מזומנים מכירה ביום התשלום, כנהוג בחברות התיירות.

דמי הרשמה ומדיניות ביטול :

 • דמי הרשמה וטיפול בסך 350 € לאדם, אשר יקוזזו ממחיר הטיול, ישמשו כדמי ביטול אשר לא יוחזרו.
 • ביטול מ- 60 יום ועד 46 ימים לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 35% מעלות הטיול.
 • ביטול מ-45 יום ועד 31 לפני מועד היציאה –  המטייל יחויב ב- 70% מעלות הטיול.
 • ביטול במהלך 30 ימים ועד מועד היציאה –  המטייל יחויב ב- 100% מעלות הטיול.
 • דמי ביטול טיסות בכפוף לנהלי חברת התעופה.
 • הודעת ביטול יש לשלוח לפקס: 0777-512-382 או למייל info@mastertrip.co.il בלבד ולוודא כי אכן נתקבלה במשרדי חברת מאסטר טריפ. מועד הביטול יקבע כמועד קבלת ההודעה במסגרת שעות העבודה המקובלות.

להרשמה למסע יש ליצור קשר לטלפון : 0778-110-880

אלבניה טיול מאורגן מאסטר טריפ
מידע חשוב

הערות כלליות למסע הג'יפים באלבניה:

 • ביטוח לרכבים מושכרים מחברת השכרה מקומית ומבוטחים בביטוח חובה + מקיף הנהוג באלבניה. יש להצטייד ברישיון נהיגה ישראלי בתוקף, כרטיס אשראי בינלאומי וכן ב 500 € במזומן פיקדון לרכב, שיהוו השתתפות עצמית במקרה של נזק, פגיעה בצמיגים בפח או בשמשות.
 • כנהוג בכל העולם הביטוח אינו תקף בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, בנהיגה ללא רישיון בתוקף, בנהיגה שאינה בהתאם לחוקי התנועה ובדרכים שמחוץ למסלול הטיול שנקבעים ע"י המדריך וצוות הטיול.
 • נהיגה – המשתתפים בטיול יישלחו צילום של רישיון הנהיגה והדרכון, נא לוודא תוקף למועד הטיול, דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ממועד הטיול.
 • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, לנוסעים ו/או לנהגים ו/או לצד ג' אשר עלול להיגרם כתוצאה מהשימוש והנסיעה ברכב או כל נזק שייגרם לרכב.
 • בתי המלון – לאורך כל המסלול הינם בדרגת תיירות הכוללים חדרים נקיים, שירותים ומקלחות, אך מודגש בזאת מראש כי רמת בתי המלון באלבניה נמוכה ביחס למלונות במערב אירופה ובארץ.
 • נרשם בודד שלא יימצא לו שותף לחדר עד מועד יציאת הטיול, יחויב בתוספת עבור חדר ליחיד.
 • בריאות וחיסונים – מומלץ לקבל ייעוץ בנוגע למצב הבריאותי מרופא מומחה למחלות גיאוגרפיות כחודש לפחות לפני המסע. 
 • חובה להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי, על כל מטייל שמבקש לנהוג לחתום על טופס השכרת רכב כנהוג בהשכרה פרטית.
 • מסלול הטיול – יתכנו שינויים במסלול בכפוף לזמני הטיסות, להוראות השלטונות במקום, התפתחויות מזג האוויר, תקלות רכב או עקב שיקול דעת המדריך בשטח.
 • התוכנית מתארת את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדרם. המסלול מתוכנן היטב, אולם מעת לעת עלולות לצוץ תקלות ממש כמו בחיים, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו אשר יש בהם כדי לגרום לשינויים או לפגיעה ברמת השירותים, אנא קבלו זאת ברוח טובה הומור וסבלנות, ראו זאת כחלק מהחוויה ואנו מבטיחים שנעשה את כל שנוכל ע"מ להתמודד עם התקלות.
 • הפסקות צילום, תה וקפה ישולבו בכפוף לעמידה בלוח הזמנים על פי שיקול דעת המדריכים.
 • השכמה ויציאה לטיולים – המרחקים הארוכים ואיכות הדרכים מחייבים בילוי זמן רב בנסיעה. לכן, לרוב ההשכמה תהייה מוקדמת יחסית יציאה לאחר ארוחת בוקר.
 • הנהיגה היא בטור של שיירת רכבים, בסדר קבוע מראש, כאשר רכב המדריך מוביל את השיירה.
 • רכב המדריך – בראש הטור יש ערכת עזרה ראשונה, כלי חילוץ ותיקון.
 • הפסקות – במהלך הנסיעה נערוך הפסקות קפה –תה וחילוץ עצמות בכפוף ללוח הזמנים ולתנאים בשטח. בחלק מימי הטיול נשלב גם הליכות קצרות בטבע, בכפרים ובערים, כדי לחוות וליהנות מהאווירה הייחודית.

מידע כללי :

הערות כלליות למסע הג'יפים באלבניה:

 • ביטוח לרכבים מושכרים מחברת השכרה מקומית ומבוטחים בביטוח חובה + מקיף הנהוג באלבניה. יש להצטייד ברישיון נהיגה ישראלי בתוקף, כרטיס אשראי בינלאומי וכן ב 500 € במזומן פיקדון לרכב, שיהוו השתתפות עצמית במקרה של נזק, פגיעה בצמיגים בפח או בשמשות.
 • כנהוג בכל העולם הביטוח אינו תקף בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים, בנהיגה ללא רישיון בתוקף, בנהיגה שאינה בהתאם לחוקי התנועה ובדרכים שמחוץ למסלול הטיול שנקבעים ע"י המדריך וצוות הטיול.
 • נהיגה – המשתתפים בטיול יישלחו צילום של רישיון הנהיגה והדרכון, נא לוודא תוקף למועד הטיול, דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות ממועד הטיול.
 • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, לנוסעים ו/או לנהגים ו/או לצד ג' אשר עלול להיגרם כתוצאה מהשימוש והנסיעה ברכב או כל נזק שייגרם לרכב.
 • בתי המלון – לאורך כל המסלול הינם בדרגת תיירות הכוללים חדרים נקיים, שירותים ומקלחות, אך מודגש בזאת מראש כי רמת בתי המלון באלבניה נמוכה ביחס למלונות במערב אירופה ובארץ.
 • נרשם בודד שלא יימצא לו שותף לחדר עד מועד יציאת הטיול, יחויב בתוספת עבור חדר ליחיד.
 • בריאות וחיסונים – מומלץ לקבל ייעוץ בנוגע למצב הבריאותי מרופא מומחה למחלות גיאוגרפיות כחודש לפחות לפני המסע. 
 • התוכנית מתארת את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדרם. המסלול מתוכנן היטב, אולם מעת לעת עלולות לצוץ תקלות ממש כמו בחיים, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו אשר יש בהם כדי לגרום לשינויים או לפגיעה ברמת השירותים, אנא קבלו זאת ברוח טובה הומור וסבלנות, ראו זאת כחלק מהחוויה ואנו מבטיחים שנעשה את כל שנוכל ע"מ להתמודד עם התקלות.
 • הפסקות צילום, תה וקפה ישולבו בכפוף לעמידה בלוח הזמנים על פי שיקול דעת המדריכים.
 • השכמה ויציאה לטיולים – המרחקים הארוכים ואיכות הדרכים מחייבים בילוי זמן רב בנסיעה. לכן, לרוב ההשכמה תהייה מוקדמת יחסית יציאה לאחר ארוחת בוקר.
 • הנהיגה היא בטור של שיירת רכבים, בסדר קבוע מראש, כאשר רכב המדריך מוביל את השיירה.
 • רכב המדריך – בראש הטור יש ערכת עזרה ראשונה, כלי חילוץ ותיקון.
 • הפסקות – במהלך הנסיעה נערוך הפסקות קפה –תה וחילוץ עצמות בכפוף ללוח הזמנים ולתנאים בשטח. בחלק מימי הטיול נשלב גם הליכות קצרות בטבע, בכפרים ובערים, כדי לחוות וליהנות מהאווירה הייחודית.
scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן