אתיופיה | 11 ימים

טיול גאוגרפי תרבותי אל ההרים בצפון והשבטים בדרום אתיופיה | 11 ימים

מסע עומק אל ליבה של אתיופיה

המסע המרתק שלנו אמנם יתחיל בעיר הבירה אדיס אבבה אולם ההרפתקה שלנו תחל בגונדר הצפונית הידועה בזכות הטירות והכנסיות מימי הביניים שנמצאים בה. הרי סימיאן והנופים עוצרי הנשימה עם חיות הבר השוכנים בהם וסיפורה המפעים של מדינה שניצלה מקולוניאליזם אירופאי והצליחה לשמר את זהותה התרבותית. המסע שלנו ימשיך ללליבלה הידועה באנרגיה השמיימית בזכות הכנסיות הייחודיות שבה החצובות בסלע. המסע התרבותי האנתרופולוגי שלנו ימשיך בדרום, בשבטי עמק האומו, שם נפגוש ילידי השבטים השונים שלכל אחד מהם תרבויות מגוונות שמכניסות אותנו לתוך סיפורים שייקחו אותנו חזרה בזמן אל עולם אחר, בו חיו בבתי כוורת והיו אורגים משיחים, צובעים את הגוף, מקעקעים, ומשלבים עבודות יצירה בשפתיים, באוזניים בצוואר ובידיים, מושחים את השיער בבוץ וחומרים והוא נראה נפלא !

המטיילים באתיופיה יזכו לחוות חוויה תרבותית אנתרופולוגית ייחודית, צוות מאסטר טריפ מזמינים אתכם להצטרף אלינו לארץ קסומה לטיול מרגש ומקיף אל עומקה של אתיופיה. יחד עם קבוצה קטנה ואינטימית של מטיילים נחווה מסע אינטנסיבי ומקיף עם שישאיר בכל אחת ואחד מאתנו חווית חיים בלתי נשכחת.

שתפו!

רוצים להמשיך לגלות עולמות?

להרשמה לטיול
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
גלריית מסע
מסלול
יום 1
היום הראשון - טיסה מת"א אל עיר הבירה אדיס אבבה :

נטוס משדה התעופה בן גוריון בטיסה ישירה אל עיר הבירה אדיס אבבה, נתחיל בחוויה המדהימה של הכרות ראשונית עם אתיופיה בסיור והכרות עם עיר הבירה. נאכל ארוחת ערב ונלך לישון מוקדם, בכדי לאגור כוחות לקראת המסע מטריף החושים שאנו עומדים לחוות בימים הבאים.

יום 2
היום השני -טיסה פנימית לגונדר :

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת, נטוס בטיסת בוקר פנימית לגונדר שנוסדה בשנת 1636 על ידי הקיסר פסילאדס שם נתחיל את המסע המרתק שלנו בין כנסיות וטירות בהם מתנוססים ציורי קיר מרהיבים ואומנות מקורית. לאחר התרעננות קלה נצא לאכול ארוחת צהריים ונבקר ברובע בו גרו יהודי גונדר. נסיים את היום מוקדם לאחר יום עמוס, ארוחת ערב ולינת לילה בגונדר.

טיול באתיופיה גונדר           העיר גונדר באתיופיה                גונדר אתיופיה מאסטר טריפ  

 

יום 3
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השלישי - מגונדר לרכס הרי סימיאן :

ביום זה ניסע אל עבר ההרים הגבוהים באתיופיה רכס הרי סימיאן המכונה גם "הגג של אפריקה" והוא מהווה שמורת טבע ענקית המלאה בעלי חיים ייחודים לאזור שנהנים מצמחייה עשירה, שמורת סימיאן הוכרזה ע"י אונסקו כאתר מורשת עולמית. נחזה במצוקים המרהיבים ובנוף הנשקף ונחשב לאחד מהנופים הפראיים והמרהיבים באתיופיה. לקראת ערב נחזור לארוחת ערב ולינה לילה נוסף בגונדר.

יום 4
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום הרביעי -מגונדר ללליבלה :

נשכים עם בוקר וניפרד מנופי רכסי הרי סימיאן בדרכנו ללליבלה בעלת האנרגיה המשיחית, אולם בדרך נבקר  ב"קיבוץ האתיופי – כפר ייחודי שמקיים את אורח חייו ממש כמו בקיבוץ השיתופי של פעם על בסיס עקרונות של שוויון ושיתוף מלאים. כל תושבי הכפר גם הגברים וגם הנשים חולקים נטל באותם סוגי עבודות ללא הבדל דת ומין. משם נמשיך לאתר מרתק שזכה לשם "ירושלים החדשה" או "פטרה של אפריקה" לליבלה זכתה לכינויים הללו בשל הכנסיות החצובות בסלע הגעשי שנבנו בה. אחת עשרה מהכנסיות הוכרזו כאתר מורשת עולמית בשנת 1978. אין ספק שהמצלמה שלכם תעבוד הרבה בכדי לתעד את הייחוד של המקום. חלק מהכנסיות מחוברות ביניהן במחילות ובמנהרות והן נושאות שמות תנכ"יים ושמות אתרים מהברית החדשה. ארוחת ערב ולינת לילה בלליבלה.

יום 5
היום החמישי - מלליבלה לאדיס אבבה :

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את הסיור שלנו בלליבלה, לקראת הצהריים ניסע לשדה התעופה ונעלה על טיסה פנימית שתחזיר אותנו לאדיס אבבה, שם ננוח לקראת השכמת בוקר מוקדמת לטיסה לדרומה של אתיופיה אל הפרק הבא בהרפתקה שלנו באתיופיה. ארוחת ערב ולינת לילה בעיר הבירה אדיס אבבה.

יום 6
היום השישי - מאדיס אבבה לארבמינץ' ולקונסו :

לאחר ארוחת הבוקר נטוס לארבמינץ' הממוקמת באזור עמק הריפט, העיירה ידועה בגידולי המנגו, בננות, פירות הדר, גויאבות ושפע הדגים הופכים אותה לגן עדן לחובבי דיג. משם נתחיל את המסע שלנו נעלה על הג'יפים שיחכו לנו וניסע אל השבטים נתחיל בביקור של שבט הדורזה, נפגוש את בני השבט אשר תלויים למחייתם לחלוטין בצמחי הבמבוק הענקיים. הם בונים בתי במבוק ענקיים המזכירים פילים ועוסקים בעיקר באריגה אותנטית של כובעים שמיכות ובגדים צבעוניים. משם נמשיך בדרך עקלקלה שתוביל אותנו אל הכפרים החקלאים של בני שבט הקונסו הגרים בכפרים הסמוכים. כפרי שבט הקונסו הוכרו ע"י אונסקו שם נחשף למנהגים התרבותיים הייחודיים של השבט, כולל החקלאות המדורגת בתוואי שטח בלתי אפשרי בטרסות עתיקות בני השבט מגדלים דגנים, שעועית, אפונים, בננות, קני סוכר ועוד. הכפר מוקף בחומה מבוצרת המתוכננת בקפידה, בכפר נראה את הוואג'ה – פסלי עץ, המתנשאים לגובה רב של שלושה וארבעה מטרים "ומספרים סיפור" מעולמות אחרים. ארוחת ערב ולינת לילה בעיירה קונסו.

 

יום 7
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השביעי - המסע אל השבטים :

על הבוקר נשכים קום מלאי כוחות לעוד יום גדוש ומסעיר חושים נתחיל במפגש עם שבט הארי המשתייך לאחת מהקבוצות האתניות הגדולות ביותר בדרום אתיופיה הידועים באומנויות בעיקר בכלי חרס ואריגה של סלים. כלי החרס שלהם כוללים לעתים קרובות עיצובים ודפוסים מורכבים, בעוד שהסלים שלהם עשויים באמצעות חומרים זמינים מקומיים וטכניקות אריגה מסורתיות. משבט הארי נמשיך לעמק האומו שם מתגוררים אחד מהשבטים היותר מרתקים – המורסי, הידוע במסורות הייחודיות שלו הקשורות לגופם של בני השבט. נשות השבט עונדות צלחות על השפתיים, סמל ליופי ולבגרות הכוללת מתיחה הדרגתית של השפה התחתונה עד להכנסת דיסק חימר או עץ. השבט מנהל אורח חיים נוודי, פסטורלי, נע עם עונות השנה כדי לספק לבהמות שלהם שטחי מרעה. מערכת היחסים שלהם עם בקר משתרעת מעבר למחיה למעמד חברתי, טקסים ומסורות נישואים. השבט מתרגל גם מתיחת תנוך אוזניים וציורי גוף ופנים מורכבים, כאשר גברים מראים לעתים קרובות דפוסי צלקת משוכללים כסממנים של אומץ. נחזור משבט המורסי, אל שבט מרתק נוסף – שבט ההאמר, הממוקם גם הוא בעמק האומו באתיופיה, שבט האמר ידוע גם הוא בזכות מנהגיו הטקסיים המובהקים, במסורות האסתטיות לבוש וטיפוח של בני השבט אשר מייחדים אותם משאר השבטים. נשות ההאמר מזוהות בזכות תסרוקת ה"גושה" המסמלת יופי ובריאות. ארוחת ערב ולינת לילה בטורמי.

יום 8
טיולי גי'פים בחו"ל - מאסטר טריפ | MASTER TRIP
היום השמיני - המשך המסע אל השבטים :

אחרי שישנו היטב אכלנו ארוחת בוקר והכנו את המצלמות, נמשיך במסע אל אל עמק האומו התחתון אל עבר השבטים ונפתח את הבוקר עם שבט הקארו שסימן ההיכר שלהם הינו מסמר מתכת גדול שנעוץ מתחת לשפה התחתונה. הם חיים על גבי מצוק שצופה לעבר נהר האומו, צופים אל נוף יפהפה. והם אחד השבטים הקטנים ביותר שבט זה מונה כאלף בני אדם. משם נמשיך לביקור בשבט נוודים הניינגטום שמתגוררים בגבול עם דרום סודן, הם מתפרנסים מחקלאות וגידול בקר. הסממן של בני השבט מתאפיין בצלקות גוף מיוחדות שמסמלות אומץ לב, שרשראות חרוזים שהנשים עונדות ובריקודים הייחודיים שלהם. לקראת ערב נסיים את היום בארוחה ונחזור לשנת לילה נוספת בטורמי לאגור כוחות ליום חדש.

יום 9
היום התשיעי - עוד קצת מהשבטים וחוזרים לעיר הבירה אדיס אבבה :

נשכים קום ולאחר ארוחת הבוקר נעמיס את הציוד האישי על הג'יפים וניסע לכיוון שדה התעופה בדרכנו נצפה בשבטים השונים לקראת הצהריים נגיע לשדה התעופה המקומי ומשם נטוס בטיסת פנים לעיר הבירה אדיס אבבה אליה נגיע לקראת הערב למנוחה קלה והתארגנות לקראת ארוחת ערב אותנטית. לינת לילה באדיס אבבה.

יום 10
היום העשירי - עיר הבירה אדיס אבבה :

יום שכולו אדיס אבבה נבקר במרכזי התרבות, כנסיות, מרכזים רוחניים, סיור בעיר, מוזיאונים ותצפיות, שוק מקומי ועוד לקראת ערב נעשה דרכנו אל שדה התעופה בדרכנו חזרה הביתה לישראל וניפרד מאתיופיה המרתקת והמגוונת, מצוידים בזיכרונות אשר יישארו בליבנו לעד.

 

יום 11
היום האחד עשר - אדיס אבבה, ת"א :

יומנו האחרון באתיופיה, לאחר ארוחת הבוקר, נעשה דרכנו אל שדה התעופה בדרכנו חזרה הביתה לישראל ניפרד מאתיופיה המרתקת והמגוונת, מצוידים בזיכרונות אשר יישארו בליבנו לעד.

 

* ייתכנו שינויים במסלול בשל זמני הטיסה, תנאי השטח, תנאי מזג האוויר, שיפוצים בדרכים מטעם הרשויות, כוח עליון ושיקולי המדריך בשטח, אין באפשרותנו להתחייב להגיע לכל יעד, התמונות הן להמחשה בלבד.

תאריכי הטיול
  סטטוס הטיול מדריך תאריך חזרה תאריך יציאה מועד קוד הטיול
להרשמה טיול חברה סגור סיגלית ברנזון 25.10.2024 15.10.2024 חורף 10001-03-024
למה לבחור בנו?
 1. כי בטיול שלנו כלולים במחיר – יותר כניסות בתשלום מקומות ואתרים מכל מסלול אחר !
 2. מפני שהתמורה נפלאה למחיר הטיול – ביחס למה שמקבלים.
 3. מפני שאצלנו אין תוספות מפתיעות לחגים וחודשי קיץ !
 4. הרכבים שלנו מעולים, נוחים ויש לנו מכשירי קשר טובים בכל רכב.
 5. הדרכת הטיול מטובלת, עם ידע עצום וסיפורים מקומיים אותנטיים – חוויה אותנטית במיטבה.
 6. במאסטר טריפ המטיילים במרכז, מעידים על כך המטיילים הרבים שחזרו איתנו ממסעות ומגיעים איתנו שוב ושוב לכל יעד שאליו אנחנו נוסעים. – לחצו על הקישור 🙂
 7. מפני שהבטיחות היא נר לרגלנו !
 8. כל הלילות ישנים בחדרים מסודרים ונקיים עם מקלחות שירותים ומים חמים.
 9. מפני שאצלנו הקבוצות קטנות עד 24 מטיילים איכותיות והמרקם האנושי נפלא.
 10. תוכנית הטיול שלנו מקיפה ומעמיקה ומגישה את "הטוב בכל העולמות" באתיופיה.
 11. צוות מקצועי ומסור של מאסטר טריפ שכל תפקידו להעניק שירות וחוויה ברמה גבוהה.
 12. כל טיול עם מאסטר טריפ הוא "האחד והכי מיוחד" – מפני שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים ואנחנו מאמינים שעושים באהבה או שלא עושים בכלל !
 13. כי מי שמכיר אותנו יודע שצוות מאסטר טריפ ייצור טיול ברמה גבוהה ובלתי נשכח.
 14. כי העסק שלנו הוא לא רק טיולים – העסק שלנו הוא גם לייצר חוויות לחיים !
 15. במאסטר טריפ אנו שמים דגש רב על האיכות. כל היתרונות הללו שווים הרבה כסף. מי שבוחר בכנות ואיכות – יזכה לטיול שלא יישכח.
עלויות

עלות 3,996 € לאדם בחדר זוגי . "המסע במנהרת הזמן אל הקסם האתיופי" למשך 11 ימים כולל :

 1. ימים מלאים.
 • רכבים איכותיים להסעת תיירים ברמה תיירותית טובה לימי הטיול בערים.
 • עלויות הסדרת אשרות כניסה / ויזה לאתיופיה.
 • מטייל/ת בחדר זוגי לשני מטיילים.
 • המחיר כולל תוספות קיץ חגים ומועדים למיניהם – אין אותיות קטנות !
 • בדרום ובצפון רכבי שטח 4×4 טויוטה או שווה ערך עם נהגים מקצועיים ל- 4 מטיילים ברכב.
 • מכשיר קשר בכל ג'יפ לתקשורת בטיחות והדרכות.
 • דלק לג'יפים לאורך כל המסע.
 • לינה במלונות בדרגת תיירות טובה בכפוף לאזור בו נלון.
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא, ביום הראשון ארוחת ערב וביום האחרון ארוחת בוקר.
 • כניסות לאתרים המפורטים במסלול הטיול.
 • ציוד עזרה ראשונה מהארץ.
 • מדריך מקומי דובר אנגלית שצמוד אלינו לאורך כל הטיול.
 • מדריכה ישראלית מומחית לאתיופיה דוברת עברית לכל אורך הטיול.
 • תשר לכל נותני השירות המקומיים.
 • ערב פולקלור אותנטי אתיופי.
 • מפגש הכנה והכרות לקבוצה לפני היציאה למסע במנהרת הזמן אל הקסם האתיופי.
 • חומרי רקע והיערכות ל"מסע במנהרת הזמן אל הקסם האתיופי".

 1. המחיר אינו כולל:
 • טיסות – מאחר וניתן היום להשיג כרטיסי טיסה זולים בצורה עצמאית, אנו מאפשרים ללקוח גמישות. ניתן לרכוש כרטיסי טיסה דרכנו, אנו מאפשרים לנסות למצוא כרטיסים זולים באופן עצמאי. מי שיעדיף שאנחנו נרכוש עבורו כאמור גם זה ניתן כמובן. מטיילים שירכשו בעצמם כרטיסי טיסה יונחו לפני הרכישה מתי והיכן להגיע בכפוף למיקום וזמני התחלת וסיום הטיול. לרוכשים כרטיס טיסה באמצעותנו, המחיר אינו כולל עליית היטלי דלק ומיסי נמל החל מחודש יולי 2023.
 • הוצאות אישיות כגון הגעה עצמית ביום הראשון לנקודת המפגש, כביסה, טלפונים, קניות, שתייה בארוחות וכדומה.
 • המחיר אינו כולל טיפים שדורשים המקומיים עבור מי שמצלם אותם.
 • ביטוח נסיעות בריאות ומטען מורחב כולל חילוץ פינוי והטסה להמשך טיפול – חובה!! נשמח לעזור ולספק מידע כיצד להשיג עסקת ביטוח משתלמת.
 • בדיקות קורונה או כל בדיקה אחרת במידה ונדרש.
 • טיפ למדריכים :1 € עבור איש צוות מקומי ליום למטייל, 3 € ליום למטייל עבור מדריך מקומי, 6 € למדריך ישראלי ליום עבור מטייל.
 • כל מה שאינו רשום בסעיף 1 לעיל, או כל הוצאה עקיפה או ישירה נוספת מעבר לרשום בסעיף 1.

 1. עלויות לתוספות :
 • תוספת של 590 יורו לאדם, עבור שדרוג ג'יפ לזוג כולל דלק.
 • תוספת של 390 יורו לאדם, עבור ג'יפ לשלושה כולל דלק.
 • תוספת ליחיד/ה בחדר – 589 יורו.

 1. תנאי ואמצעי תשלום:
 • ניתן לשלם בהעברה בנקאית ביט או אשראי. תאריך התשלום האחרון לטיול הינו עד חודש לפני מועד היציאה לטיול, החיוב יעשה בשקלים לפי שער מזומנים מכירה ביום התשלום, כנהוג בחברות התיירות. תשלום בכרטיס אשראי יחויב ב- 2% עמלת דמי סליקה, למס' תשלומים יתווסף 2% על כל תשלום.
 • פירעון סופי של עלות הטיול יבוצע עד 45 יום אולם לא יאחר מ – 30 יום טרם מועד היציאה מהארץ.
 • לתשלום בכרטיס אשראי יתווספו 2% עמלת דמי סליקה וריבית של 2% לחברת האשראי על כל תשלום. (למעט כרטיסי אמריקן ודיינרס בהם עמלות הסליקה גבוהות יותר).
 • החיוב יעשה בשקלים לפי שער מזומנים מכירה ביום התשלום, כנהוג בחברות התיירות.
אתיופיה מאסטר טריפ
מסע גיאוגרפי באתיופיה מאסטר טריפ
מידע חשוב
 • מידע כללי 

  מידע חשוב –  הערות כלליות לטיול באתיופיה :

  • מארגני הטיול ומדריכיו אינם אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק גופני ובין אם נזק לרכוש, לנוסעים ו/או לצד ג' אשר עלול להיגרם בטיול.
  • בתי המלון – לאורך כל המסלול הינם בדרגת תיירות טובה הכוללים חדרים נקיים, שירותים ומקלחות, אך מודגש בזאת מראש כי רמת בתי המלון באתיופיה נמוכה יותר בהשוואה למלונות בארץ.
  • נרשם בודד שלא יימצא לו שותף לחדר עד מועד יציאת הטיול, יחויב בתוספת עבור חדר ליחיד תוספת 589 יורו.
  • בריאות וחיסונים – מומלץ לקבל ייעוץ בנוגע למצב הבריאותי מרופא מומחה למחלות גיאוגרפיות כחודש לפחות לפני המסע.
  • מומלץ למטיילים אשר נוטלים תרופות אם באופן קבוע או לא להצטייד במרשם רופא באנגלית.
  • מסלול הטיול – יתכנו שינויים במסלול בכפוף לזמני הטיסות, להוראות השלטונות במקום, התפתחויות מזג האוויר, תקלות אוטובוס או רכבים או עקב שיקול דעת המנהל המוביל מטעם מאסטר טריפ.
  • התוכנית מתארת את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדרם. המסלול מתוכנן היטב, אולם מעת לעת עלולות לצוץ תקלות ממש כמו בחיים, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו אשר יש בהם כדי לגרום לשינויים או לפגיעה ברמת השירותים, אנא קבלו זאת ברוח טובה הומור וסבלנות, ראו זאת כחלק מהחוויה ואנו מבטיחים שנעשה את כל שנוכל ע"מ להתמודד עם התקלות.
  • השכמה ויציאה לטיולים – ההשכמה תהייה ב- 06:30 ולעיתים אף לפני, הכל בהתאמה לצרכי המסלול. 
  • הפסקות – במהלך הנסיעה נערוך הפסקות צילום, קפה – תה וחילוץ עצמות בכפוף לעמידה בלוח הזמנים, לתנאים בשטח ולשיקול דעת מנהל הטיול מטעם מאסטר טריפ. בחלק מימי הטיול נשלב גם הליכות בטבע, בכפרים ובערים, כדי לחוות וליהנות מהאווירה הייחודית.
  • זמן ארוחת הצהריים ישתנה בהתאם למסלול הטיול.

  דמי הרשמה ומדיניות ביטול לא כולל טיסות :

  • דמי הרשמה על סך 250 € לאדם, יקוזזו ממחיר הטיול וישמשו כדמי ביטול אשר לא יוחזרו החל ממועד הרישום.
  • ביטול מ- 80 יום ועד 61 ימים לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 35% מעלות הטיול.
  • ביטול מ-60 יום ועד 41 יום לפני מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 70% מעלות הטיול.
  • ביטול במהלך 40 ימים ועד מועד היציאה – המטייל יחויב ב- 100% ממחיר הטיול.
  • דמי ביטול טיסות בכפוף לנהלי חברת התעופה.
  • הודעת ביטול יש לשלוח לפקס: 0777-512-382 או למייל  info@mastertrip.co.il בלבד ולוודא כי אכן נתקבלה במשרדי חברת מאסטר טריפ. מועד הביטול יקבע כמועד קבלת ההודעה במסגרת שעות העבודה המקובלות.

   

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן