מרפאות מטיילים | מדוע חשוב לבקר ?

נסיעה לחו"ל היא חוויה מרגשת ומעשירה החושפת את המטיילים לתרבויות, נופים וחוויות. עם זאת, חיוני לתת עדיפות לבריאות ולבטיחות המטיילים בפרט כאשר יוצאים לטייל ביעדים שפחות מפותחים מבחינה רפואית או הגיינית. אחת הפעולות המומלצות ביותר לפני יציאה למסע גיאוגרפי הוא ביקור במרפאת מטיילים. למרפאות אלו אשר פזורות ברחבי הארץ, יש  תפקיד מרכזי בשמירה על בריאות המטיילים, מניעת התפשטות מחלות והבטחת חווית נסיעה חלקה ומהנה.

מניעת מחלות הניתנות למניעה באמצעות חיסון

במרפאות מטיילים תמצאו רופאים אשר יבנו לכם המלצות חיסונים בהתאמה לפרופיל הרפואי האישי שלכם. למרות שאנו נמצאים בעולם מתפתח ישנם יעדים בהם עדיין קיים חשש להידבקות במחלות כמו : קדחת צהובה, טיפוס הבטן, הפטיטיס A ו-B וכלבת אשר עלולים להוות סיכונים בריאותיים משמעותיים בחלקים מסוימים של העולם. חיסונים לא רק מגנים על הנוסע מלהידבק במחלות אלה, אלא גם מונעים את העברתם חזרה לארץ מולדתם, ובכך מונעים התפרצויות פוטנציאליות.

מרפאת מטיילים

שמירה על בריאות אישית

זכרו, מטיילים בריאים הם מטיילים מאושרים. ביקור במרפאת חיסונים לפני נסיעה לחו"ל הוא צעד חשוב לשמירה על הבריאות האישית. הידבקות במחלה הניתנת למניעה במהלך טיול יכולה לא רק להרוס את חווית הנסיעה אלא גם להוביל לחשבונות רפואיים יקרים ולהשלכות בריאותיות ארוכות טווח. על ידי נטילת היוזמה להתחסן, הנוסעים לוקחים אחריות על שלומם ומצמצמים את הסיכוי לחלות בחו"ל.

הגנה על אוכלוסיות פגיעות

באזורים רבים, ייתכן שלאוכלוסיות מקומיות לא תהיה גישה לאותה רמה של טיפול רפואי וחיסונים כמו אלה ממדינות מפותחות. על ידי הקפדה על חיסון לפני הנסיעה, אתם  לא רק מגנים על עצמכם אלא גם על האוכלוסיות הפגיעות שאתם עשויים להיתקל בהן במהלך הטיול הגיאוגרפי. זו דרך להפגין אחריות אתית ואזרחות גלובלית.

"הקדימו תרופה למכה"

למדינות מסוימות יש דרישות כניסה מחמירות, לרבות חיסוני חובה, כדי למנוע החדרה והתפשטות של מחלות. אי עמידה בדרישות אלו עלול לגרום לדחיית כניסה או אפילו להסגר עם ההגעה. ביקור במרפאת חיסונים זמן רב מראש מסייע לנוסעים לעמוד בתקנות אלו, ומבטיח חווית נסיעה חלקה ללא הפרעות מיותרות.

טיולי בשבטי אתיופיה מאסטר טריפ

שקט נפשי

הידיעה שאתם מוגנים מפני מחלות שעלולות להיות חמורות, יכולה לספק שקט נפשי ולאפשר לכם להתמקד בטיול הגיאוגרפי ביעד בו בחרתם לטייל ולהתרגש ממלוא עוצמת החוויה הנסיעה.

לכן, לפני שאתם יוצאים למסע הבא שלכם, זכרו את החשיבות של ביקור במרפאת חיסונים והבטיחו שהנסיעות שלכם לא רק מרגשות אלא גם בטוחות. חשוב שתדעו שלמרבית מרפאות המטיילים יש  הסדרים עם קופות החולים השונות, דרכן תוכלו לקבל תעריף מוזל על החיסונים.
מידע נוסף שחשוב שתדעו מרבית מרפאות המטיילים נמצאות בקשר הדוק עם ארגוני הבריאות במדינות רבות וגם עם ארגון הבריאות העולמי. כך המרפאות מעודכנות בנעשה במדינות, ולהעניק למגיעים לייעוץ במרפאות עצות והדרכה על ההמלצות המקובלות להגנה וחיסונים במדינת היעד. בחלק מהמרפאות מתקיימות הרצאות פתוחות לקהל בכדי להעשיר את הידע.

לנוחיותכם ריכזנו עבורכם רשימת מרפאות מטיילים בפריסה ארצית, לקבל הרשימה שלחו וואטסאפ למספר 0778-11-880 וכתבו "מרפאת מטיילים".
או לחצו כאן 

אם אתם מחפשים להצטרף לטיולים איכותיים בהם חושבים עליכם המטיילים ודואגים לביטחונכם האישי חייגו או שלחו הודעת וואטסאפ למספר  0778-110-880  נציגנו ממתינים לשיחתכם עם חיוך כי טיולי מאסטר טריפ זו חוויה החל משיחת הטלפון .

למידע נוסף אודות הטיולים הקרובים היכנסו ללינק

 

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן