מיתוסים על טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית | בואו לגלות את האמת

כבר שנים חברת מאסטר טריפ מובילה טיולי ג'יפים מאורגנים במגוון גדול של יעדים בעולם, עם דגש רב על הובלה עם בטיחות, מקצועיות וחווית מטייל ברמה גבוהה. בכל שבוע אנחנו מקבלים לפחות פנייה אחת של מטייל/ת שעדיין לא נפתחו לאפשרות המרתקת של חווית טיול עומק גיאוגרפי בנהיגה עצמאית בג'יפים. תהינו מדוע מטיילים "מוותרים" על האפשרות לחוות טיול עוצמתי בנופים מרתקים ? לחוות הנאה מקסימלית ייחודית ? ואז הבנו שישנם מספר מיתוסים סביב טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית, בואו נדבר עליהם :

"טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית מיועדים רק לנהגים מנוסים".

לא נכון ×
רוב טיולי הג'יפים בנהיגה עצמית במסלולי קלאסיים הינם בשטח בעבירות קלה, והם מיועדים גם לאנשים עם ניסיון מועט או ללא ניסיון בשטח. הג'יפים בהם תנהגו בטיולים הגיאוגרפיים של מאסטר טריפ מהווים לנו אמצעי להגיע אל מקומות, נופים ואתרים שההגעה אליהם עם רכב רגיל או עם אוטובוס אינה אפשרית או מאתגרת מאד. לכן הג'יפים מהווים לנו כלי תחבורה שמאפשר לנו להוביל אתכם בביטחון אל עבר נופים מרהיבים, נקודות תצפית עוצרות נשימה וכפרים עתיקים  בהם תוכלו לחוות חוויות ולצבור רגעי אושר וזיכרונות קסומים.

טיולי ג'יפים בנהיגה עצמי

"טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית הם מסוכנים"

לא נכון ×
למרות שתמיד קיימת רמה מסוימת של סיכון בכל פעילות, טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית הם בדרך כלל בטוחים כאשר מקפידים על נהלי בטיחות נאותים. בחברת מאסטר טריפ אנו דואגים למדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים אשר עברו הכשרות מקצועיות ויש להם יכולות ניווט והובלה גבוהות והם אלו שיובילו אתכם בשטח. הדגש בטיולי הג'יפים בנהיגה עצמית הינו שהבטיחות הינה נר לרגלנו ! ולכן אנו מקפידים על נקיטת כל אמצעי הבטיחות והדרכה לאורך כל הטיול, מתדרכים את המטיילים באמצעות מכשירי קשר שיש בכל ג'יפ, נוסעים ג'יפ אחד אחרי השני בצורה מסודרת ומאורגנת, ומתזכרים את המטיילים כל הזמן : "אם יש ספק, אין ספק" – הצוות המקצועי שלנו כאן עבורכם.

טיול למרוקו בגי'יפים בין המקומיים

"טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית הם יקרים"

לא נכון ×
ההגדרה לטיול ג'יפים "זול" או יקר מורכבת ממספר פרמטרים :
שימו לב ~  על איזה סוג רכב תנהגו לאורך הטיול ?
ישנם מגוון רכב של רכבי שטח 4*4, בינהם גם רכבים ישנים "שעבדו קשה" והם מתומחרים בעלות נמוכה יותר. אנחנו בטיולי הג'יפים בחברת מאסטר טריפ מקפידים להעניק למטיילים שלנו רכבי שטח מפוארים, מרווחים ונוחים (וכמובן עם מיזוג 😊), רכבי השטח בהם תנהגו נבדקים בקפידה ע"י הצוות המקצועי שלנו, ורק לאחר אישורם המקצועי הם כשירים למטיילים. אנחנו לא חוסכים על המטיילים שלנו, ומאמינים שמטייל שמשלם במיטב כספו ראוי לקבל את הטוב ביותר.

שימו לב ~ האם בתוך עלות הטיול כלול גם דלק למשך כל ימי הטיול ?  טוב זה בוודאי ברור לכם שבטיולים שלנו הדלק כלול.

בדקו ~ האם יש איש צוות טכני / מכונאי אשר מצטרף איתכם כחלק מצוות המסע לטפל בתקלות בלתי צפויות שעלולות להתרחש בשטח.
התשובה בוודאי גם כאן ברורה לכם. בטיולי הג'יפים ובמסעות שמובילה חברת מאסטר טריפ, פרט למדריך נהיגת שטח אשר מוביל את המטיילים תוך הקפדה על בטיחות, מצטרף גם מכונאי מקצועי שתפקידו לטפל ולתפעל תקלות, החל מפנצ'ר וכלה חלילה בתקלות מאתגרות יותר. ובמידת הצורך הוא זה שידאג להביא ג'יפ חלופי בכדי שאתם תמשיכו במסלול כמתוכנן. אתם תמשיכו לטייל ואנו נדאג לפתרון מיטבי ומיידי עבורכם.

"טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית מיועדים רק למכורים לאדרנלין"

לא נכון ×
בעוד טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית יכולים להיות מרגשים והרפתקנים, חשוב להבין שהם אינם מיועדים אך ורק לחובבי ריגושים. טיולי ג'יפים רבים נועדו להציע חוויה מדהימה של הגעה לפינות נסתרות בטבע, להתחככות עם מקומיים בכפרים קסומים זו בהחלט עוד דרך לטייל המאפשרת לכם ליהנות מהיופי והעוצמה של הטבע ללא עומס האדרנלין.

טיול בקירגיזסטן

"טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית מזיקים לסביבה"

לא נכון ×
בעוד שלנהיגה בשטח יצא "מוניטין" של השפעה שלילית על הסביבה, רוב טיולי הג'יפים בנהיגה עצמית נועדו למזער השפעה זו. בטיולי השטח של מאסטר טריפ אנו מקפידים לשמור על השטח והטבע. המטיילים שלנו עוברים מידי בוקר תדריך, בכדי לעדכן אותם על תוואי השטח והמסלול בו ניסע. אנו מקפידים לנהוג "בנוהל שיירה" ג'יפ מאחורי ג'יפ כך שיש התנהלות של שיירה ואיש לא עוקף את רעהו ויורד מהמסלול. יתרה מכך גם בהפסקות אשר משולבות בטיולים, בהם הצוות שלנו דואג לפנק את המטיילים, אנו מקפידים לאסוף את הפסולת שמטיילים אחרים השאירו בסביבה. כך אנו שומרים על השטח ויכולים לטייל בהנאה גם בעתיד.

"טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית מיועדים למטיילים בודדים בלבד"

לא נכון ×
מטיולי ג'יפים בנהיגה עצמית יכולים ליהנות מטיילים בכל הגילאים ובכל גודל הקבוצות. אנו מציעים טיולים המיועדים במיוחד:  לקבוצות חברים, זוגות ומשפחות. במידה ואתם קבוצה של מינימום 16 מטיילים ניתן בהתאמה אישית לבנות מסלול שתואם את הצרכים הספציפיים שלכם, כולל גם התאמת טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לשומרי מסורת.  צוות מאסטר טריפ מתמחה גם בהובלת טיולי תמריץ לחברות וארגונים.

"טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית דורשים תכנון רב"

נכון ˅
בניית מסלול לטיול ג'יפים דורשת הכנה מוקדמת ודקדקנית והכרות עם השטח. הצוות המקצועי של מאסטר טריפ עורך מסע הכנה לפני פתיחת כל מסלול חדש. ההכנה דורשת הגעה פיזית ליעד, בדיקת תוואי השטח והתאמתו לרמת העבירות של הטיול. לכן יש לנו מגוון מסלולי טיולים בנהיגה עצמית, החל מטיול ג'יפים מאורגן ברומניה הכולל עבירות קלה, דרך מסלולים בינונים למטיילים שכבר חוו טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית בקירגיזסטן בהרי הטיאן שאן, ועד התאמה של מסלולים ספציפיים לג'יפאים מיומנים במרוקו בדיונות הסהרה, ומסלול ייחודי בתושי בגיאורגיה.
בשיחת ההכרות שלך איתנו תוכל לשתף אותנו מה הניסיון שלך ? מה הציפיות שלך מהמסלול והתנאים בו ? ובעיקר נלמד להכיר ולהבין מה יהיה הטיול שבו תוכלו לחוות הנאה מקסימלית.

חוויה חלומית בטיול למרוקו עם מאסטר טריפ

לסיכום טיול ג'יפים הינו חוויה ייחודית אשר יכולה להיות הרפתקה רגועה ויכולה להיות הרפתקה מלאת אדרנלין, אבל הדבר החשוב ביותר הינו לבחור חברה ששמה דגש על : מקצועיות, בטיחות והובלה, וכמובן אל תוותרו על שילוב של הפרמטרים הללו עם חווית מטייל ברמה גבוה. הצוות שלנו במאסטר טריפ יודע להעניק לכם בכל טיול שתבחרו את כל הפרמטרים כי המטיילים שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלנו ! בכל מקרה בו אתם מתלבטים לגבי התאמה של יעד ומסלול הטיול, מוזמנים ליצור קשר עם הצוות שלנו ב – 0778-110-880 ניתן בטלפון או לשלוח הודעת וואטסאפ ונציגנו ישובו אליכם עם חיוך .

חייגו או שלחו הודעת וואטסאפ למספר  0778-110-880  נציגנו ממתינים לשיחתכם עם חיוך כי טיולי מאסטר טריפ זו חוויה החל משיחת הטלפון .

למידע נוסף אודות טיולי ג'יפים היכנסו ללינק

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן