טיול ג'יפים מאורגן ברומניה

 1. האם טיולי ג'יפים ברומניה מיועדים רק לנהגי שטח מנוסים ?
  רומניה אמנם מציעה כמה מסלולי שטח מאתגרים, אך ישנם גם מסלולים רבים המתאימים למתחילים. בחברת מאסטר טריפ טיולי הג'יפים ברומניה מובילים מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים בעלי ידע והכשרה בתחום הג'יפאות אשר מובילים אתכם בשטח תוך הקפדה על בטיחות ומקצועיות.

טיול ג'יפים ברומניה

 1. האם טיולי ג'יפים ברומניה הם מסוכנים ?
  בכל פעילות חיצונית שיש בה אלמנט של אקסטרים עלולים להיות סיכונים, לכן חשוב מאד לבחור טיול בחברה ששמה דגש על בטיחות ומקצועיות בהובלה, ולוודא מהי רמת העבירות במסלול הטיול. טיולי ג'יפים ברומניה הם בדרך כלל בטוחים והמסלול "הקלאסי" נחשב ברובו קל.  חשוב מאד שהמשתתפים יהיו קשובים להנחיות הבטיחות. מדריכי נהיגת שטח מנוסים יכולים לעזור להפחית סיכונים ולהבטיח טיול בטוח ומהנה.

טיולי מאורגן ברומניה ג'יפים בנהיגה עצמית

 1. האם רומניה היא מדינה נחשלת עם תשתיות גרועות ?
  בעוד שלרומניה אולי אין את אותה רמת תשתית כמו חלק ממדינות מערב אירופה, היא התקדמה משמעותית בשנים האחרונות מבחינת איכות הכבישים והנגישות. ומה שחשוב לדעת שיש ברומניה מסלולים לטיולי ג'יפים שמתוחזקים היטב ונוחים לנהיגת שטח חווייתית ומהנה.

טרנספגראשן כביש רומניה

 1. האם טיולי ג'יפים ברומניה מיועדים רק למכורים לאדרנלין ?
  אמנם יש בהחלט אלמנט של הרפתקאות והתרגשות בטיולי ג'יפים ברומניה, אבל הג'יפים הם רק האמצעי בעזרתו אנחנו מגיעים לנקודות תצפית מרהיבות, חוקרים ומגלים את היופי הטבעי של המדינה, מטיילים בין כפרים עתיקים שהזמן בהם "עצר מלכת" ומעשירים את הידע  על ההיסטוריה והתרבות שלה. טיול ג'יפים זו הרפתקה מרגשת המחברת אנשים חובבי אדרנלין וטבע עוצמתי.

כפר בקרפטים ברומניה

 1. טיולי ג'יפים ברומניה הם רק לקיץ ?
  בעוד חודשי הקיץ הם זמן פופולרי לטיולי ג'יפים ברומניה, העונה היפה ביותר לטייל ברומניה היא בסתיו. ניתן ליהנות מהנופים היפים של המדינה כל השנה. בסתיו הרי הקרפטים נצבעים בצבעי אדום כתום מרהיבים שמעצימים את החוויה למטיילים בה וגורמים לעיניים שלכם לגמוע את הנופים המרהיבים הנשקפים אליכם מכל עבר.

טיול סתיו ברומניה

וכעת כאשר אתם יודעים מה חשוב לברר לפני שבוחרים בטיול ג'יפים איכותי ברומניה, אנו מזמינים אתכם כבר עכשיו לברר על הטיול ג'יפים הקרוב ברומניה.  חייגו או שלחו הודעת וואטסאפ למספר  0778-110-880  נציגנו ממתינים לשיחתכם עם חיוך כי טיולי מאסטר טריפ זו חוויה החל משיחת הטלפון .

למידע נוסף אודות טיולי ג'יפים היכנסו ללינק

לטיולי ג'יפים לרומניה היכנס ללינק 

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן