טיולים קרובים

מסע אל פנינת הקרפטים | 8 ימים
הטיול מלא
רומניה | 22.06.24 | 8 ימים
מסע אל פנינת הקרפטים | 8 ימים
רומניה - טיול ג'יפים בהרי הקרפטים בנהיגה עצמית בנופי טבע מרהיבים, יערות קסומים, הרים מושלגים, כפרים ציוריים ואגמים מרהיבים.
מסע בזמן אל גן העדן של ההרים השמיימים
בהרשמה
קירגיזסטן | 7.07.24 | 12 ימים
מסע בזמן אל גן העדן של ההרים השמיימים
קירגיזסטן - טיול ג'יפים גיאוגרפי בארץ הנוודים - חגיגה מהפנטת לאוהבי הטבע העוצמתי ושלווה מסתורית מסעירת חושים.
טיול ג'יפים בגאורגיה
טיול חברה סגור
גאורגיה | 13.07.24 | 8 ימים
טיול ג'יפים בגאורגיה
טיול ג'יפים מאורגן לגאורגיה בקווקז הגבוה כולל אושגולי ויום בבטומי עיירת הקייט של גאורגיה. חוויה של טבע ונופים
מסע בזמן אל גן העדן שבהרים השמימיים
טיול חברה סגור
קירגיזסטן | 7.08.24 | 12 ימים
מסע בזמן אל גן העדן שבהרים השמימיים
קירגיזסטן - טיול ג'יפים גיאוגרפי בארץ הנוודים - חגיגה מהפנטת לאוהבי הטבע העוצמתי ושלווה מסתורית מסעירת חושים.
מסע ציורי מהאגדות אלבניה
הרשמה נפתחה
אלבניה | 9.08.24 | 8 ימים
מסע ציורי מהאגדות אלבניה
אלבניה מתהדרת במגוון מגוון של נופים עוצרי נשימה אותם נגלה בטיול ג'יפים חוויתי. מהחופים הבתוליים של הריביירה האלבנית ועד לפסגות המרהיבות והאגמים השלווים השוכנים ביניהם, יופיה הטבעי של אלבניה הוא גן עדן לחובבי טבע.
טיול בוטיק בוייטנאם וקמבודיה | 19 ימים
הטיול מובטח
וייטנאם | 12.09.24 | 19 ימים
טיול בוטיק בוייטנאם וקמבודיה | 19 ימים
טיול בוטיק מאורגן לוייטנאם וקמבודיה הוא מסע מוקפד ואיכותי המשלב טבע עוצמתי, שבטים מרתקים, תרבות היסטוריה, מקדשים מרהיבים, מרחבי טרסות אורז מדהימות ואתרים מרהיבים.טיול עם קבוצה קטנה והדרכה צמודה, חוויה שפורטת על כל חושים.
מסע במנהרת הזמן אל קסם השבטים האתיופיים
טיול חברה סגור
אתיופיה | 15.10.24 | 11 ימים
מסע במנהרת הזמן אל קסם השבטים האתיופיים
טיול מרגש ומקיף אל עומקה של אתיופיה הכולל חוויה תרבותית אנתרופולוגית ייחודית בהרים בצפון ובשבטים בדרום, מפגשים מרתקים והכרות עם הטקסים והתרבות השבטית.
טיול ג'יפים מאורגן משולב במרוקו | 14 ימים
טיול בנהיגה עצמית
מרוקו | 3.11.24 | 14 ימים
טיול ג'יפים מאורגן משולב במרוקו | 14 ימים
טיול מאורגן למרוקו המשלב את ערי המלוכה והשווקים הססגוניים נחצה את הרי האטלס ומדבר סהרה בג'יפים בנהיגה עצמית .
מסע גאוגרפי אל ההרים בצפון והשבטים בדרום אתיופיה
טיול מומלץ
אתיופיה | 7.11.24 | 9 ימים
מסע גאוגרפי אל ההרים בצפון והשבטים בדרום אתיופיה
אתיופיה - טיול שהוא חוויה תרבותית אנתרופולוגית ייחודית, לארץ קסומה בין נופים עוצרי נשימה, היסטוריה עשירה ומסקרנת תרבות מרתקת של שבטים עתיקים ומונומנטים מפוארים.
מסע עומק באתיופיה | 17 ימים
טיול מומלץ
אתיופיה | 1.12.24 | 17 ימים
מסע עומק באתיופיה | 17 ימים
אתיופיה - טיול מאורגן שהוא הרפתקה מרתקת אל יעד שהוא בין המסקרנים שקיימים באפריקה. תרבויות וסיורים בשבטים, היסטוריה, נופים מדהימים ואוכל מיוחד.
המסע ליערות הטרופיים של קוסטה ריקה
הרשמה נפתחה
קוסטה ריקה | 10.12.24 | 13 ימים
המסע ליערות הטרופיים של קוסטה ריקה
קוסטה ריקה - טיול מאורגן שהוא חוויה עוצמתית בנופים מרהיבים,יערות גשם, הרי געש, חופים טרופיים וטבע מהפנט.
טיולים גיאוגרפיים

טיולים גאוגרפיים

מהו טיול גיאוגרפי ?

טיולים גיאוגרפים הם טיולים אל יעדים ייחודיים, קסומים ומרתקים וברבים מהם נשתמרה התרבות הייחודית למקום, מה שיגרום לך להרגיש שזה לא "רק טיול" גיאוגרפי אלא מסע אל הלא נודע.  בטיול גיאוגרפי נחשוף את המטיילים לנופים מרהיבים,  נקודות תצפית ייחודיות, מפגש עם המקומיים ואורח החיים המסורתי שלהם, תרבויות, צבעים, ריחות וטעמים לא שגרתיים שפורטים על כל הנימים של הנפש ומזכירים לך שטיול הוא הדבר היחיד שאתה קונה שהופך אותך לעשיר יותר.   

יחד נטייל במסלולים חלומיים שצוות מאסטר טריפ בנה במיוחד בשבילך עם שפע של חוויות ואטרקציות ייחודיות ליעד. טיול גאוגרפי מאורגן מתאים למטיילים שאוהבים מסלולים מרתקים המשלבים נופי עוצרי נשימה, יחד נגיע לכפרים עתיקים שבחלקם הזמן עצר מלכת, אוכל אותנטי, חוויות ומפגשים ייחודים עם מקומיים אותנטיים, שמורות הטבע, אתרים, נקודות תצפית מרהיבות המאפיינות את המקום והאזור צוות מאסטר טריפ יגיש לכם את המיטב מהיעד בו בחרתם לטייל את החלום.

מפגש עם תרבויות בטיולים גיאוגרפיים של מאסטר טריפ

טיולים גיאוגרפיים עם מאסטר טריפ, מתאימים למטיילים שאוהבים לטייל בנוחות במסגרת קבוצות קטנות ואיכותיות ומחפשים שיהיה מי שידאג ויפנק אתכם לכל אורך הטיול. טיולים גיאוגרפים מתבצעים באוטובוס, מיניבוס או וואן ברמות תיירות נוחות או בג'יפ מרווח ונוח ולעיתים אף שילוב של שניהם יחד, משתנה בהתאם לגודל הקבוצה וסוג הטיול.

בהובלת צוות המדריכים המקצועי והמנוסה של מאסטר טריפ,  נגיע לפינות חלומיות ונסתרות בטבע, לערים שוקקות ומיוחדות, לפסגות הרים מרהיבות ולנופים עוצרי נשימה אל עומקו ויופיו של הטבע. 

יעדים מומלצים למסלולי טיולים גיאוגרפים

נוכל להמליץ לך על שפע של יעדים מטריפי חושים בהם מומלץ לצאת לטיול גיאוגרפי מרתק.
צוות מאסטר טריפ בנה עבורך מסלולי טיולים גיאוגרפיים ייחודים שיעניקו לך חוויה מדהימה ועמוקה, כל זאת תוך כדי מחשבה על כל הפרטים החשובים בטיול בכדי שעוצמת החוויה תישאר גם הרבה אחרי שהטיול יסתיים ותחזרו לארץ .

טיול גיאוגרפי בקירגיזסטן

יעד מטריף חושים בו הזמן עצר מלכת, טיול מאורגן בקירגיסטן יחשוף אותך אל טבע עוצמתי ומרהיב שהעין לא תפסיק לגמוע בהתרגשות. את היעד המטריף הזה אנחנו למדים להכיר לעומק באמצעות טיול ג'יפים. קירגיזסטן מציעה למטיילים בה אינספור חוויות הכוללת מרחבים קרחונים בראשי ההרים, מרחבים אדירים "מנוקדים" בעדרי סוסים, אגמים מרהיבים בצבעי טורקיז מטריפים , יורטות בהם גרים הנוודים, מדבריות אדומות, רכסי הרים מהיפים שתפגשו בעולם. זה לא עוד טיול ג'יפים זה טיול שנחקק עמוק בנשמה כמסע חיים עם זיכרונות קסומים מיעד מטריף חושים.   

טיול גיאוגרפ י - נופי קירגיסטן

טיולים גיאוגרפיים לקוסטה ריקה

יעד מושלם לטיולים, ויש המכנים אותו "גן עדן"  בשל שפע שמורות טבע המרתקות שיש בה טיול מאורגן בקוסטה ריקה יחשוף אותך אל הרי געש עוצמתיים, שייט בסירות באגמים, נהרות, תעלות, יערות גשם טרופיים, אומגות, שפע של חיות מרתקות שאפשר לראות רק בקוסטה ריקה, קולינריה נהדרת, תרבות שמחה, ספרדית מתנגנת, ריזורטים ונופים מהפנטים שיגרמו לכם להרגיש שאתם מטיילים בתוך גלויה. טיול גאוגרפי מטריף, המשלב הנאה צרופה וחיבור קסום אל נופים עוצמתיים ואוצרות טבע, מסוג הטיולים שהם חווית חיים.

טיול לקוסטה ריקה | טיולים מאורגנים לקוסטה ריקה עם מאסטר טריפ

טיול גיאוגרפי למרוקו

יעד שפורט בו זמנית על מספר חושים, ראייה, טעם וריח,  בשל השילוב הקסום של הטבע העוצמתי יחד עם ריחות וטעמים שגורמים לך לרגע להרגיש במסע אל ארץ "אלף לילה ולילה" . טיול גאוגרפי במרוקו יוצר חיבור הקסום בין ישן וחדש בין אורבני ומדברי משתלב בצורה מושלמת ומעניק "טעימה עמוקה" מהיעד . טיול מאורגן במרוקו  יחשוף אותך אל נופים מהפנטים של הרי האטלס, המלווים ברכסים ירוקים ובכפרים עתיקים וציוריים בהם גרים הברבריים, בשילוב עוצמתו של מדבר סהרה עם הדיונות אינסופיות בצבעי כתום אדום וצהוב מסוג המראות  שלא נשכחים, שיירות הגמלים המתניידות לאט בזריחות ובשקיעות המרהיבות.  
זה טיול קסום אל עומקה של מרוקו בין מגוון ערי המלוכה העתיקות, הסמטאות המפותלות השווקים התוססים עם שפע הרוכלים ובעלי מלאכה מסורתיים שמציעים את מרכולתם בהם נפחים, רקעי נחושת, הקסבות והאדריכלות המרהיבה של המבנים. טיול גיאוגרפי במרוקו עם צוות מאסטר טריפ ישאיר לכם טעם של עוד למסעות הבאים.

גמלים בטיול גיאוגרפי למרוקו

באיזו תחבורה נוסעים בטיול גיאוגרפי ?

המטרה של טיול גיאוגרפי הינה למצות את היעד במקסימום, ולהגיע אל עבר נקודות חלומיות בהם הטבע נמצא בשיא עוצמתו. לשם כך צוות מאסטר טריפ בונה את המסלולים עם הקפדה יתרה על הגעה למקומות הקסומים ביותר,  ולאפשר למטייל להמשיך ליהנות מחוויית טיול ברמה גבוהה. ולכן מרבית הטיולים הגיאוגרפיים של מאסטר טריפ הינם טיולים משולבים אשר יאפשרו לכם המטיילים להגיע ליעד בנוחות המרבית.

טיילים מרוצים בטיול גיאוגרפי של מאסטר טריפ

בטיול המאורגן לקוסטה ריקה נשתמש באוטובוס תיירים מפנק מרווח וממוזג בשילוב שייט באגמים ונהרות שיאפשר לנו למצות ולהגיע למקומות הקסומים ביותר.

בטיול הגיאוגרפי במרוקו נשתמש בשילוב של אוטובוס מרווח וממוזג בשלב הסיור בערי המלוכה ואת כל החלק המדברי של הרי האטלס ומדבר סהרה נבצע עם ג'יפים מפנקים ומרווחים  בנהיגה עצמית ובליווי צמוד של מדריך נהיגת שטח ישראלי שידריך אותך כיצד לנהוג בבטחה במרחבי הדיונות המדהימות והעוצמתיות.

בטיול הגיאוגרפי בקירגיזסטן תקבלו כבר מהיום הראשון ג'יפים ממוזגים, נוחים ומרווחים כולל דלק עלינו, תנהגו בנהיגה עצמית אל מרחבי קירגיזסטן המדהימה.  בליווי צוות ישראלי הכולל מדריך ישראלי לנהיגת שטח מוסמך ומיומן,  בעזרת הג'יפים תעלו ברכסים עד גובה של למעלה מ- 3,000 מטר . אל דאגה אנחנו עושים הכל בצורה בטוחה כי בטיחות היא מעל לכל עבור צוות מאסטר טריפ. כשתגיעו לגבהים הללו הנשימה תעתק נוכח הנופים שיחשפו לעינכם זה בהחלט שווה את המאמץ.   

טיול גיאוגרפי בג'יפ

מדוע כדי לצאת לטיול גיאוגרפי מאורגן ?

טיול מאורגן חוסך לך "כאב ראש" והתעסקות עם כל האדמיניסטרציה והלוגיסטיקה לטיול. צוות מאסטר טריפ ידאג לך לכל הפרטים כדי שהטיול הגיאוגרפי שלך יהיה ה- טיול ! החל מכרטיסי הטיסה, המלונות, אמצעי התחבורה בכל טיול (ג'יפים, אוטובוס, שייט וכו') וכמובן הדרכה צמודה בעברית בכל יעד שנטייל יחד. ארגון  מקצועי ומדויק יחסוך לך  הרבה זמן וכסף, מה שהופך את ההשקעה למשתלמת במיוחד ולא משאיר מקום לספקות שהבחירה בטיול מאורגן היא הבחירה הטובה ביותר. צוות מאסטר טריפ יאפשר לך להתרכז ביעד בו בחרת לטייל ובחוויות שתחווה.  היתרון בטיול מאורגן היא העובדה שיש לכם "אמא ואבא" בדמות מדריכה או מדריך מוסמכים ומקצועיים שמלווים אתכם עם ידע נרחב על היעד שאתם מטיילים בו כך שתוכלו לחוות את היעד במקסימום שיש לו להציע לכם.

כעת כל מה שנותר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר בטלפון או בהודעת וואטסאפ למספר  0778-110-880  ונסייע לך לבחור את הטיול הגיאוגרפי המתאים לך, כך תוכל להצטרף לאלפי מטיילים שטיילנו עמנו את החלום . 

קבוצה שיצאה לטיול גיאוגרפי מאורגן עם מאסטר טריפ

scroll to top
בחרו טיול לפי:

הצטרפו לרשימת התפוצה
והתחילו לגלות עולמות!

איך אפשר לעזור?
כיתבו ונחזור בהקדם

טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים  בחו"ל הם הדרך שלך להגיע אל מקומות נסתרים, כפרים עתיקים שהזמן בהם עצר מלכת, ויעדים שדרכי הגישה אל עומקם של הנופים המרהיבים ועוצמות טבע מהפנטות מתאפשרות רק בעזרת ג'יפים. טיולי העומק של מאסטר טריפ מרתקים ויוצרים עבורך חוויה של טיול שנצרב היטב בהארד דיסק של הלב גם הרבה אחרי החזרה לארץ.

ההקפדה של הצוות שלנו על כל הפרטים, מאפשרת לך לעבור את המסע בג'יפ מרווח ונוח
במרבית היעדים בנהיגה עצמית ( גם אם תבחרו שלא לנהוג יש לנו גם נהגים מקצועיים שיעשו זאת בשבילכם ), עם מדריכי נהיגת שטח מוסמכים ומיומנים שלא מתפשרים על הבטיחות שלכם בהובלת הטיול.

בעזרת הג'יפים נגלה את נפלאות היעדים המדהימים כדוגמת קירגיזסטן, הרי הקווקז,
הרי האטלס, הרי הקרפטים, הרי פמיר, הפירינאים, מדבר הסהרה ועוד מקומות ויעדים מרתקים רבים נוספים. לאורך טיול הג'יפים נשמע הסברים גם במכשירי הקשר האישיים שיש בכל ג'יפ וכמובן שנעצור בטבע במקומות מרהיבים להפסקות שלווה ורוגע עם קפה, תה ושאר פינוקים ולארוחות פיקניק מדהימות בטבע.

דילוג לתוכן